Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Ti klubovi su trenutno druga dimenzija u odnosu na Arsenal.Arteta je unakazio ovu ekipu.Nadam se da ćemo mu uskoro videti leđa.Evo već se piše kako igrači nisu zadovoljni načinom treniranja.

Najgore je što će ovaj dovesti neke igrače a da oni neće odgovarati sistemu novog trenera.

Evo Džakica potpisuje novi ugovor uz povećanje plate.Dakle lik koji je bacao kapitenku traku,pravio mnogo kikseva,hteo da ide iz kluba i nije otišao samo zato što Roma nije htela da ga plati,dobija novi ugovor uz povišicu i veaćanje kapitenske trake-epic!

 

edit:Belarin ima jaku želju da napusti klub.Imamo i mi 😄 .

Link to comment
Share on other sites

Da sacekamo deadline, pa da besplatno skautima, upravnom odboru i Arteti koji primaju desetine i stotine hiljada funti mesecno pokazemo sta je trebalo da urade. Cisto da im damo benefit of a doubt.

 

Mada nema potrebe, ali da se ispostuje protokol i to vreme, innocent until proven guilty.

Link to comment
Share on other sites

Nema tu šta previse da se čeka,Odegard i Ramsdel su realne opcije i 90% će doći.Daš 70m€ a ekipa ostaje istog kvaliteta-sjajno.

 

Dovešće tog desnog beka,verovatno i to je to.

 

Ne znam šta će biti sa Lakazetom,pošto mu ističe ugovor za godinu,a uprava je obećala da neće dozvoliti da neki igrač ode besplatno kada mu istekne ugovor.Dakle,ili novi ugovor ili prodaja.

 

Ostaje nada da će izgubiti od Čelsija i Sitija i da će smeniti Artetu.

 

edit:ipak možda potroše "samo" 55m€ 😄

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Ima kvalitetnih otpadaka u top klubovima. Ne znam sto uprava Arsenala to nije iskoristila. Već ste pisali o Kutinju, Dembeleu, čak ste mogli pojuri ti i Grizmana uz malo više para, naravno to ste morali da uradite pre nego što je Mesi otišao. Isko mi izgleda kao igrač koji bi mogao da se potpiše za 50 milki, godinama je nezadovoljan sa ulogom u Realu, jedino ako nije promenio mišljenje dolaskom Ancelotija. Iskoristiti nezadovoljstvo Bernard Silve i dovesti ga, neka Arteta potegne svoje kontakte i ubedi ga da dođe u London, pa da mandat ne bude totalni promašaj. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

PIšu da je Odegard završena priča. Nabijem ih... propao igrač, večiti talenat. Ajde da je za 10mil, ali daš skoro 40mil za toplo-hladno igrača koji ne pravi nikakvu razliku na terenu. Debili... Nadam se da pušimo sledeće 3 tekme i da je Arteta bivši. Dobro što Vijera nije slobodan pa neće njega dovesto, malo i on da uči na Arsenalu. Slobodnih, a dovoljno dobrih trenera nema nažalost, ali o tome je trebalo misliti celo leto. Benitez isto ima klub tako da barem tu prevaru neće dovesti. Skoro svi potezi uprave su bili pogrešni u ovom prelaznom roku...strašno.

Link to comment
Share on other sites

Posle dolaska Ancelotija u Real Odegard verovatno ide, a ako smo jedina devojka za udaju, to bi bilo to. Meni je on ok, ne za te pare naravno, ali nije los igrac.

 

Naravno, pitanje odakle pare za njega, a nema para za Medisona, koji je bolji i vise nam treba.

 

Ali dobro, logika i Arsenal, oduvek u svadji.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, McLeod said:

Naravno, pitanje odakle pare za njega, a nema para za Medisona, koji je bolji i vise nam treba.

 

Ali dobro, logika i Arsenal, oduvek u svadji.

 

A zasto mislis da Medison ima zelju da predje u Arsenal?

Jedino ako zeli da zivi u Londonu jer ako gledamo cisto fudbalske razloge, sigurno mu je bolje da ostane u Lesteru.

Link to comment
Share on other sites

24 miliona za rezervnog golmana 😄 Fantasticno. Ok je Remsdejl, nadam se da ovo ne znaci da i Leno ide, a ako je tako, prvo nije dobra zamena, drugo, zasto Rajana nisu platili 5 miliona da bude na tom mestu, ako ne i na prvom?

 

Ovo je jos jedan homegrown igrac.

 

Ali mi uopste nismo u velikom problemu sto se toga tice, imamo Nketija i Mejtland Najlsova za izvoz.

 

Uostalom, najlakse je popuniti mesto golmana sa nekim homegrown igracem, mogao si recimo da uzmes Betinelija za dzabe ako ti treba takav.

 

A da, Celsi je pre mislio o tome i uzeo ga.

 

Za dzabe. Ovaj klub vode kompletni idioti.

