Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Iako ga nisam mnogo gledao u dresu Arsenala, bas mi je nekako krivo za odlazak Willocka. Decko je od pete godine u klubu, a pritom i nije dobio neku priliku osim one jedne sezone.

 

Ocekivao sam da dobije priliku ove sezone nakon eksplozije u finisu prosle u dresu Newcastlea, ali je ocigledno da je bio jedan od retkih za koga se mogao uzeti neki kes pa je brze bolje prodat.  Ima tu i do guzve na veznim pozicijama, ali tu se pre svega radi o kvantitetu, a ne kvalitetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hahah,opet Xhaka problem,nema veze što je odbrana amaterska,što nismo okvir pogodili i što je formacija fejl. Ovo je slika i prilika Artete,samo njega. Mi ne znamo šta ko radi kada se branimo. Arteta odjebi iz kluba!!!

P. S. Mari i Vajt za sada kao dupla promaja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Reakcije odbrane amaterske, ovo je na nivou neke ekipe za iz donjeg doma lige, totalno anemicno bez zara, agresivnosti, eh sta bi dao za jednog Parlou-a ili Martin Keown-a. Kada bidim ove nase bezmudase, i Megvajer mi deluje kao igracina samo zbog borbenosti, jebes ti ove mekane stopere, nista bez engleskih mesara [emoji19]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Radonja said:

Dzaka je velika sramota ovoga kluba.Jbt sta je sve radio a jos je tu.

 

Slažem se potpuno, ali danas je problema previše,a najmanji je Xhaka. Odbrana,početak akcije kada nas napadnu visoko,krater između linija,špic koji to nije tj nije još za ovaj nivo, odsustvo svake ideje i plana... Koji Q su služile pripreme ako smo već na startu očajni?

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, harmonajzer said:

Ne bih da mračim, ali Arsenal je bliži borbi za opstanak, nego LŠ. Neće to puno bolje izgledati ni sa ovima što nedostaju.

Potpis.

 

Svetle tačke ESR,Saka i Lokonga.

 

edit:koliko je Arteti bilo potrebno da shvati da mu je potreban ofanzivni desni bek i na kraju je stavio levog na tu poziciju.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Provlači se priča da odlaze Laka i Auba.Čak i da je Barselona zainteresovana.Već se najavljuje kako su neizvesni za Čelsi.

Možda su Covid pozitivni ili imaju lakše povrede,ali sve je to nekako čudno.

 

Zvanično saopštenje pred utakmicu u petak:

 

 

edit:Abraham ode u Romu iako je želeo u Arsenal.

Link to comment
Share on other sites

Uspeo sam da pogledam junajted, čelzi, spurse, i neke preglede ostalih utakmica. Još mi tužnije delujemo sada, naš fudbal je jalov, sporo igramo, ne direktno, sporo kruži lopta, lako nas čitaju protivnici... Iako sam bio siguran da smo tu oko 10. mesta, sada više nisam toliko siguran. Prvih 6 utakmica su zajebane, računam da uzimamo max 4 boda i da će Arteta leteti do oktobra recimo... ali računam da će posle njega doći isto neki početnik i da neće biti pomaka.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...