Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

1 hour ago, McLeod said:

Ja sam bio sokiran kad sam video da Remsdejl brani. Leno je klasa za njega, jedino ako je neka povreda za koju nismo culi u pitanju

Mislim da nije povreda.Leno je bio na klupi.Plašim se da će polako Lena skloniti sa gola.Ako je tako,onda je prodaja Martineza totalna ludost.

 

Baš Arsenal dominira sa stručnjacima.

 

edit:kad smo kod stručnjaka,Rej Parlor je skoro izjavio kako mu je Overmars poslao poruku da mora da dođe u klub da dovede stvari na svoje mesto(nešto u tom kontekstu).Dobrodošao si 🙂.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Ponovo loša igra ali uzeta su tri boda.Ova Artetina ideja da Parti sam drži sredinu uopšte mi se ne sviđa.Protok lopte je bio katastrofalan.

Vajt danas najgori.Dečko se pogubio.Nadam se da će opravdati uložen novac jer ovo do sada je bilo jako loše.Saka isto loš.

Gabrijel dominantan,Ramsdejl takođe.Odegard je napokon odigrao nešto vredno pomena.Samo što na ovaj način Arteta ubija ESR-a.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je ESR bolji igrač od Odegarda, a čini mi se da ne mogu igrati obojica istovremeno.

Ramsdejl zaista deluje autoritativno. Za razliku od Vajta.

Nije bilo toliko loše. Imali smo dosta izglednih situacija, ali zadnji pas je često bio vrlo loš, u čemu su prednjačili Pepe i kapiten.

Što nam je to nam je. Ovo danas je bio naš najjači mogući sastav.

Verovatno ne zadugo, pošto je Tirni opet povređen?

Link to comment
Share on other sites

Kad sam ja to pisao bilo je dobar je Vajt. Satro opasna kombinacija brzine i snage i bice jos bolji ali kao i uvek sa tim FM igracima duplo golo. Meni se ne svidja sto brani Remsdejl. Leno je em bolji golman em je zaduzio klub kao retko ko u poslednjih 10 godina.

Link to comment
Share on other sites

Dobili smo, ali iz igre ne bi dali gol još 2 dana. Ako je Leno zdrav, a ne brani, onda se teraj Arteta još više. Čovek čisti govna za svima već treču sezonu. Odegard dao gol, ali uvek bih pre stavio ESR na svoju poziciju, makar oDegard sedeo na klupi, nego pomerao ESR samo da Odegard igra. Nisam gledao celu tekmu, drugo poluvreme počeo pa batalio... Ogadili mi Arsenal, ne liči ovo na ozbiljan klub odavno.

Link to comment
Share on other sites

Meni je ono na kraju kad je za malo primio gol bilo postavljanje na nivou seoskog golmana.

 

Ne znam, statisticki dobro izgleda, ali je bas ogromna greska sto ne brani Leno, kao golman koji je siguran i u prethodne tri sezone kad se sve sabere sigurno najbolji igrac, imajuci u vidu bunar u koji su upali i Lakazet i Obamejang.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odbrana deluje dosta dobro u poslednjih par utakmica.Tomijasu deluje kao odlično pojačanje.Jedino što Vajt odskače u defanzivi u negativnom smislu.Daje napred lepe lopte,ali pozadi je daleko od nekog ozbiljnog štopera.Nadam se da je to samo privikavanje na novu sredinu.

 

Najbitniji igrač u celom sistemu je Parti.Bez njega,ova ekipa nije ista.

Link to comment
Share on other sites

Odvalili smo ih, skoro pa lagano. Mi smo bili dobri, ali spursi su nam dosta olakšali. Ovo za Lena još uvek ne mogu prihvatim, igrač koji je bio retka svetla tačka prethodnih godina.

Parti i Džaka odlični, sredina je dobro izgledala, Odegard isto razigravao majstorski, a ESR i Saka zveri! Kako igraju momci! Samo da ih zaobiđu povrede. Pitanje je sada, da li mi možemo nešto slično da igramo u kontinuitetu? Nadam se da možemo, da će krenuti neka mini serija. Odegard je imao bljesak, sada treba da potvrdi kvalitet svaki meč.

Arteta je po meni i dalje dead man walking, nije izbor za napredak kluba, ali svi već znamo kako stoje stvari.

London is red 😁

Link to comment
Share on other sites

Izađosmo i mi na zelenu granu, braćo. Japanac odličan za sada, bio sam totalno skeptičan u vezi njegovog potpisa. Čak ni Xhaka ne uspe da usere stvar. Gabriel odličan u poslednje vreme, potpuna suprotnost mekanom manekenčiću Mariju. Za Whitea ne znam šta da mislim, ja nemam pojma uopšte koliko njegov profil odgovara poziciji štopera. Slede 3 utakmice iz kojih je realno da se izvuče 9 bodova. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...