Link to comment
Share on other sites

A šta su drugo mogli, rupa u kojoj ste, kopana je pre ovog prelaznog roka.

Kad sam pisao ovde da je za mene mnogo glupa odluka da se daje novi ugovor Aubamejangu, bilo je da ne znam šta pišem.
Rebuild koji vi treba da prodjete biće mnogo teži nego što vi mislite. U toj meri težak da se molite da za 3,4 godine Saka igra za neki drugi klub.
Što bi značilo da je nastavio da napreduje i da nije stagnirao, i da ste ga prodali. Arsenal ne može da se opravi u naredne 4,5 godina u toj meri da ponudi nešto npr tom Saki. To vam je valjda jasno, u suprotnom malo ste TY.
On može da ostane u Arsenalu samo ako prodje kroz neki period stagnacije. 

Ajde što vam je potrebno od 10-13 igrača da zaličite na tim, nego imaćete veliku problematiku da se otkačite onoga što već imate.
Još vama dobro poznata intertnost  držanja osvedočenih mediokritetnih talenata (tu ste gori i od nas, i to treba da se ugledate na Chelsea).
Partey niti mi se nešto svidja, plus je igrač koji je sklon nekakvoj apatiji, a vaše trenutno stanje je savršeno za tako nešto. Dok se vi dignete na noge, on ima 30,31.

Samo Saka, Tierney i neko od četvorice: White, Martinelli, ESR, Gabriel bi dobili ponudu nekog top4 kluba da su sutra bez ugovora, slobodni igrači.
Prva 2 su super, za ostalu četvoricu je jako pitanje šta će biti, ali sam poprilično siguran da neće više od 2 da ispadnu igrači za top4 klub.
ESR-a, to će vrlo verovatno da bude nekakav Lingard nivo. White će biti ok, igrač koji će imati odredjenih problema uvek, ali može on da bude dobar igrač (zaboraviće se taj price tag). Ostala dvojica su Brazilci sa kojima svašta može da se desi ako su u klubu koji ima ozbiljnih problema.

Postoji nekakva navika da se Arsenal doživljava kao tim sa dobrim talentovanim, lucidnim igračima, koji mnogo lepo mogu da igraju, svakog da raznesu kad im je dan, ali su kao mekan tim.
Ni to više nije tako, prošlo je to vreme. A evo vidim Henry tako nešto priča pre neki dan.


 

Link to comment
Share on other sites

On 8/18/2021 at 5:23 AM, mr clutch said:

Ima kvalitetnih otpadaka u top klubovima. Ne znam sto uprava Arsenala to nije iskoristila. Već ste pisali o Kutinju, Dembeleu, čak ste mogli pojuri ti i Grizmana uz malo više para, naravno to ste morali da uradite pre nego što je Mesi otišao. Isko mi izgleda kao igrač koji bi mogao da se potpiše za 50 milki, godinama je nezadovoljan sa ulogom u Realu, jedino ako nije promenio mišljenje dolaskom Ancelotija. Iskoristiti nezadovoljstvo Bernard Silve i dovesti ga, neka Arteta potegne svoje kontakte i ubedi ga da dođe u London, pa da mandat ne bude totalni promašaj. 

 

 

 

Isco je bivsi igrac. Zadnju vrhunsku utakmicu je odigrao u septembru 2018. godine protiv Rome na pocetku grupne faze Lige Prvaka. Po mom misljenju on trenutno ne vrijedi ni 5 miliona, a kamoli 50. Plus dogodine je slobodan igrac i cisto sumnjam da ce ga Real produziti. 

 

17 hours ago, sasha arsenal said:

Dobrodošao natrag.

 

Nije on loš igrač,problem je što nije trenutno dovoljno dobar da unapredi ekipu.Ovako ostaje nivo od prošle sezone.

 

On je u Sociedadu u sezoni 2019/20 bio bas vrhunski. Medjutim nekad pred kraj sezone (tj nakon onog nastavka nakon pocetka pandemije) je povrijedio koljeno i isforsirao par utakmica nedovoljno zalijecen nakon cega nikad nije vratio dotadasnji nivo igara. Pricamo o jos uvijek prilicno mladom igracu (21 godina, tek krajem godine puni 22) gdje imamo svi dojam da je dosta stariji jer se vrti u javnosti vec 5-6 godina nakon onog silnog hypea koji je imao 2014. Ja vjerujem da se on i dalje moze razviti u vrhunskog igraca svjetske klase, nivo koji je prezentovao u Sociedadu je bio stvarno fenomenalan. Iz Reala ide jer zeli zagarantovanu minutazu startera sto mu Real nikako nije mogao obecati , a on se nije zelio boriti za status iako tesko da je mogao imati bolju situaciju od trenutne (Kroos van terena do kraja septembra vjerovatno, Modric 36 godina, Isco bivsi fudbaler). Njegov izbor. Licno sam razocaran sto ide, nadao sam se da ce sa Fede Valverdeom (susta suprotnost Martinu u pogledu borbe za status u Realu) ciniti taj novi vezni red Reala. 

