Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Penal šutira igrač sa najmanjim samopouzdanjem u ovom trenutku. Gol što su nam poništili (btw glupo ofsajd pravilo) ne bi ni dao Saka da je ovaj WalkingCorp dobro primio. Votford igra mesarski, a Arteta namestio formaciju da budemo što manje kreativni i da nam sredinu organizuju Sambi i Najls. Taman da useremo seriju pre pauze.

Link to comment
Share on other sites

3 boda kao kuća. Bio sam siguran da će nam poništiti i ovaj gol zbog faula, ali izvukli smo se. Idemo na pauzu, a posle idu žestoke utakmice, taman da vidimo da li smo samo iskoristili dobar raspored i lošu formu protivnika ili smo zaista napredovali. Kako god, stanje na tabeli lepo izgleda za sada. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BratMinli said:

Mene brinu Sambi i Parti, svaku utakmicu naprave neko sranje i otvore šanse, protiv jakih timove će nas to koštati. I ESR se ne sme gurati na krilo, previše je van tekme.

Mene ne.Brine me povratak Džake.Za razliku od dotičnog oni rade nešto korisno na terenu.Bez Partija ova ekipa nije ista.Što se tiče Lokonge,opasan igrač ali je mlad i kao takav će grešiti.

Da,ESR-a se slažem.Dečko je najjopasniji kada napada po sredini.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Konačno PL, i o odmah muško. Valjalo bi iskoristiti veliki broj povređenih igrača Liverpula i uzeti barem boda. Saka, ESR nisu imali previše posla u repki, lagane tekme, ostali isto ne bi trebalo da su previše umorni. Nadam se da se držimo sastava koji dobro igra, da neće Odegard biti ni blizu prvih 11. Btw, očajno je igrao za repku..tako su i završili.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je da je Parti spreman.Tirni verovatno nije još uvek,pa ćemo gledati Tavareša po levoj strani.Samo da Arteta ne eksperimentiše nešto sa sastavom.

Očekujem sledeću startnu postavu:Ramsdejl,Gabrijel,Vajt,Tomijasu,Tavareš,Parti,Lokonga,Saka,ESR,Lakazet i Auba.Nesigurni su mi Lokonga i Laka i tu očekujem neku glupost od Mikela,tipa Edegor i Elneni.

 

Oni imaju nekih problema sa povredama,ali Mane i Henderson će biti spremni.

 

Ne očekujem ništa od ove utakmice.Sve sem poraza je uspeh.

Link to comment
Share on other sites

Tirni je igrao obe tekme za repku, prvu celu,a drugu do 89.min, tako da je spreman, ali se i Tavares dobro pokazao pa mi je skoro svejedno ko će početi. Sredina je ključ, moramo njihovu tranziciju pametno seći, bez nekih gluposti i da ih ne častimo nekim glupim golom/penalom. Da igram tiket, ne znam šta bih odigrao.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, sasha arsenal said:

Na Liverpul ili.... 😄

Vrlo moguće. 😃

 

 

Sada ozbiljno. Mislim da odbrana ne briljira ni kod jednog od ova dva tima, tako da treba očekivati golove. Naravno uz veću šansu da Liverpul pobedi. 

 

Edit Nemojte sad da potežete argument kako Arsenal nije primio gol na poslednje 3 tekme. Jer tu nije bio neki kompetitivan rival, izuzev Lestera. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, sasha arsenal said:

Realno odbrana i nije imala pravi test od kako su svi na okupu.Na prve tri utakmice nedostajalo je dosta igrača.Danas ćemo videti na kakvom su nivou.

Nivo je porazavajuci, da nije bilo golmana, koji je u fenomenalnoj formi, zavrsilo bi se sa 8:0, a u prvom poluvremenu nisu imali jedan sut na gol.

Link to comment
Share on other sites

Sambi i Tavares izdominirali. Na jedno tačno dodavanje, idu 5 netačna. Horor... Treći gol ide malo i na dušu Remzdejla, Sane dao pas 5m ispred, morao je izleteti, ne stajati na liniji, ali dečko nas izvukao blamaže. Jedan derbi manje, idemo dalje... Bolje jedna 4-0, nego četiri po 1-0 😁😀

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se ovde videla razlika između Tavareša i Tirnija.Ipak je ovaj drugi za klasu bolji i jedan je od najboljih bekova u ligi,iako prvi ima potencijal.

 

Sambi je podbacio,ali ni Parti nije bio ništa bolji.Kao što sam iznad napisao,jedino su Gabrijel i Ramsdejl odigrali dobro.

 

Bitno je sad da se moral ekipe ne raspadne pa krenu loši rezultati.

Link to comment
Share on other sites

Kući 3 boda, uz ne tako sigurnu igru, ali završilo se ok. Najjači utisak mi je Auba, ne samo taj zicer što je mašio, već kako izgleda, kako uvek kasni, govor tela... Dečko je u ozbiljnom kanalu i mislim da je zreo za hlađenje. Moramo naći sigurnog penalistu jer Auba ovakav ne sme da šutira penale. Odegard mi se i dalje ne sviđa kako igra, mlako i nedorečeno.

Odlično što se vratio Gabi i odmah dao gol, da se polako probije u prvih 11.

P.S. Remzdejl kida, pokazuje da onolike pare nisu bačene, samo tako da nastavi i da uzmemo ceo plen protiv junajteda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Ramsdejl ima tu manu jer nema dobar tajming za izlaženje na loptu.Generalno je vrhunsko pojačanje.Ovo do sada je bilo impresivno.

 

Što se tiče Aube,on prosto mora van startne postave.U ozbiljnom je kanalu,kao što si napisao.Laka mora da ga zameni.

Odegard je i meni razočarenje i dalje ne kapiram ovo guranje ESR-a na krilo.

 

Meni je Gabrijel igrač sezone za sada.Igra kao WC štoper.Ne vidim mnogo boljih igrača na toj poziciji u ligi.Samo neka tako nastavi.

 

Najveći problem ove ekipe,pored napadača i trenera koji,nadam se uči,su promenljive igre Partija i Lokonge.Od sjaja do očaja.Moraće da pružaju dobre partije u kontinuitetu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...