Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, mr clutch said:

Ne treba CP3, menja ga doslovce Payne

Treba i to nasušno. Ali ipak dobra sekvenca Payna nakon što je očajno otvorio meč. Ali zato njegova zamjena Moore, preko njega su Clippersi uredno poentirali.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Odlicno prvo poluvreme. Finiks po ocekivanom deluje bolja ekipa, Klipersi su dali sjajan otpor. PG na nivou uz neocekivano dobru rolu Kazinsa. Ejton sabio, sta je centar, 7-8 FG, 14 poena uz dobru odbranu. Kljuc je veci broj minuta za njega, u prvom poluvremenu je odigrao samo 17 minuta, sada mora da cepa makar 20-22. Meni se cini da ovde moze da radi i metla.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Payne služi samo da povremeno poentira. Za druge ne kreira a bacaju ga u odbrani svi kao krpu. Jeste koristan u svojoj ulozi ali nemojmo se zajebavati da Sunsi nisu osakaćeni bez Paula. 

Imaš pravo, no u ovom PO Pejn igra iznad svih (barem mojih) očekivanja, i treba to pohvaliti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Drakaris said:

Pa to samo govori koliko su oni cenili Lava, samo prvi pik runde. To je njegova realna cena. Gledaj koliko je recimo Milvoki istresao za Dzru Holideja ili recimo Bruklin za Hardena. On je empty stats bio oduvek, nije se Klivlend uopste zajebao, to je samo jedan pik runde.

https://www.espn.com/nba/story/_/id/11397368/kevin-love-traded-minnesota-timberwolves-cleveland-cavaliers

 

Baš dobra tekma LAC - Fin. Moram da pohvalim teleću glavu Lua, kad je video da Zubac nema pojma, izvukao je leš Demarkusa Kazinsa koji se Šariću usrao u život. Sa druge strane Finiks lepo kažnjava small ball klipersa

Edited by Milos 3.14
Typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Payne služi samo da povremeno poentira. Za druge ne kreira a bacaju ga u odbrani svi kao krpu. Jeste koristan u svojoj ulozi ali nemojmo se zajebavati da Sunsi nisu osakaćeni bez Paula. 

 

treba reci da payne igra sasvim korektan p'n'r s aytonom.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Payne služi samo da povremeno poentira. Za druge ne kreira a bacaju ga u odbrani svi kao krpu. Jeste koristan u svojoj ulozi ali nemojmo se zajebavati da Sunsi nisu osakaćeni bez Paula. 

Sala je poredjenje sa Paulom. Kako ne kreira za druge kada vec ima 6 as

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...