Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, gggggggg said:

kenja mi se od ovog onanisanja na paula pa makar uzeo sto titula za redom. nije on nista cistiji od beverleya, samo je bolji igrac pa mu se vise gleda kroz prste. 

Šta nisi rekao da ćeš se odjaviti do off season ako Sunsi uđu u finale. Vidim od riječi si. Degutantno je malo koliko možes biti frivolan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, RatzenStadt said:

Da sudije nisu pokrale Clipse u 2. (faulovi i Bukera i Ejtona pri pobedonosnom kosu) i u 4. utakmici (do sutra bih mogao da naprajam bezocne kradje u poslednja 2 minuta), ova serija bi vec bila gotova i sinocna utakmica se ne bi ni igrala.

 

don't be such a sore loser, man.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, gggggggg said:

kenja mi se od ovog onanisanja na paula pa makar uzeo sto titula za redom. nije on nista cistiji od beverleya, samo je bolji igrac pa mu se vise gleda kroz prste. 

 

dobro jebiga, paul ne pokušava da povredi ljude osim eventualno emotivno.

 

ne brigaj, stiže trejo. ne može cp3 toliko da kuka, koliko trejo može da zabacuje glavu pri imaginarnom kontaktu.

 

rick-moranis-spaceballs.jpg

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, gggggggg said:

kenja mi se od ovog onanisanja na paula pa makar uzeo sto titula za redom. nije on nista cistiji od beverleya, samo je bolji igrac pa mu se vise gleda kroz prste. 

 

CP3 ume da predramatizuje neke situacije ali zaista nisam video da je povredio nekog. Beverley je u ovoj seriji polomio Bookeru nos, odalamio Aytona laktom po glavi s ledja i podmuklo gurnuo Paula opet s ledja nakon sto ga je ovaj pogledao, a nije mu smetalo da tog istog Paula provocira verbalno kroz celu seriju. Retko odvratan lik.

Edited by stoudemire
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, RatzenStadt said:

Da sudije nisu pokrale Clipse u 2. (faulovi i Bukera i Ejtona pri pobedonosnom kosu) i u 4. utakmici (do sutra bih mogao da naprajam bezocne kradje u poslednja 2 minuta), ova serija bi vec bila gotova i sinocna utakmica se ne bi ni igrala.

 

Kada se NBA gleda svake prestupne godine, dolazi se do ovakvih zakljucaka.:default_coffee:

 

Kao da se nikad nije desilo da ekipa reaguje nakon poraza u drugoj tekmi i napravi brejk u trecoj. Igraci inace ne popizde zesce kada izgube tesno i onda ih to ne motivise da pokidaju u narednoj tekmi.

 

Izjava rangu isto kao kada jedna strana kaze da je GS trebao da ima b2b titulu 2016, a sa druge strane da je Irving bio zdrav da bi Klivlend imao b2b titulu.

 

To je podeljeno na ravne casti. Tako i treba da bude, bez obzira kakvi su bili spoljni faktori.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, stoudemire said:

 

CP3 ume da predramatizuje neke situacije ali zaista nisam video da je povredio nekog. Beverley je u ovoj seriji polomio Bookeru nos, odalamio Aytona laktom po glavi s ledja i podmuklo gurnuo Paula opet s ledja nakon sto ga je ovaj pogledao, a nije mu smetalo da tog istog Paula provocira verbalno kroz celu seriju. Retko odvratan lik.

Za CP3a može da se napravi kompilacija udaranja u jaja i uletanja pod noge šuterima. Ako već ne postoji 😄 

 

Ali i dalje nije kao Beverley doduše

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, bodo said:

Šta nisi rekao da ćeš se odjaviti do off season ako Sunsi uđu u finale. Vidim od riječi si. Degutantno je malo koliko možes biti frivolan.

Nije rekao da ce se odjaviti od pisanja vec od gledanja utakmica koliko sam ja skontao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, bodo said:

Šta nisi rekao da ćeš se odjaviti do off season ako Sunsi uđu u finale. Vidim od riječi si. Degutantno je malo koliko možes biti frivolan.

 

nisam.

 

27 minutes ago, stoudemire said:

 

CP3 ume da predramatizuje neke situacije ali zaista nisam video da je povredio nekog. Beverley je u ovoj seriji polomio Bookeru nos, odalamio Aytona laktom po glavi s ledja i podmuklo gurnuo Paula opet s ledja nakon sto ga je ovaj pogledao, a nije mu smetalo da tog istog Paula provocira verbalno kroz celu seriju. Retko odvratan lik.

 

nisi video? izgleda da si prespavao prvu rundu protiv lakersa.

ovde ispada kao da je beverley namerno povredio bookera. pitam se da li bi se isto pisalo da je beverley zavrsio sa slomljenim nosem. 

 

pretposlednja recenica je hit. paula neko verbalno provocira cry.gif nesto po cemu je najpoznatiji u svojoj dugogodisnjoj karijeri. siguran sam da je samo beverley provocirao a paul ni rec nije rekao nevinasce cry.gif

Link to comment
Share on other sites

U dilemi sam dal u velikom finalu da navijam za (jednog od najvecih ikad/jednog od rijetkih old skool igraca) Krisa Pola ili za uberharizmaticnog Treju i sajdkik Bougija. Malo mi to kvari char gledanja finala. 😔

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Baš lep tekst, uživala sam u čitanju. Omiljeno mi je kad opisuje CP3 hah jeste štrokica, al' ne mogu da ga ne volim. 😄 

 

Svaka čast Montiju kako se izvukao iz crnila svoje lične tragedije.

Link to comment
Share on other sites

bio bi ove sezone, posto je bolji od elfrida. inace, knicksi nemaju niti jedan ugovor koji moze da se nazove preplacivanjem, makar od igraca koji igraju. 

 

joakimu dugujemo $6,431,666 demonskih dolara al to je to. 

 

ja na pleju ocekujem lowryja i ne bih imao nista protiv da ga debelo preplate na 1+1 team option, mada vec vidim potpis na tri sezone i zajeb. 

 

ne mogu da zamislim osim derozana i njega jos nekog igraca sa pogresne strane 30ih, koji je voljan da igra 34min per game bez slobodnih dana za load management. 

Link to comment
Share on other sites

Evo imate Schrodera u prajmu, taman

Kyle&Melo to LA

 

Btw, sto se mene tice nemam nista protiv da CP3 i ostali Sunsi uzmu prsten. Pol je svakako zasluzio 1, dosta puta su ga sputavale povrede, bio je na putu da bude najbolji igrac u seriji protiv najboljeg tima svih vremena 2018. Ali cu svakako navijati za Hawkse.... Idemo veceras po brejk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...