Link to comment
Share on other sites

Ako mi je za nekog klinca drago što se nije razvio u ono što se očekivalo, to je za njega.
Još se sećam onog hajpa i cirkusa sa obilascima svih klubova.
2 nedelje trenira sa Real-om, pa 2 nedelje sa Barsom, pa 2 nedelje sa City-em, pa 2 nedelje sa United-om, pa 2 nedelje sa Chelsea-em, pa 2 nedelje sa Arsenalom.
I onda odabereš.... Real Madrid, kao mlad igrač.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Isco je bivsi igrac. Zadnju vrhunsku utakmicu je odigrao u septembru 2018. godine protiv Rome na pocetku grupne faze Lige Prvaka. Po mom misljenju on trenutno ne vrijedi ni 5 miliona, a kamoli 50. Plus dogodine je slobodan igrac i cisto sumnjam da ce ga Real produziti. 

 

Taman po meri za Arsenal. 😀

 

 

Mozda moze jos uvek da se izvuce nesto iz njega ima samo 29 godina. A i kao bivsi igrac je bolji ode vecine igraca u Arsenalu.

 

Link to comment
Share on other sites

Odegard je tražio da se ubaci u ugovor u Realu da će 2x nedeljno trenirati sa prvim timom, pošto je on prerastao omladince. Baš su se bahato tada svi ponašali iz njegovog okruženja.

Leno ulazi u najbolje godine za golmana i da nismo imali njega prethodnih par sezona, borili bismo se za opstanak. Slažem se da smo još jedan prelazni rok bacili u bunar, potrošili solidne pare, a ekipa nije pojačana. Ne treba biti u zabludi, jedino novi vlasnik i trener mogu napraviti zaokret koji svi očekujemo. Kronke, Arteta i cela ta svita će nastaviti u istom pravcu, dok će klub sve više da zaostaje za vodećima dok ne ode sve po Q, ali mislim da se taj dan bliži...

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mr clutch said:

Taman po meri za Arsenal. 😀

 

 

Mozda moze jos uvek da se izvuce nesto iz njega ima samo 29 godina. A i kao bivsi igrac je bolji ode vecine igraca u Arsenalu.

 

 

Vjeruj mi dovoljno ti je sto Dzakulu moras gledat u prvih 11. Isco i njegovo okretanje oko svoje ose po svakom prijemu lopte i maksimalno meljanje bi te dokrajcilo. On je u Realu otpisan odavno, Carlo se tu malo sta pita (uostalom Carlo je i doveden da se ne mijesa puno u sastavljanje tima od strane JASa i Pereza) samo sto nema ponuda za njega jer je em go kurac em ima 10+ miliona bruto platu. 

Link to comment
Share on other sites

Evo puklo je i u Lionu. Auar, Čerki/Šerki, kako se već čita... 2 odlična igrača, posebno Čerki. Mogli bi probati uzeti nešto i možda njima uvaliti neki naš polu-škart. Beljerin, Sead, Najls, Elneni, Vilian, Nelson... na kilo može. Toreiru bih nekako vratio u život ukoliko je moguće pošto je kod Emerija pokazao da zna fudbala i da donosi dobru energiju i intenzitet u sredini, posebno kada sečemo kontre. Da li je moguće da baš nikoga ne možemo uvaliti/pokloniti?

Slede nam Čelzi(H), Vest Brom(A) i Šiti(A), ako uzmemo 1 ili 0 bodova, Arteta ne vidim kako može ostati trener. Nažalost, navijam da ispušimo samo da on ode. Ako ispušimo i on ostane, ne odgovaram za svoje postupke 😆

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ona stara Vengerova filozofija finansijske stabilnosti po svaku cenu bi sada kada padamo kao kamen mogla da se konacno, 15 godina kasno, naplati.

 

Ali dzabe. Ja ne razumem kako je moguce da su bas toliko nesposobni, jebote oni primaju desetine hiljada funti nedeljno, a random navijac sa pristupom internetu ima vise znanja i relevantnih informacija od njih.

 

Nemoguce je u to poverovati, ali zaista tako deluje. U ovom prelaznom roku ima najvise dobrih, a dostupnih nama igraca u poslednjih 5 godina bar, ako ne i vise. Mi kupujemo homegrown igrace da popunimo broj. A uopste nismo u problemu!

 

Imamo trenutno osam homegrown igraca, treba da imas 8 od 25. Sto znaci da mozes da dovedes treceg golmana da bude homegrown. Sto si mogao da uradis za dzabe sa Betinelijem i cak dobijes i korektnog drugog golmana u njemu ako treba. Ili dovedes nekog random klinca za kikiriki, ti placas Vajta 50 miliona i Remsdejla 25 miliona! Ej bre.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...