Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Uvek se navija protiv Jedinstva. Xd

 

Ma jok. Ove sezone se ne plasim nikog. Samo ne smem preterano optimisticno da pišem na forumu, iako nisam sujeverjan.

 

Plašim se da ne završite u top4. Ipak LS je mamac za top igrače, a sa 3/4 kvalitetna igrača Junajted postaje ozb contender. 

Link to comment
Share on other sites

Obožavam kad ovi klovnovi poput Žoržinja promaše penal. Ljudi se istripuju da on šutira vrhunski penale zato što nešto poskakuje prije šuta. Penale šutiraju vrhunski recimo Hari Kejn, Milivojević, Ronaldo. Oni gađaju jako u sami ugao, golman ih nekad pročita, ali opet teško brani šut. Ove padavičare ako pročitaju hvataju im žive lopte.

 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, BattleBender said:

Grealish je jedan od najboljih igraca na Svetu trenutno.
Ludilo od igraca. Dao bih mu odmah i kapitensku traku za Eng reprezentaciju.

Skill, kliker, karakter, cvrstina, sve je tu...
Njega bih vise zeleo u Unitedu trenutno nego Sancha, cak iako nam je Sancho potrebniji zbog pozicije.

Opasan igrač.Lider na terenu.Pored nabrojanih kvaliteteta,tu je i požrtvovanost.

 

Ekipa koja ga bude dovela moraće da izdvoji ozbiljnu lovu,ali mislim da vredi.

Link to comment
Share on other sites

Super izgleda u Vili.
To jos uvek ne znaci da bi bio mamojeb u dresu veceg/velikog kluba. No,da je igrama skrenuo paznju na sebe i zasluzio interesovanje bogatih klubova - svakako jeste. I ja bih ga voleo videti u sredini u kojoj je pritisak veci,pa da zaista vidimo od cega je satkan.

Link to comment
Share on other sites

Reakcija Mingsa ko da ima ugovoren transfer u Utd. 

 

Za ne gledanje vara me uopšte ne čudi. Tako je Wba dao gol Liverpulu posle faula u napadu nad Fabinjom i nisu ga gledali. Očigledno da se sudije međusobno pokrivaju i čuvaju guzice jedni drugima. 

 

Zgrozen sam zbog kazne za Kavanija. Ode svet u k sa ultra političkom koreknoscu. Ne smeju više ni drugari da se oslovljavaju kako im je volja, nego ti neki borci za prava određuju koje reči ces upotrebljavati u caskanju s drugarima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa da, trebalo je da bude vec drugi na ovom mecu. I da mozda igramo sa igracem vise od prvog poluvremena. Koja je poenta VAR-a ako nije za te sitaucije kad sudija mozda ne vidi tacno u guzvi sta se desilo, a napravi se nesto drasticno nedopustivo....
Posle onog ignorisanja Mingsovog moronskog lakta u Pogbu, bilo bi sramota da i ovo nisu sviralil.

Edited by BattleBender
Link to comment
Share on other sites

Ne znam Boki sta imas protiv Grealisha 😄 jeste malo antipatican douchebag.
Ali je neerovatno igracina. Balance, cvrst, majstor, ima osecaj za igru... kretnja bez lopte.
A ovo sto radi kad deluje kao da ce da napadne dribllingom pa usitni korak, mora da se udvoji, a on iz "frejma", instant moment, rekacija nepripremljen sajlje neke maltene savrsene lopte.

Mnogo je dobar, ja sam dugo imao agendu da je engleski nahajpovani talenat

Nama vise treba zbog pozicije Sancho. Ali da nije tako, ni trunku dileme ne bih imao ko mi je no1 zelja za United. Dobro, Kimmich je unrealistic dream...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, We lose every week said:

Griliš jeste odvratan i jeste odličan igrač, ali da je najbolji igrač lige...daj se malo uozbilji. 

Pa ko je trenutno bolji? Mozda samo KDB. Samo on i Kane mogu da udju u diskusiju, a meni je Grealish defo bolji od Kane-a.
Grealish je neka mesavina Hazarda i Kane-a (ne kazem da ima najbolej od obojice).

Problem je samo sto ne verujem da ce da bude dugovecan, igra takav fudbal da ga dosta tuku.

Man Utd in a nutshell sto se tica narativa.
Stoperi dezurni krivci za sve greske odbrane. 90 posto gresaka odbrane su bekovi li DDG, ali tad se prica o celoj odbrani. Kad oni pogrese, tih 10%, onda su oni najveca sramota Uniteda i jedini i najveci problem Uniteda.
A Pogba, Bruno saviour dao gol, niko nece da kaze da je Pogba bio odlican. Megvajer i Bai ponovo pokidali.

Pogba i Martial su talentovaniji igraci od Bruna i Rashforda. Samo imaju problem sa psihom. Pogba je neodgovorno deriste, a Martial je isto klinac za neke stvari, deprimira se prelako.
Odigra dobro, desi se nesto, neko mu mnogo dobro odbrani sut, neko mu ne doda, on napravi jednu gresku, odmah se oklembesi "Jao, pa kako se ovo desilo, ne zivi mi se"

Edited by BattleBender
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, We lose every week said:

Eno ti ga na prvu loptu Bruno da se ne udubljujem previše.

 

Btw...tebi prva želja treba da bude Rice. 

Treba nama Rice, samo sto bih ja mozda malo boljeg. Starter desno krilo, jedan dobar zadnji vezni i jos jedan, at least decent backup, desni bek, odvajaju United od ozbiljne borbe sa Liverpool-om i City-em. Koji ce da se podigne,, a mozda ih vidim i kao no1 favorite.

Nije Bruno bolji od Grealisha. Bruno ima mnogo bolje saigrace. Poprilicno su drugaciji igrac.
Za Bruna se svasta pise u statistici, ali se ne vidi statistika koliko ozbiljnih gresaka napravi, otvori kontre itd, dok ne napravi taj key momenat kad otkljuca protivnike.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...