Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Ja sam bas pomislio kako je Ertel propao skroz. Rizik je on, a verujem da ima jaku cenu. 

 

 

Edit, Real ima Ljulja, Laprovitolu i Alosena I ne verujem da će potezati za nekim rešenjima sem ako ne iskoči neki extra kvalitet. 

Uertel je sada više za neki Huventud, Estudijantes....

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Jbg sad I ti MZT poredis sa španskim klubovima koji igraju EK. 

Valjda svako može da kaže svoje misljenje. 

 

Smatram da bi mu lakše bilo da pokaže u nekom manjem klubu da nije za penziju gde bi imao oko 25mpg, nego da ode u Real i da opet ima istu ulogu kao u Barsi. 

Link to comment
Share on other sites

Kolilo sam shvatio Fener bi da ga pokupi, nisu sigurni da im ovih 5 plejeva koje imaju radi posao🤣

Khimki je definitivno najidiotskija ekipa u ligi, ostace im u rosteru Sved da se iizdrkava do nemilosti, kljakavi Jovic i gomila drvne gradje u reketu, na 3 i 4 pustinja

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gudura said:

Kolilo sam shvatio Fener bi da ga pokupi, nisu sigurni da im ovih 5 plejeva koje imaju radi posao🤣

Khimki je definitivno najidiotskija ekipa u ligi, ostace im u rosteru Sved da se iizdrkava do nemilosti, kljakavi Jovic i gomila drvne gradje u reketu, na 3 i 4 pustinja

Monro, Miki, Buker ... baš vala :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

Ertel ima 31 godinu i niz povreda iza sebe. Ne znam zasto bi bilo cudno da se prikljuci Tomicu i Ribasu u Huventudu ili klubu slicnog ranga. 

To su sasvim ok godine za pleja, pogotovu za oskudicu koja trenutno vlada.Pre ce biti da se njegov mentalitet ne uklapa u Sarasovu koncepciju, jer uz svu lucidnost koju poseduje, i neverovatan talenat za asistenciju, on retko koju ekipu moze da ucini boljom, a sistem neretko trpi. I Efes i Baskonija su postale bolje ekipe od kada je on otisao, a Barselona je postala ozbiljna ekipa od kako je on marginalizovan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa najbolji igraci i jesu tu negde oko 30 godina ili stariji (ide to i do 35, a kod centara moze i vise).

 

Lucic igra sezonu zivota, a ima 31 godinu. Osim Amerikanaca, nema bas mnogo igraca mladjih od 29, 30 godina, a da kazes da mogu da budu nosioci igre u nekom EL timu.

Link to comment
Share on other sites

Huertel je i dan danas bolji od 95% backup plejeva u EL.Naci ce se neki bogatiji klub da plati njegove uslege, ako ne sada, sledece sezone sigurno. Dosta se potcenjuje kada se pominju neki Huventudi, Estudijantesi i Saragose. Eto Valensija mi pada kao idealna za njega ukoliko Van Rossom ode koji je u godinama, ili rese da se rastanu sa Hermanssonom koji se nije snasao najbolje.  A i ne bih reko da je bio promasaj u Barsi jer im je maltene sam doneo onaj kup kralja prve sezone sa Pesicem, koji je bio suvo zlato za njih jer pre toga nisu osvojili trofej godina, plus sto je pobedjen Real koji je u tom trenutku bio 2 klase iznad njih.

 

btw, drago mi je zbog Trife, nakon svega sta je prosao u proteklom periodu. Ocekujem ga i kao prvog trenera u zavrsnici sezone, osim ako ovi iz Himkija ne budu toliki imbecili da ostave onu neznalicu do kraja ugovora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...