Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Kakva taktika Artete.Dakle,Lokongu koji je jedini nešto odigrao u prva dva kola stavi na klupu a na istoj ima dva golmana.Šta će mu dva golmana na klupi?Misli da može dvojica u isto vreme da brane 😄 .

 

edit:najjaca fora koju sam procitao na nekom drugom forumu-Arsenalu da nije onog kupa,gol meseca bi birali sa treninga.

Link to comment
Share on other sites

Realno je moglo da bude koliko su oni hteli golova u mreži Arsenala.Najjače je sto su poveli sa 2:0 a da nisu nesto do tada ni igrali.

 

Ovu ekipu je Arteta stvorio.Imao je sasvim dovoljno vremena da izgradi ekipu koja će ličiti na nešto,makar da ima neki smisao igra koju postavlja.Odavno je trebao da leti.Sada je krajne vreme.Može i Edu da mu se priključi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slupali su silan novac na dovodjenje osrednjih igraca, a bolje da su deo ulozili u dovodjenje pristojnog trenera. Pateticno je to da su u tri utakmice nisu uspeli da daju jedan gol, a Obamajang je dvanaest puta dotakao loptu u prvom poluvremenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo tako. Arteta je početna, ujedno i najvažnija, slaba karika. Ovi igrači znaju fudbala, setite se samo kada smo igrali 3-5-2 sa Emerijem, kada smo imali niz od 13 utakmica bez poraza ako se ne varam, Holding je bio Tony Adams lično, a sada ne sme da napadne igrača, a gde su ostali igrači. Svi osim Lena su u padu formu, to je SAMO do trenera. Mi imamo igrače za borbu 6-8 mesta, ali Arteta forsira sistem za koji jednostavno nemamo igrače, umesto da sistem prilagodi njima. Nadam se sutra da će biti nekih vesti od otkazu Arteti i da su spremni novci za Kontea. On je isto rizik, uvek se posvađa sa svima,ali barem ima rezultate. Ja se samo plašim da ovo nije dno, da može još gore. 

Link to comment
Share on other sites

Da mi je neko pre desetak godina rekao da cu ovo pisati, rekao bih mu da je lud posto nisam podnosio Arsenal. Zelim vam da sto pre promenite vlasnika, a pre toga da isutirate ovu prevaru i posaljete je za Eibar ili Kadiz, iako je daleko od jedinog krivca. Nadam se da ce se Arsenal bar malo izvaditi iz sranja, tuzno je gledati ovaj nekad veliki klub kako posrce i trpi blamaze. Nekada sinonim za ofanzivni fudbal nije dao nijedan gol za tri kola ( na stranu sto su Celzi i Siti jaki kao zemlja ).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je samo smor da toliki broj navijaca, tacnije ljudskih osoba pati, u svojstvu navijaca Arsenala. Ovo je bas patnja. Jbt, veliki klub...
Kad vidim koliki broj ljudi je tu devoted, jos u privatnom zivotu znam neke, nije mi svejedno.
Ja sam se zagrejao za fudbal najjace krajem 90ih i pocetkom 00ih, i duboko u meni je to rivalstvo sa Arsenalom bas jako. Tad najvise volis nesto, tad najvise mrzis nesto, tad se najvise nerviras, tako da postoji uvek neka zicka u meni koja sa Arsenalom nece biti ravnodusna.

I jeste Arsenal mnogo pogodan za laughing stock, brdo je trulih fora na racuna Arsenala, ali se Arsenal toliko lepo crta, da moraju da isplivaju dobre fore na racun Arsenala. Medjutim, ne bi trebalo da bude tako.
Prazno mi je kad se ovo dešava sa Arsenalom.

Link to comment
Share on other sites

Willian je sa 32 godine dobio od Arsenala 3-godišnji ugovor i zarađivao je 240 000 funti nedeljno. Takve stvari se nisu dešavale u eri Arsena Vengera. Rizikovali su mnogo sa njim i nije se isplatilo, ali imaju sreće da Willian nije pohlepan i da hoće da raskine ugovor sa Arsenalom da bi se vratio u Korintijans. Uštedeće veliki novac na zadovoljstvo Stena Krenkea.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...