Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

37 minutes ago, MrTripleDouble said:

Gledao sam dosta CSKA ove sezone i za oko mi je zapao Milutinov i njegov izbor kluba. To je svakako korak vise u odnosu na Oly po pitanju takmicarskih ambicija, jer ce se sa njima boriti za titulu, ali ne mogu da se otmem utisku da je los izbor kluba po pitanju njegovog individualnog napretka. Cini mi se da neke njegove vestine stagniraju tamo. On je u Olympiacosu imao post igru, znao da je da zida 3 metra od kosa i unosi protivnika sa sve loptom, bacao je odlicne poluhoroge, dosta akcija se igralo za njega itd itd. Ovamo se sve svodi na alley-oop pasove koje mu baci James i koseve iz ofanzivnog skoka. Bukvalno sam samo par puta video kako mu se lopta spusta dole. Mnogo je 'gladnih' u timu koje treba nahraniti, pa za njega ne ostane nista. A i cini mi se da ga Itudis uopste nema u planu na tom delu terena, za post igru su uglavnom zaduzeni Clyburn pre svega, pa onda i Shengelia, doduse i on dosta manje nego u Baskoniji, pa jadnicko mora da baca one frljoke sa 7 metara.

 

Misljenja sam da je jako pogresio sto nije otisao u NBA, ako je imao bilo kakvu pristojnu pobedu. A mozda je jednostavno on tip igraca kojem je borba za trofeje primarna.

 

 

Milutinov je strašno slabo počeo, očigledno ga je ta Korona dobro sastavila.

 

Ali u poslednje vreme deluje da baš hvata ritam, evo gledam poslednjih 6 tekmi 11p 10 skokova, 21 prosečan indeks. Jeste on znao da zida u Oliju, ali nije toga toliko puno bilo, a recimo da mu je u poslednjih mesec dana prosek poena čak i veći nego što je bio u Oliju.

 

Na kraju krajeva, to je i normalno, umesto ekipe iz donjeg doma, igraš u ekipi koja želi EL titulu, ne može tu biti isti prostor. Ono u šta sam siguran je, da će se vrlo brzo ustaliti kao igrač sa najstabilnijom minutažom i učinkom u CSKA, uz Džejmsa i Klajburna, što je svakako sasvim dobar podatak.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Mile1 said:

Vesterman u Barseloni ovaj covek je takav fenomen

Njegova keva je još Duloa Vujoševića podmićivala francuskim vinima i sirevima.

Na stranu to, za 5 min po utakmici bolje da u timu imaš Vestermana nego Ertela.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Kankkunen said:

Previše kvaliteta u Barsi, treba sve to naraniti ulogama, minutažom ... voli Šaras šljakere :classic_smile:


 

Šta ovi rade?

 

Evo ima klubova koji traze centre ocigledno, doduse za Real se spominje da je bitan pasos (sigurno se misli na Spanski) i ima glasina oko povratka Ajona

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bentil je grozan igrac.

Da mu zivot zavisi, ne bi pogodio otvoren sut. I to iz 5 pokusaja.

Okrsaj 2 grozne cetvorke, Bentila i Bendera. Po onome sto sam gledao u top10 nsjgorih igraca EL ove godine.

Mada se Bender komsolidovao malo.

Neda dao pola poena za Pao.

Vovoras ni ne zna ko im je druga opcija u napadu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...