Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

27 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Finale jebote

Kako ovo utiče na tvoju summer depru? 😄

 

 

elem, dzeztitke Fenicanima, zasluzeno. Ako Milvoki prodje u finale, navijam za Finiks, ako prodje Atalanta, normalno za Treju i Bodzija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedan nevjerojatan podatak vezano za samu utakmicu bez potrebe da imputiram bilo šta jer na kraju krajeva mislim da je u  finale ipak otišla bolja ekipa. Sunsima u razdoblju od punih 16 minuta(točnije 15 minuta i 50 sekundi ) od početka tekme nije sviran niti jedan faul u njihovu korist. zvuči skoro nemoguće ali eto to se noćas desilo na utakmici između Clippersa i Sunsa. Najduži takav stretch u povijesti NBA. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Kakva ce to filmska prica da bude - jedan od najboljih plejeva u istoriji koji je konstantno podcenjivan zbog nemogucnosti da udje u finale konferencije, zajebavanje da ima jedan od najgorih ugovora u ligi, na zalasku karijere dolazi do titule 😎

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drperce said:

Kakva ce to filmska prica da bude - jedan od najboljih plejeva u istoriji koji je konstantno podcenjivan zbog nemogucnosti da udje u finale konferencije, zajebavanje da ima jedan od najgorih ugovora u ligi, na zalasku karijere ***dolazi do titule 😎

 

*** moguce, ne i zasigurno 

 

Bez obzira na zalazak karijere, on je i dalje jedan od najvaznijih igraca tima, ako ne i najvazniji, sto ce mu dodatno zavredeti potencijalnu titulu. Nije Peja u Dalasu scenario, pa da ga kosarkaski bogovi nagrade za propusteno od ranije.

Sam ce sebe nagraditi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

*** moguce, ne i zasigurno 

 

Bez obzira na zalazak karijere, on je i dalje jedan od najvaznijih igraca tima, ako ne i najvazniji, sto ce mu dodatno zavredeti potencijalnu titulu. Nije Peja u Dalasu scenario, pa da ga kosarkaski bogovi nagrade za propusteno od ranije.

Sam ce sebe nagraditi

 

Ma njih sad jedino moze da sjebe da ih Mek ili Kosta prognoziraju kao pobednike

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Kakav epski flop Paula u onoj situaciji sa Boogiem, klasicni 'braaaate' trenutak. Nikad se nece promeniti. 

Ni to ti ne valja? Bar da kazes doktoru hvala sto si mi uveo ekipu u finale posle 625 godina....

 

Nista, daj da vracamo Tylera Ulisa i Isaiah Canaana. :default_coffee:

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

*** moguce, ne i zasigurno 

 

Bez obzira na zalazak karijere, on je i dalje jedan od najvaznijih igraca tima, ako ne i najvazniji, sto ce mu dodatno zavredeti potencijalnu titulu. Nije Peja u Dalasu scenario, pa da ga kosarkaski bogovi nagrade za propusteno od ranije.

Sam ce sebe nagraditi

Spominje se uveliko novi ugovor na tri godine vrijedan oko 100 miliona i da je Sarver voljan to platiti. Vjerovatno ovisi i o tome da li će otići do samog kraja Sunsi no to je samo ono što sam uspio izvući iz mase tekstova. It's not my take.

Edited by bodo
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Kakav epski flop Paula u onoj situaciji sa Boogiem, klasicni 'braaaate' trenutak. Nikad se nece promeniti. 

 

Da je Beverli odgurnuo onako Bukera ili nekog drugog, mislim da bih ga zesce opsovao.

 

Iz mog ugla se desila win-win situacija, Pol je za onaj flop dobio odgovor dok je Beverli izbacen sa tekme.

 

Dobija signale barem da smanji sa takvim stvarima, ali on to ne prihvata.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Čestitke navijačima Sansa! ☀️ Jesu Klipani pokazali karakter, ali na kraju je ipak najbolja ekipa i ona koja je najviše pokazala izašla sa Zapada. Ne znam ima li ovde navijača Klipersa, no mora se eto i njima čestitati na svemu prikazanom u ovom PO.

 

CP3 legenda, point god ❤️

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Sunse, jeste da su imali najvise srece sa povredama na Zapadu, ali su tu srecu i zasluzili ozbiljnoscu i zalaganjem cele sezone, a za mene licno i zbog nacina igre. Veliko bravo i za Montija.

 

Beverlija isterati iz lige i vratiti nazad u Budiveljnik.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

au, upravo sam shvatio da samo lepi trajče, johan krstitelj, danilo mohikanac i lošiji bogdan stoje između cp3ja i titule.

 

ajde trejo, ako je nekada bilo potrebno da glumiš villaina, sad je vreme da prođeš buckse pa da noktima odsečeš šutersku ruku kris polu, kao dart vejder u imperija uzvraća udarac.

  • Like 5
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Kako samo jedan igrac moze da promeni fizionomiju ekipe i odvede je u veliko finale ( naravno nista manje nisu zasluzni ni ostali igraci )5f83bd73a753708998147c7188a724d0.jpg

 

:Hail:

 


Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

Edited by John Dies at the End
  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

šalu nastranu, bilo bi lepo da cp3 uzme titulu a i booker bogami. dečkonja igra mnogo lep basket a pokazao je svima i da mu je taj mnogo lep basket takmičarski validan. s'druge strane, moram da priznam da su mi sada bez đane bucksi puno simpatičniji, iako su jasno underdogs. 

 

možda se i oni iskoprcaju iz hawks duela. bobi portis nba prvak. imedžin.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...