Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Lakersi ima da nas pregaze na off skok. Ajde što je Davis veći za glavu od Greena, ali Looney nema nikakve šanse protiv Drummonda.

Steph je brutalan i sve ali iskreno, ako izgube od ovog GS onda ne moraju ni igrati ostatak plejofa. Bez lazne skromnosti.

Steph mora dati 40+ da se bude iole u egalu a stvarno ne vidim kako ce to protiv Lejkersa.

Inace sve pohvale za odbranu GS, Green je macka tu i bice uzivanje gledati borbu sa  AD.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Sve si skapirao odmah, mene ovde ljudi vecinom vole i postuju i zato ja imam bolji tretman nego ti i meni je dozvoljeno da napisem za Jokica da je konjokradica, konjusar, somborska mangulica.... Aj ti napisi za Kinga da je vepar ili konjina, odmah ti sredjujem ban kod svojih pajtosa moderatora 😉 

Dabogda ispali od Golden Steta

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Sve si skapirao odmah, mene ovde ljudi vecinom vole i postuju i zato ja imam bolji tretman nego ti i meni je dozvoljeno da napisem za Jokica da je konjokradica, konjusar, somborska mangulica.... 

 

Da si napisao "dzambas" problema ne bi bilo. Btw, pozdrav od tvog kezual fena.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nugetlija said:

Probaćemo. Nego nisam pratio Portland ove sezone, jel Mecolum propo? Čudno mi je da su tako slabi.

Krenuo jako u sezonu pa ga povreda sjebala, sad je opet stari. Bice vam jebeno. Dublji je Portland ali zavisi od Jokica i Lillarda, ko tu bude jace nosio

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Cekamo vas u 2 rundi, valjda ste sposobni proci Lillarda u druzinu😁

Teško, više im leže LAL , da ne pričamo LAC od Portlanda

 

Inače kolega Palja je osvežio forum i veliki mu je plus što ne vole kraljicu. Nisam primetio ništa za ban ni od Delgija ni od Palje, samo opušteno i bez nervoze

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Drugar, ajde malo spusti loptu, uzmi vazduh, pa kreni ispočetka da pišeš. 

 

Nije stvar u tome što je delgiša veteran na forumu nego što svi znamo da je to običan treš tok i zajebancija, nikakvo ponižavanje Jokića (ja sam se izvrnuo na to somborski konjokradica, evo, opet se smejem). Uostalom, u par ozbiljnih postova je pomenuo da Jokara igra na emvipi nivou. 

 

Na ovoj temi su ljudi već dugo, zna se kako ko piše i koliko poznaje basket, napiše se svašta za svakog igrača vrednog pažnje, (laje se i po LeBronu, nemoj da brigaš, pa delgado ne dobija nervne slomove), ponekad su to uspele, a ponekad manje uspele fore, nadimci ili opisi (pročitaj šta kolega Lord sastavi kad je u elementu ili celu epiku o ružnom Treju).

 

Nema potrebe da braniš Jokića od lokalnih forumaša, nezavisno od toga da li neko navija za njega ili ne, da li smatra da je MVP, svi ga cene. Još nisam naišao da neko ozbiljno smatra da je šarlatan/prehajpovan/prevara ili nešto slično. 

 

Dakle, da izbrišemo ovo ranije, dobro nam došao na temu i forum. Piši opuštenije, iznosi stavove i diskutuj bez predrasuda pokupljenih na raznim mestima, uhvati specifični jezik i biće sve ok.

Batice meni je cak i simpatican Delgado. Ali polako bre, dodje neko novi odmah djon ban, za benigne sale iliti eto takoreci trash talk iz sprdnje. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Milos 3.14 said:

Teško, više im leže LAL , da ne pričamo LAC od Portlanda

 

Inače kolega Palja je osvežio forum i veliki mu je plus što ne vole kraljicu. Nisam primetio ništa za ban ni od Delgija ni od Palje, samo opušteno i bez nervoze

E vala tesko da im vise lezi LAL od Portlanda. Ako ko ne lezi Denveru to su Lejkersi

Link to comment
Share on other sites

Quote

“We’re playing versus, in my opinion, the MVP of our league this year in Steph,” James said. “We got to be prepared for everything they have. They have championship DNA.”


Nigerski licimurni vepar se izgleda zamjerio srbskoj konjokradici :
 

 

Edited by Ханибалија
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...