Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Sve si skapirao odmah, mene ovde ljudi vecinom vole i postuju i zato ja imam bolji tretman nego ti i meni je dozvoljeno da napisem za Jokica da je konjokradica, konjusar, somborska mangulica.... Aj ti napisi za Kinga da je vepar ili konjina, odmah ti sredjujem ban kod svojih pajtosa moderatora 😉 

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zarko Paspalj said:

Vidi, da ti recem nesto pre nego me opet

banuje tvoj pajtos moderator

Kosarku gledam zbog uzivanja u potezu. To je i poenta sporta, nazalost vecina pati za nekim uspesima, titulama. NBA pratim od kad znam za sebe ali mi cvili levo jajce ko ce biti sampion. Voleo bih da to bude Denver ali i da ne bude bmk realno. Kapitalizam je unistio sport, od nekada uzivanja u potezu do sakupljanja titula. Narod se pre 70 godina radovao kad Seki probaci loptu kroz noge nekome. Danas se to svelo na hranjenja ega zaludjenih navijaca. U Srbiji ima jedna skupina ljudi koja misli ako neko navija za Djokovica ili Jokica da su to neke lozane nacionalisti, koji eto "od juce" prate kosarku ili tenis. Nebitno sto su ti isti ljudi navijali i za Bobu Zivojinovica, Seles, Ivanisevica itd jos pre Isusa Hrista. Tako i za Jokica. Meni je pun k starih NBA- ovca koji misle da svako ko navija za Denver je neko ko od skoro prati NBA. Decko je genijalac koji ima bukvalno sada vec milione navijaca sirom sveta. A ne samo Srba. Kada bi hipoteticki Nikolin otac mogao videti kako mu sina Olimpijskog vicesampiona neko vredja da je konjokradica covek bi se zarumeneo od sramote. I uz sve to bez ikakvih opomena jer Boze moj to je stari forumas, njemu je sve dozvoljeno ali cemo nove banovati ako malo ustalasaju sredinu. Mislim da nije smesno bilo bi zalosno. Uzivajte u vasoj zatvorenoj sredini. Svaka cast za 90% ljudi vidim ok su ali ovde su ocigledno dvostruki standardi

Drugar, ajde malo spusti loptu, uzmi vazduh, pa kreni ispočetka da pišeš. 

 

Nije stvar u tome što je delgiša veteran na forumu nego što svi znamo da je to običan treš tok i zajebancija, nikakvo ponižavanje Jokića (ja sam se izvrnuo na to somborski konjokradica, evo, opet se smejem). Uostalom, u par ozbiljnih postova je pomenuo da Jokara igra na emvipi nivou. 

 

Na ovoj temi su ljudi već dugo, zna se kako ko piše i koliko poznaje basket, napiše se svašta za svakog igrača vrednog pažnje, (laje se i po LeBronu, nemoj da brigaš, pa delgado ne dobija nervne slomove), ponekad su to uspele, a ponekad manje uspele fore, nadimci ili opisi (pročitaj šta kolega Lord sastavi kad je u elementu ili celu epiku o ružnom Treju).

 

Nema potrebe da braniš Jokića od lokalnih forumaša, nezavisno od toga da li neko navija za njega ili ne, da li smatra da je MVP, svi ga cene. Još nisam naišao da neko ozbiljno smatra da je šarlatan/prehajpovan/prevara ili nešto slično. 

 

Dakle, da izbrišemo ovo ranije, dobro nam došao na temu i forum. Piši opuštenije, iznosi stavove i diskutuj bez predrasuda pokupljenih na raznim mestima, uhvati specifični jezik i biće sve ok.

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

bas ne dajem puno sansi knicksima protiv atlante. verujem da ce se bas primetiti nedostatak ofanzive, koja je daleko na strani atlante i da ce to presuditi.

samo su lakersi gori od knicksa ako se gleda ofanzivni rating od svih ekipa u playoffu i playinu (ovo nije obecavajuci podatak ni za lakerse...).

randle tek treba da se pokaze kao glavni lik u nekoj playoff seriji. isto se, doduse, moze reci i za younga, ali pored njega ima nekoliko igraca koji imaju iskustva igranja playoff i knockout utakmica.

kod knicksa to su uglavno zeleni, mladi igraci koji prvi put igraju ozbiljniju, smisleniju kosarku.

 

na drugoj strani vratio se hunter, sto ce puno pomoci njihovoj odbrani. reddish je jos uvek out. ako nastave hawksi formu iz kraja sezone, ne bi trebalo da bude problema imo.

Link to comment
Share on other sites

Kolega Palja, dobro ti nama dosao opet. Budi tu u pejofu, da bude zanimljivije.

 

Veca ce borba biti ovdje i trash talk nego u SAD, tamo sve drugari. Ovdje je prava old school ekipa. Kad @delgado i @SteveFrancis#3 ukrste koplja a moja malenkost, @bodo, @stoudemire krene vatreno😁

Vec smo krenuli pomalo prije neki dan da zakuvavamo. Steta pa freetrowa nema ali tu je @Betolingar Misdongard za playin. Steph must be stopped!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Moze li meni neukom neko da pojasni pravila plej-ina? Na koliko dobijenih se to igra i koliko "rundi"?

 

igraju sedmi i osmi. pobednik duela je sedmi i ide na drugog u konferenciji. porazeni ceka pobednika iz utakmice devetog i desetog i ko tu pobedi je osmi.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Moze li meni neukom neko da pojasni pravila plej-ina? Na koliko dobijenih se to igra i koliko "rundi"?

Igraju 7 protiv 8 a 9 protiv 10 na 1 dobijenu.

Pobjednik prvog duela ( 7 vs 8 ) je 7mi i ide na 2og u 1 rundi plejofa.

Porazeni ide na pobjednika 2 duela ( duela 9 i 10 plasiranog ) i onda ko tu dobije u 1 utakmici je 8mi na tabeli i ide na 1og u 1 rundi plejofa.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zarko Paspalj said:

Pa ja sam opusten, to su sve bile benigne sale. Vidis kako skace lik ko oparen na tandrcak. Koliko vidim ovde ima ukupno 100 ljudi. Ako je cilj ostati na 100 istih ljudi onda ok. Cak i na hrvatskom Indexu nisam bio banovan 5 godina. Ocigledno da se primenjuju dvostruki standardi. Kako jednog Srbina ne banuju 5-6 godina na Reditu i na hrvatskom forumu a banuju ga odmah na srpskom 🤔

Slažem se da je uvrijedljivo Jokića, koji je vrlo simpatičan lik i ponajbolji sportista na svijetu nazivati konjokradicom ili konjušarom.

 

Inače, samo sloga Srbina spašava! Puna podrška 🙂

Link to comment
Share on other sites

Inače, slažem se da Pokuševski fluidnošću podsjeća na Kukoča.

 

Gdje će igrački i karijerno završiti u odnosu na Kukija je nezahvalno prognozirati, vjerujem da bi svi odmah potpisali da ostvari 30% Kukočove karijere.

 

Ovih dana je aktuelno primanje u HOF, kako je moguće da su tu završili Rađa i Divac koji po karijeri jedino mogu glancati Tonijeve patike? Postoji li neko realno objašnjenje?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

There's no such thing as 'objektivno simpatican'. Uglavnom se te vrste afiniteta razvijaju sasvim iracionalno, igrace ili gotivis ili ne, nema mnogo racija tu, iako svi tezimo tome da naklonost ili hejt kao potkrepimo nekim razlozima. Cesto je to samo opravdanje, ali bude i istine, nema dileme.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...