Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 hours ago, major josip said:

 

Falilo je sedam poena PJ-a da sve omašiš, zamalo jbg. 

Brutalno

Mislim da nikad brze nisam pao tiket

Sto je najsmesnije 6 trojki u prve 4 minute postigli Mekdermot i Vasington, njih dvojica dali u prvoj cetvrtini vise koseva nego svi ostali starteri zajedno😁

Ali sigurica 1-1  Indijana lagano prosla🙃 Mada sam Boston pao na drugom nesto

 

Gledam na pauzi ove komentare na B- 92 i odmah pozelim ovde doci nesto pametno procitati, ono je plac majke Bozije

Ispada da je Dirk uzeo titulu sa penzionerima na stakama 

Karon Batler 30, Teri 30, Cendler 30, Merion 33, Pedja 33, jedino Kid pravi penzos koji je i sa 37 isporucivao preko 8 asistencija + jos par solidnih igraca poput Baree u prajmu, Hejvuda itd

Ja ne znam da li sam ja jedini na svetu koji misli da je taj Dalasov roster zestoko potcenjen

Jos kad se setim kako je Teri par puta vukao u nekim kljucnim utakmicama

Sto je najludje od svega u ekipi imas jednog od najboljih defanzivaca tog vremena( Cendler), jednog od najboljih asistenata svih vremena i jos citavu plejadu jako korisnih igraca visestrukih Ol Starova i uopste mi nije jasno kako se to sve " svaljuje" na Dirka koji je naravno Bogotac ali preterase ga sa potcenjivanjem te ekipe

Sta bi dale Nugetlije za Meriona ili Cendlera, Batlera, nego gledamo Milsapa pola sezone u startnoj kako nas puni ko stigne 🙄

Edited by Zarko Paspalj
Slovna greska
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Jel mi moze neko reci od strucnjaka sto prate NBA, zasto je kvota na Lejkerse tako velika i pada na GSW iz minute u minut, da li igraju svi i kakva su vam ocekivanja od meca? Nekako mi se cini da ce ih Lejkersi odvaliti, ali opet mi nije jasan taj pad kvote na GSW.....

Zato što mnogo ljudi misli da će Kari sam da ih upropasti. Da se igra bo7, bila bi kvota jedno 4 na GSW 😄 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gledajuci Lamela, ono samo dodatno shvati covek koliki je Doncic fenomen za svoje godine. Nijedan mladji igrac mu ni patike ne moze brisati. Mislim jeste stariji od mladjeg brata ali on je totalno pogubljen bio. Mozda bi Zion jedini nesto u plejofu plodio koliko toliko 

Ni meni nije jasno 1.50 kvota, bas velika. Koliko god mi Lejkersi bili anti- paticni mislim da je to 1.20-1.30 plafon

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Jel mi moze neko reci od strucnjaka sto prate NBA, zasto je kvota na Lejkerse tako velika i pada na GSW iz minute u minut, da li igraju svi i kakva su vam ocekivanja od meca? Nekako mi se cini da ce ih Lejkersi odvaliti, ali opet mi nije jasan taj pad kvote na GSW.....

 

Vrlo moguce da se stvarno nesto desava sa ovim kilavcem Davisom i nije pro forme upitan za mec.

 

Mada Lakersi lazu sa tim cele sezone...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel se zna šta je sa Mitchellom i da li će biti spreman za prvu rundu?

 

Lakersima u principu svejedno da li idu kao sedmi ili osmi, jer mislim da ipak nema šanse da ispuše obe. Dubsi imaju vrlo malo marginu greške, njima je dovoljno da Steph nije u mvp formi pa da ih skine i neki Memphis ili Spursi.

 

E da, go Spurs!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

NBA tj Amerikanci generalno u svim sportovima jako dobro postavljaju kvote pre game, mogu omanuti samo u slucaju nekih kasnih izmena u sastavu, ali to se jako brzo ispravi. Samo PO je ipak, a nisam nesto gledao NBA, ipak na LBJ u die or live tekmi na njihovom terenu protiv GSW-a koji je neki osrednji tim u NBA trenutno je malo cudno. Ipak ne znam toliko NBA tj ne znam ga uopste trenutno..mada sam ocekivao bar -7.5 hc, ovo me vuce da igram kao narkomana heroin...pa reko da vas pitam. :))

Link to comment
Share on other sites

Pa nije do or die utakmica.

