Jump to content

Šah


Jurgen

Recommended Posts

Problem je, što da bi imalo smisla, uglavnom moram imenovati učesnike, a to su najčešće viđeni igrači iz zemlje i regiona ( u nekim slučajevima u to vreme top svetski igrači ), tako da uglavnom nije za javni domen. Više su priče za druženje uz pivo ili tako nešto. 

Link to comment
Share on other sites

Nakamura igra da dokaze da nije (samo) strimer. 

Sad je mnogo opusteniji, u komunikaciji, svemu. Kada su ga pitali zasto sada ne pokazuje toliko emocija na turniru, dao je odgovor tipa pa zato sto sada radim nesto sto donosi mnogo vise novca i mogu da igram opusteno.

Link to comment
Share on other sites

Kratkog ste daha ljudi, ako je problem nekome stalno iznova tagirati ljude da bi sudjelovali u Vox turnirima (a nužno je po meni), evo ja ću svaki tjedan "dosađivati" s time, nema problema. A može nekada i neki "ne-vikend" turnir, jer nekima (Ridjiju npr.) tako više odgovara. Tako da ću sutra u ovo vrijeme to i učiniti (ne preduhitri li me netko), ali turnire neću organizirati jer ne želim sudjelovati osim ako baš malo ljudi ima pa da popunim broj. Jedino ako je moguće organizirati turnir a ne sudjelovati u njemu (sad razmišljam i sjetim se da je tako Nicklord učinio), onda mogu i organizirati :classic_biggrin: :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

@Nicklord @mr clutch @freethrow @Neme @Dracarys @gggggggg @deez nuts. @Cavani @Bluecuracao2 @dulematic @KfJ @der Gabelschwanz Teufel @Jurgen @krzna @diego @Brian Setzer @McLeod @greenenvy @larry @Ridji @Xpert

 

Evo svih forumaša koji su već igrali ili izrazili želju za igranjem turnira

 

Napravio sam dva turnira, petak (prošla je ponoć, znači večeras) i subota s početkom u 22h CET.

 

 

Petak (večeras) 22h

 

https://lichess.org/tournament/FKdSfCfe (šifra: thisissparta)

 

Subota 22h

 

https://lichess.org/tournament/01IjzajY (šifra: viponly)

 

Let's roll :classic_smile:

 

 

Edited by kriv i dužan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...