Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Bas bas bolan poraz, prianje golova u oko nadoknade je uek takvo. Imali smo precku i posle toga odmah sansu da povedemo, ali previse povuceno, uvek je prilika za neku napucanu, nabacenu, ne moze tako bas da se igra protiv Liverpoola. Dele Ali, Moura, pa cak i Bale npr su mogli biti gurnuti u vatru. Top 4 svakako ove godine ne sme doci u pitanje a tu je i backup opcija LE...  Titula je stvarno tesko dostizna jer je Liverpul prejak i predugo na okupu za ostatak lige, ali eto, ne treba gubiti nadu, bar ostati sto duze u trci.

Link to comment
Share on other sites

Fulam vezao treći remi, ukupno šest bodova u poslednjih pet utakmica. Deluje kao da im lagano rastu šanse da se spasu ispadanja.

 

Večeras su bili bolji rival u Njukaslu. Vodili su a onda su popili penal i crveni nakon glupo dozvoljene kontre. Čak su i sa igračem manje imali polušanse i po meni bili bolji, ali je ostalo 1-1.

Link to comment
Share on other sites

On 12/19/2020 at 1:57 AM, delgado said:

Bas bas bolan poraz, prianje golova u oko nadoknade je uek takvo. Imali smo precku i posle toga odmah sansu da povedemo, ali previse povuceno, uvek je prilika za neku napucanu, nabacenu, ne moze tako bas da se igra protiv Liverpoola. Dele Ali, Moura, pa cak i Bale npr su mogli biti gurnuti u vatru. Top 4 svakako ove godine ne sme doci u pitanje a tu je i backup opcija LE...  Titula je stvarno tesko dostizna jer je Liverpul prejak i predugo na okupu za ostatak lige, ali eto, ne treba gubiti nadu, bar ostati sto duze u trci.

Ja nisam siguran da ce Tott da bude ispred Lestera, kamoli ispred Uniteda i Chelsea.
Mislim da ce ovako biti:
Liverpool
City
Chelsea
United
Tott/Lester

Tottenham ce da PORADJA pobede cim padnu malo Kane i Son

58 minutes ago, Darth Steva said:

Postoji li odvratniji igrac od Harija Kejna? Njuske poput Suareza i Koste su fair play igraci za ovo djubre.

 

Ne prodje mec a da on ne napravi neki sramotan dive ali posto je to engleski golden boy, to se ni ne spominje u analizama posle meceva.

Plus ono podvlacenje u skok igri, zbog toga ce da menjaju pravila. Dobija smesne faulove a plus izlozi protivnika opasnosti.

Link to comment
Share on other sites

Govna su mi se prijela, i presela mi ova pobeda.
Da l je moguce da nije dato Martialu ili Mctominay-u da izvedu. Muka mi je ovoga. Placacemo cenu ovog titranja...

Pu!

3 minutes ago, ras kass said:

Man U je bolji od Celskija. Oni, City i Liverpul ce se boriti za titulu.

Man Utd ima sposobnost da igra dobar fudbal i da bude bas potentan. 
Ali ga mnogo malo fali od toga da bude average team. Par povreda i cao...

Chelsea ima mnogo siru klupu, mnogo su bolje pokriveni na svim pozicijama. Chelsea moze bez Pulisica i jos nekog najboljeg igraca da pobedjuje stabilno.
United ima 13, moooooooozda 14 igraca u celom timu. Nema desno krilo, nema zamenu za desnog beka.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBender said:

Plus ono podvlacenje u skok igri, zbog toga ce da menjaju pravila. Dobija smesne faulove a plus izlozi protivnika opasnosti.

 

To je tek posebna prica... ja da sam protivnicki igrac ne znam kako bih se iskontrolisao u tom trenutku da ne isamaram i njega i sudiju koji mu dosudi faul.

Link to comment
Share on other sites

Sezona tece po planu i predvidjanjima - mali broj bodova razdvaja timove u vrhu tabele i bice guzva na vrhu jos jedno vreme sigurno.

