Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

50 minutes ago, Chaos Is Me said:

Šta ima drugovi gunneri? Kad se potpisuje novi prosečan igrač za preterane novce dok Džaka, Balerina i Vilijan sa pivskim stomakom muzu kasu i zauzimaju mesto nekom ko bi možda mogao nešto da doprinese na terenu?

Mislio sam da će Arteta u ovom prelaznom roku dovesti partnera Partiju i da će to biti prioritet.Ali on kao vrhunski menadžer rešio je problem ostankom njegovog miljenika-Džake.U ligi kojoj se toliko trči na glavnoj poziciji u timu držiš lika koji ne pokriva dobro teren a o protoku lopte da ne govorim.Ok,doveden je Lokonga,za koga kažu da je veliki potencijal,ali ne može se od njega očekivati da iznese sezonu,ali i da može,ne bi se naigrao pored nedodirljivog Granita.

Kakve igrače Arsenal ima dovoljno govori da niko neće da ih kupi.Za tog Džaku nisu hteli da izdvoje 17m,za Kolašinca se priča da će sporazumno da se rastanu kako bi otišao u Fener,Viljan bi išao ali  neće niko da pokrije njegovu platu,Nketiju i Nelsona bi pozajmili neki klubovi iz PL,Toreiru niko i ne pominje.Evo sad se pominje da će možda prodati Viloka.Tu je I Najls koga Arteta nešto ne miriše.Belarina su nudili Interu ali bi oni da ga pozajme,Auba koji se očigledno pozdravio sa ozbiljnim fudbalom,samo što on sigurno ostaje.Kaplje ozbiljna lova.Bitno je da su se otarasili Salibe.

 

Što se tiče pojačanja,najviše se pominju Medison ili Odegard na poziciji 10 i napadači,kao i golman.Zaboravlja se da su prioriteti desni bek i taj partner Partiju.Tu treba potrošiti ozbiljnu lovu.

 

Treba očekivati da Leno,Tirni,Gabrijel,Vajt,Parti,Saka i ESR iznesu sezonu.Možda se i Pepe uozbilji.Taman je to možda dovoljno za 7-8 mesto.

 

Sve u svemu,nije lako biti navijač Arsenala.

Edited by sasha arsenal
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BratMinli said:

Vestergard u Lesteru za 18mil. Šta su naši radili... Odličan igrač. Pametna kupovina Lestera,isplatiće im se.

Kupuju rezervnog golmana za 25m£ 🙄 .

 

Šuška se da bi mogao Abraham u Arsenal.Postoji interesovanje,što je i Atletik objavio.Piše se da bi onda Laka otišao.Zainteresovani su Atletiko i Roma.

 

Kad bi neko tražio Aubu 🙄.

 

edit:izgleda da će Vilok u Njukasl za 25m£.Možda se sad otvore za Medisona.

Edited by sasha arsenal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam iskreno za rotaciju Lakazet Abraham. Retko potcenjen igrac, ako bi doveli Madisona i njega to bi vec licilo na nesto. Abraham jos uvek mlad igrac, treba mu minuta, oa on je bio bolji nego svi ovi napadaci sto su kasnije dovedeni , veliki fejl Celzija sto ga nisu isforsirali.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Helmet said:

Ja sam iskreno za rotaciju Lakazet Abraham. Retko potcenjen igrac, ako bi doveli Madisona i njega to bi vec licilo na nesto. Abraham jos uvek mlad igrac, treba mu minuta, oa on je bio bolji nego svi ovi napadaci sto su kasnije dovedeni , veliki fejl Celzija sto ga nisu isforsirali.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Pa moraju nešto da urade sa Lakazetom-da mu produže ugovor ili da ga prodaju.Problem je što od napadača jedino on trenutno nešto pokazuje.Auba je leš koji hoda.

Što se tiče Abrahama,navijač je Arsenala i želi da dođe.Roma ga želi i Čelsi se navodno sa njima sve dogovorio,ali on želi Arsenal.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Abraham, meni se svidja jos prvi put kad sam ga gledao. 
Imao je neke boljke koje ima svaki mlad igrac modernog fudbala, koji se ne zove Messi, Rooney ili Mbappe (cak ih je i CR imao).
I deluje kao igrac u kojeg treba da verujes, da bi se osokolio. U CFC-u dobije jednom u 3,4 tekme priliku, koju mora da iskoristi nekim golom...
Imam ja slican weakspot na njega kao na Welbeck-a svojevremeno.

Zajebano je za takve igrace koje imaju svoje veoma lepe i funkcionalne skill-ove sto im je izvodjenje nekih operacija nekada zapazajno nespretno.
Welbeck je bio mnogo puta najbolji igrac na utakmici, imao utakmice kad kao napadac vise utice na celu igru nego Rooney ili RVP(i dalje mogu samo par napadača da nabrojim koji su imali bolju link up igru od njega), i onda dodje neka situacija, sansa, polusansa, on je sutne da to deluje smesno, i ceo internet mu se smeje, jer su ljudi debili i obozavaju da nadju neki laughing stock (valjda im tako lakse u zivotu, i guess). Stvara se pritisak, to ubija igrača, itd itd...
Takav je malo i Abraham. Ima neku svoju blagu blentavost, koja je zicer masama da mu prilepi tu etiketu laughing stock.
Jos zna tako nekad da sutne loptu u pizdu materinu. A ljudi ne znaju da je to bio zapravo dobar sut, par milimetara po lopti i bio bi world class banger.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Leno,Vajt,Mari(povređen Gabrijel-vraća se krajem Septembra),Belarin(Čejmbers),Tirni,Džaka,Lokonga(Povređen Parti do kraja Avgusta),ESR,Saka,Pepe i Lakazet.E sad,Saka nije još uvek spreman 100%,pa će verovatno Auba da počne,što je katastrofa.