 

Ako izgube imaju jos jednu sansu protiv Memfisa/Spusrsa.

 

Inace Lakersi igraju ocajno u poslednje vreme, zadnje kolo su jedva dobili kompletni Nju Orleans koji je igrao sa D timom.

 

GS sa druge strane zaredjao neke bas kvalitetne pobede u nizu Juta,Finiks, Memfis plus Stef na golu...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Pa nije do or die utakmica.

 

Ako izgube imaju jos jednu sansu protiv Memfisa/Spusrsa.

 

Inace Lakersi igraju ocajno u poslednje vreme, zadnje kolo su jedva dobili kompletni Nju Orleans koji je igrao sa D timom.

 

GS sa druge strane zaredjao neke bas kvalitetne pobede u nizu Juta,Finiks, Memfis plus Stef na golu...

Aaaaa vidis to nisam znao... 🙂 hvala

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Devil In My Pants said:

Jel mi moze neko reci od strucnjaka sto prate NBA, zasto je kvota na Lejkerse tako velika i pada na GSW iz minute u minut, da li igraju svi i kakva su vam ocekivanja od meca? Nekako mi se cini da ce ih Lejkersi odvaliti, ali opet mi nije jasan taj pad kvote na GSW.....

Lebron je nagazio na nogu protivnika u prosloj utakmici u 4/4, malo clanak ga zeza a Dejvis ima problem sa ramenom ali ce igrati.

Svakako lagana pobjeda protiv GS

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nijedan od njih nece biti na max ceo PO,za GSW ne brinem,resavaju to lagano,vec sa Finiksom ide druga prica.

 

 

Gospodin Tejtum.

 

Rasel je samo fantasy pleja i to je to.

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Zarko Paspalj said:

Brutalno

Mislim da nikad brze nisam pao tiket

Sto je najsmesnije 6 trojki u prve 4 minute postigli Mekdermot i Vasington, njih dvojica dali u prvoj cetvrtini vise koseva nego svi ostali starteri zajedno😁

Ali sigurica 1-1  Indijana lagano prosla🙃 Mada sam Boston pao na drugom nesto

 

Gledam na pauzi ove komentare na B- 92 i odmah pozelim ovde doci nesto pametno procitati, ono je plac majke Bozije

Ispada da je Dirk uzeo titulu sa penzionerima na stakama 

Karon Batler 30, Teri 30, Cendler 30, Merion 33, Pedja 33, jedino Kid pravi penzos koji je i sa 37 isporucivao preko 8 asistencija + jos par solidnih igraca poput Baree u prajmu, Hejvuda itd

Ja ne znam da li sam ja jedini na svetu koji misli da je taj Dalasov roster zestoko potcenjen

Jos kad se setim kako je Teri par puta vukao u nekim kljucnim utakmicama

Sto je najludje od svega u ekipi imas jednog od najboljih defanzivaca tog vremena( Cendler), jednog od najboljih asistenata svih vremena i jos citavu plejadu jako korisnih igraca visestrukih Ol Starova i uopste mi nije jasno kako se to sve " svaljuje" na Dirka koji je naravno Bogotac ali preterase ga sa potcenjivanjem te ekipe

Sta bi dale Nugetlije za Meriona ili Cendlera, Batlera, nego gledamo Milsapa pola sezone u startnoj kako nas puni ko stigne 🙄

Baš si svašta nadrobio a zaboravio si spomenuti da je Dirk pored sebe imao i jednog Stevu Novaka koji je tricu te sezone šutirao neverovatnoh 75%! 

 

(3/4)

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Svakako najslabija ekipa koja je osvojila titulu u poslednjih 10+ godina...

Dirk kao alfa i omega nije sporan, sto kaze Manu -> Caron Butler je bio tu drugi najbolji igrac ekipe i zbog povrede je propustio plejof...  