Totenhem,kako sezona odmice,sve vise i vise igra Murinjov negativni fudbal. Portugalac je brzo precrtao Dele Alija,Lukasa Mouru je isprva koristio redovno,ali u poslednje vreme i on je zakucan za klupu,a Bejl nije ni u ulozi dzokera. Ovako defanzivno orjentisan fudbal jednostavno nije prikladan za ekipu u kojoj ima odlicnih igraca. Otvori kapiju,pusti ih da igraju! Murinju kao da je bitnije da Son i Kejn ucestvuju u odbrani,nego da zabijaju golove. Poslednje dve utakmice su popili 4 gola,a dali 1..i pustimo Murinjove komentare nakon utakmice protiv Liverpula..bili su nadigrani.
Celzi ima vrlo talentovanu ekipu,punu kvaliteta,ali nisu dovoljno dobri defanzivno. Uvek prime neki nespretni gol i propsipaju bodove tamo gde ne bi trebali. Evo,i veceras ce imati tezak test protiv Vest Hema.
Liverpul i bez VVD deluje kao defanzivno najbolja ekipa od top 5 i zato ostajem uverenja da ce odbraniti titulu.
Ipak,najjaci utisak dosadasnjeg dela PL mi je M.City..ustvari njihova nemoc da bilo kome ko nije Fulam ili Barnli daju dva gola. Neverovatno je koliko se muce u stvaranju sansi..ako im das gol postoji velika sansa da neces izgubiti,jer oni dva gola numeju da zabiju. Ustvari,super oni stoje bodovno koliko im je igra neuverljiva.

Sto se tice dna tabele..mislim da ce timovi koji zauzimaju poslednje 3,4 pozicije tu i ostati do kraja prvenstva.

Link to comment
Share on other sites

Videćemo kako će se odvijati sve u nastavku sezone ali meni deluje za sada da će Liverpul ponovo biti šampion. Klop je odlično pregurao ovaj period kada je imao dosta povređenih i bolesnih i eto ih opet na vrhu, i nema naznaka da će biti slabije, dok ostatak lige nema neku konstantnu, već oscilira poprilično. Može da se kaze da je Junajted u nekoj dobroj formi ali sta vredi kada oni teško mogu dobiti Liverpul u oba derbija u sezoni.

 

Celsi na početku neki nalet, sada i Lampard malo kuburi sa sastavom, malo više menja i on nema startnih 11, pogotovo u napadu gde retko kad počinje ista ekipa. 

 

Totenhem kada treba da dobije meč oni to ne urade, Lester potcenjen poprilično ali nisu ekipa za titulu. 

 

Siti mi je tek fenomen, oni bukvalno ništa ne igraju i može da se kaže da su letos imali jedan od najloših prelaznih rokova. Beranrdo Silva ne igra, Aguero povredjen, De Brajne jedini koji nešto igra. 

 

Videćemo, voleo bih da bude neizvesnije i nadam se tome. 

Link to comment
Share on other sites

Proigrace City, pitanje je samo da li ce to biti kasno da koliko toliko mogu da se bore za titulu sa Lpool-om.
Ocekujem da Chelsea raste tokom sezone, bice i dalje nekonstantni, ali ce da imaju trend rasta. 
United ce isto da raste i da bude bolje, ali ce njegovi padovi u igri biti strmoglaviji. A bice ih, barem jos 2 do kraja sezone. 
25 utakmice do kraja. Bice tu barem jos 2 perioda od 4,5 utakmice gde ce tim da se muci bas. Ali bice to mozda jurnjava i na 80 bodova. Slicno ce biti i sa Chelsea-em. Liverpool ocekujem na 90, ne na 99 kao prosle godine.
Citi ce biti tu negde izmedju, mozda blizi United-u i Chelsea-u.
A Tottenham ce tesko dogurati do 70.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...