 

Dakle,ne zna se 😄 .

 

To je to,10-to mesto maksimum za ovu ekipu.J*bo ih Arteta.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Šta radimo večeras? Hoće biti 3 boda?
P.S. Zašto ne pojurimo Kutinja na pozajmicu, Barsi gori, on bi hteo u PL, mogli bismo konačno voditi glavnu reč u pregovorima, da malo mi ucenjujemo.
I meni je misterija zasto ne pokusaju da dovedu neko pojacanje iz Barselone. Ima.tamo kvalitetnih igraca koje bi Barselona dala budzasto samo da rasterete budzet, eto Kutinjo je npr sigurno dostupan. Dembele mozda,ja mislim da.bi njega poklonili, a taj lik mozda i klikne pokaze sta zna, mozda bi mu promena lige godila....

Nama je parnjak koji treba da igra sa Partijem stvarno potreban, eh kada se setim Kazorle,.podje mi voda na usta [emoji1]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Helmet said:

I meni je misterija zasto ne pokusaju da dovedu neko pojacanje iz Barselone. Ima.tamo kvalitetnih igraca koje bi Barselona dala budzasto samo da rasterete budzet, eto Kutinjo je npr sigurno dostupan. Dembele mozda,ja mislim da.bi njega poklonili, a taj lik mozda i klikne pokaze sta zna, mozda bi mu promena lige godila....

Nama je parnjak koji treba da igra sa Partijem stvarno potreban, eh kada se setim Kazorle,.podje mi voda na usta emoji1.png

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Mali Čarobnjak. Kada se samo setim slike njegove pete posle svih operacija, naježim se. Ne znam šta da očekujem danas i generalno od ove sezone, ali psovanje i nerviranje mi ne gine. Zvezda i Arsenal će me u grob oterati pre babe 🤪

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li ste gledali tekmu protiv Spursa, ali početak pokazuje > da je Laka spreman da povuče umesto rekreativca Aube, da je Leno u formi i da će se debelo naraditi, da ne znamo da postavimo ofsajd zamku, da su Elneni i Beljerin beskorisni i da Vajt ne izgleda loše na početku.

P.S. Šta Nelson još radi u klubu???

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio si da pomeneš i da Lokonga deluje dosta dobro.

Nelson je tu jer niko nije poslao ponudu a mislim i da želi da ostane.

 

Ne mislim da je loš igrač i da neće biti bolji,ali Arsenalu je potreban igrač koji bi odmah napravio razliku i zbog toga bih više voleo Medisona.

 

Watts piše i da će Auba propustiti večerašnju utakmicu-veliko pojačanje.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Da, Lokonga igrao odlično, posebno me oduševio što ne paniči pod pritiskom iako je faktički klinac. Parti, Lokonga, Džaka, Toreira, to bi pravi trener iskoristio i imao koristi, ali jbg, Arteta još uči zanat..na Arsenalu. 🤨

Vajt-Mari-Gabrijel, Tirni (obožavam ga, kako god da igra, govor tela je ,,nema predaje,,), Čembers/Najls/Sedrik, Parti, Lokonga/Džaka(zadužen za kornere, bez onih glupih pomoćnih igara, kombinacija). ESR, Saka, Laka, Pepe, Martineli, Auba. Zavisno od forme i povreda, ali ovo nije loše za 6. mesto recimo. Samo da imamo Karlita/Alegrija umesto početnika. Imamo dosta balasta, ali u 3-5-2 su čak i Sead i Najls igrali solidno. Nelsoni, Beljerini i ostala bagra, prodaja sa velikim popustom. Tavares, Holding i još par igrača kao backup ekipa. Nketia i ,,talenti,, pozajmica, PL ili Čempionšip. Uz ovo da dodje Medison, mi zatvaramo prvih 16 igrača komotno i imamo tim za LE sigurno.

Ali kao pokvarena ploča moram, Arteta nije za ovo, barem ne kao prvi trener.

Edited by BratMinli
Link to comment
Share on other sites

Edegor nije registrovan za tim Reala, znaci na izlaznim je vratima, izgleda da ce pre njega ovi nasi kupiti nego Madisona koji je po meni bolje resenje jer donosi instant kvalitet, Edegor me nije odusevio, imamo naseg igraca slicnog kvaliteta na toj poziciji, meni bi ovaj transfer bio kvantitativno nagomilavanje bez neke strategije.

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Don Radonja said:

Srecno ganneri i da zauzmemo to 4 mesto. 😛

Kad se samo setim kako sam bio besan na Arsena sto je stalno bio 4 a sada nam je to nedostizan san. 😄

Pored ovakvih Sitija,Čelsija,Junajteda i Liverpula,Arsenal nema nikakve šanse.Da ne računam Lester i ostale ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...