Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

9 minutes ago, Miki28 said:

Otkud ti ta informacija?

 

 

Ovaj covek obicno ima dobar inside info a ACL povreda moze da se sa 95% tacnosti utvrdi vec u svlacionici obicnim pregledom. MRI scan je samo potvrda. Nadam se da nije u pravu.

 

Edited by Radalek
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

loše izgleda đanina povreda na doskoku. voleo bih da nije najgore

 

za seriju sa hawksima to ne mora da bude presudno. bucksi su i ranijih sezona imali tekme kada su fino prevazilazili njegov nedostatak u plej ofu, samo što naravno nije isto odigrati jednu super i u kontinuitetu. nešto kao clippersi bez leonarda

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Radalek said:

Ovaj covek obicno ima dobar inside info a ACL povreda moze da se sa 95% tacnosti utvrdi vec u svlacionici obicnim pregledom. MRI scan je samo potvrda. Nadam se da nije u pravu.

 

Nadamo se da nije ACL ali on je svakako izgubljen za ovu rundu plejofa a vrvt i za finale ukoliko prodju i u slucaju najboljeg moguceg scenarija, 2-3 nedelje pauza minimum

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Marko said:

 

Komentator za play number 3:

 

Quote

Clint Capela flies like an airplane to bring the pain. 

 

WTF ... yep, he brought the pain alright. Ma ne zajabavaj, pa gde ovi iz NBA stavljaju play gde se Janis povredio pa kao šlag na tortu, ovakav komentar - izaziva sumnju da je aludirao na povredu Janisa. Baš bez ukusa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Barkley#34 said:

Što sam morao prvo povredu da vidim kad sam ušao na temu jutros? A u k, i košarka i PO i sve...

Ako je moj post gde sam stavio mišljenje onog doktora - izvini. Nisam ni provalio šta je na preview za video, sklonio sam ga u spoiler. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

Ako je moj post gde sam stavio mišljenje onog doktora - izvini. Nisam ni provalio šta je na preview za video, sklonio sam ga u spoiler. 

Ma nema veze s tobom, buraz, nego sam bunovan kliknuo na klip a lepo vidim da piše da je povreda u pitanju. Video bih kasnije, u svakom slučaju, nego mi je žao što se svaku noć neko skrši.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Zvezdinho said:

 

Sta Niksi mogu da ponude za Lilarda ?

 

8 hours ago, L0shMi said:

Dolana. XD

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 

 

8 hours ago, DameTime said:

Nmg kad čujem ove "analitičare" i najbesmislenije trejd ideje u univerzumu, ovde na forumu ima boljih. Ako ode u Nikse bolje neka puca sebi u nogu ili pređe da se bavi boksom (sorry not sorry, uini).

 

ma i kad su najgori knicksi uvek ih guraju u sve trejdove jer je velika fanbaza i klikce se puno. 

 

prvo knicksi ne mogu da matchuju lillard platu, drugo morali bi da daju sve sto valja i trece puno ekipa moze da posalje bolju ponudu. nidje veze ni za knickse ni za blazerse nit za lillyja 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Shaq Onilović 😂  Lep intervju Bogija, više je okrenuo na šalu. Zaslužio je sve pohvale zaista, rad i disciplina se uvek isplate.

 

@delgado dobio si ❤️  samo zbog Mela, inače ne može u LAL, ne damo ga! Ali da se nadovežem na ovu tvoju info:

 

 

 

43 minutes ago, oubrevo. said:

 

 

 

ma i kad su najgori knicksi uvek ih guraju u sve trejdove jer je velika fanbaza i klikce se puno. 

 

prvo knicksi ne mogu da matchuju lillard platu, drugo morali bi da daju sve sto valja i trece puno ekipa moze da posalje bolju ponudu. nidje veze ni za knickse ni za blazerse nit za lillyja 

S.A.Smith na aparatima što neće u Nikse. 😄  Pa upravo to, većina ekipa koje navode ili nema smisla da Dejm tamo pređe (bukvalno nema razloga da ide iz jednog slabog kontendera u drugi, ako je razlog odlaska želja za titulom?!) ili nemaju šta da ponude - tj. morali bi da se odreknu pola tima da ga dovedu. Što opet oslabljuje šanse tih ekipa da se bore za prsten. Čini mi se da najbolju ponudu može da pošalje GSW, ali je i to upitno. Više mediji prave cirkus i nešto veliko od ovoga nego što on hoće da ide. 

 

Inače, baš mi je žao Janisa. Povreda je live izgledala baš gadno, pogotovo na usporenom snimku, ali je delovalo da možda nije tako strašno kad se vratio iz svlačionice... 😞 

Edited by DameTime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...