Ozbiljni igraci su tu bili  Kidd (iako 37mogodisnjak jbg klasa je vecna, bio je on tu lagano #2 violina plejofa) , Matrix, Jett i Cleotis. Ok, sjajno popunjena petorka ali ako primetite u poslednjih xx godina za titulu je potreban bas mocan dvojac -> LBJ+Davis / Kawhi +(Siakam/...) / KD+Stephen / LBJ+IRving / KD+Klay / Timmy+Tony / LBJ+Wade / Kobe+Gasol / ....   Niko od tih igraca Dallasa nije bio elitna 3. opcija, ali dobro, bilo je vise jakih trecih violina i veoma pametnih, iskusnih igraca u ozbiljnim godinama. Kad se Caron ozledio, Cuban je doveo lesh Pedje Stojakovica i DeShawna Stevensona, koji se jeste tu i tamo sibao sa Kingom, Barea je takodje bio vise nego dobar... Bilo je tu dosta smehoteka igraca u rosteru -> Hejvurd, Cardinal, Pavlovic Sasa, Ian Mahimni s pocetka karijere...

 

   Nosio ih je Dirk a bogami ozbiljno i sudije kroz plejof 😛  Salu na stranu, LeBronova ubedljivo najveca mrlja u karijeri, realno je tu imao jaci tim (jedini put je po kladzama u finalima bio tu favorit, 2013. kad je osvojio i tek prosle godine 3-i put 😉  ) .. Jos je odigrao vrhunski na istoku taj PO i dobio Boston i Cikago za koje smo mislili da mogu napraviti vise problema nego Dallas...  Nije trebalo da ide na neki visi nivo u finalu, vec samo da zadrzi 70-80% nivoa plejofa i totalno je zatrokirao. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Manu said:

Caron Butler kao arguably drugi najbolji igrac ekipe tokom regularne je propustio ceo taj PO

🙈

 

1 minute ago, Budha said:

Ma lik je svašta nadrobio... a ta ekipa nije imala krštenog 2-way igrača osim Mariona i možda 37.-godišnjeg Kidda.

 

 

Edited by Budha
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

@delgado jel se gleda masinerija iz LA i mocni dvojac AD+Lebron?

 

 Naravno brate moj, krenuo sam sa svojom uobicajenom kombinacijom  vu + pivo ranije kako bih zakovao ranije i bio u stanju da se probudim bar za drugo poluvreme, jer posle radim od pola10.... Nece biti lako, ali borim se 😄  

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Rekao bih da GSW ima sasvim solidne sanse veceras. Lakersi su i na pocetku sezone dok su bili kompletni muku mucili sa sutem za 3, a u toku sezone bez Brona i Davisa to se jos dodatno pogorsalo. U idealnim uslovima sa Bronom i Davisom na maksimumu nema sumnje da su ovi Lakersi za par klasa jaci od GSWa i da su ubjedljivo najjaca i najdublja ekipa zapada (mozda i najdublja ekipa sa vrhunskim primarnim opcijama jos od Spursa 2014., Kobe-Pau Lakersa i ranih big three Kelta) ali ovi uslovi su daleko od idealnih. 

 

GSW u teoriji ne bi trebao imati nikakvih sansi u reketu protiv Lakersa i tu bi se trebala napraviti ogromna razlika no obzirom da se igra na jednu tekmu i vec opisane probleme Lakersa sa sutem iz vana ne bi me nimalo zacudilo da GSW mogne komotno napunit reket tijelima protiv Brona i Davisa, a pustit ove ostale da ciglare iz vana. Ne treba opet zaboraviti ni cinjenicu da su i Warriorsi isto tako elitna odbrana. Doduse ne bedem kakav su Lakersi sa ADem i Bronom u pogonu. Opet lako se moze desiti da Steph prosto izreseta i urnise kompletne Lakerse ako Vogel bude dao vecu minutazu ovim klasicnim peticama naustrb Davisa na 5. 

 

U svakom slucaju ocekujem zanimljiv mec i cisto sumnjam da su Lakersi trenutno u stanju razbit GSW koji je u odlicnoj formi. Ovo je svakako ozbiljan test za Lakerse da vidimo da li ekipa i u praksi ima tu super dimenziju kakvu ima u teoriji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pop mora pod hitno u penziju.

 

Kapiram da je puno postigao u karijeri, da ga kosarka ne zanima previse i da mu glavni motiv da glumi trola ali ovo je stvarno mucenje.

 

Mislim na namerno svi pripaljuju samo poludistancu sto je valjda jedino gore i ruznije od ispaljivanja 1000 trojki po utakmici...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...