Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Neda👊

Kakav je to igrac, proklete povrede, mogao je da bude istinska legenda evropske kosarke, mada nije ni sad kasno, ako uspe konacno da ostane zdrav, sezonu, dve...

Pao je teska grozota, i Neda izgleda kao vanzemaljac u ovoj kanti od ekipe.

Na zalost i ta kanta ce da nas olupa, jer koliko god grozni oni bili, i imali nemaca pojma na klupi, nas je ipak dominantniji😒

 

Link to comment
Share on other sites

Kako Barcelona izgleda lose.

 

Sastav koji je najbolji u takmicenju, najbolji trener i oni ovako lose igraju. Abrines im zavrsava napad, pa Smits, pa Oriola.

 

Saras bi mogao da obrati vecu paznju na igru svog tima, oni i kad pobedjuju to izgleda prilicno bedno. Ne znam ni sto je isao tamo, njihov skauting je da pokupe sve najskuplje igrace sa trzista, pa ti to uklopi.

 

Mislim i da je problem kod njih u hijerarhiji, mnogi bi loptu, pa izgube motivaciju kad je nema, pa odigraju bedno i u napadu i u odbrani. Pritom, ovaj tim kao da nije sposoban da preokrene dvocifreno vodjstvo protivnika, ne zna se sta je gore tada, da li resenja u napadu ili u odbrani.

 

Opet, izgleda da ih nije briga, dok god su u 4 svejedno je koji skor imaju.

Link to comment
Share on other sites

Malopre čitam objavu kluba i deluje mi sasvim logično da su odlučili da putuje sam nazad zato što nije bio u izolaciji sa ostalim igračima nego je išao na pregovore sa Fenerom.. Kupili mu kartu i platili hotel. Piše da su pre toga pregovarali o prekidu ugovora i da su pristali da putuje sa njima u Istanbul na molbu njega i menadžera. Pošto nije bio sa ekipom iz predostrožnosti su odlučili da ne može da se vrati sa njima, što nije bilo ni planirano.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Malopre čitam objavu kluba i deluje mi sasvim logično da su odlučili da putuje sam nazad zato što nije bio u izolaciji sa ostalim igračima nego je išao na pregovore sa Fenerom.. Kupili mu kartu i platili hotel. Piše da su pre toga pregovarali o prekidu ugovora i da su pristali da putuje sa njima u Istanbul na molbu njega i menadžera. Pošto nije bio sa ekipom iz predostrožnosti su odlučili da ne može da se vrati sa njima, što nije bilo ni planirano.

Ma jasno je da je tu Misko zakuvao corbu.

Link to comment
Share on other sites

Bila zanimljiva zavrsnica utakmice u Kaunasu, cini mi se da je Grigonis pogodio "od tablu" za +5 Zalgirisa na oko minut do kraja, a onda Bajern serijom od 6 poena u poslednjem minutu dolazi na +1 (kos+faul Babb-a na 4 sekund do kraja).

Posle tajm-auta Silera Grigonis dobija loptu i pogadja za 2 sutem sa poludistance i ostavlja 0.6 sekundi za Bajern koji nije imao tajm-aut vise i ne uspevaju nista sa ubacivanjem ispod svok kosa preko celog terena.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...