Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Zato sto ne moze ili nece da mu nadje pravu poziciju. Cini mi se da je najbolje igre pruzao preprosle sezone ofanzivno po desnoj strani, ali sada za njega nema mesta jer tu igra Mahrez, evo sad je i Foden, a na levoj je neprikosnoven ljubimac Sterling. 

 

btw, veoma neinteligenta reakcija Zume kod drugog gola Wolvesa, usmerava Neta koji je levonog u levu stranu i jos mu je dao 2 metra fore. Poraz ide na njegovu dusu.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, MrTripleDouble said:

Cini mi se da je najbolje igre pruzao preprosle sezone ofanzivno po desnoj strani, ali sada za njega nema mesta jer tu igra Mahrez, evo sad je i Foden, a na levoj je neprikosnoven ljubimac Sterling. 

 

Zbog ovoga i pitam, jer nisam ispratio da ima neke probleme, a nije mi ni jasno kako su ova 3 levata ispred njega u rotaciji. Na kraju krajeva, ove sezone u PL ne blistaju ofanzivno, a on je opet skrajnut.

Link to comment
Share on other sites

Al premerise var sudije nikad brze potencijalni milimetarski ofsajd.  
Iskreno, nemam problem da se svaki ovakav gol prizna ali tokom sezone mere Maneov rukav po 5 minuta ali ovo sada je sve clear and obvious, da se ne vade lenjiri dzabe.

 

I da, kako niko nije gledao onu Dierovu ruku, ne zna se ni to.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sinoc se lepo video mogao videti skolski primer toga kako i zasto jedna ekipa hoce biti sampion,a druga nece. 

Surovo je kaznjen Totenhem za silne promasaje...ali to je ta razlika..Liverpul je veliki,a Totenhem mali..imaju potencijal da to promene,ali kao da nece da se cimaju oko toga. Mene takav pristup u sportu prilicno iritira,ali sta ja da im radim?

Nikad nisam voleo Liverpul i jesam navijao za Spurse,ali nemam problem da napisem kako stoje stvari.

Link to comment
Share on other sites

On 12/17/2020 at 12:31 PM, Crni Bombarder said:

Sinoc se lepo video mogao videti skolski primer toga kako i zasto jedna ekipa hoce biti sampion,a druga nece. 

Surovo je kaznjen Totenhem za silne promasaje...ali to je ta razlika..Liverpul je veliki,a Totenhem mali..imaju potencijal da to promene,ali kao da nece da se cimaju oko toga. Mene takav pristup u sportu prilicno iritira,ali sta ja da im radim?

Nikad nisam voleo Liverpul i jesam navijao za Spurse,ali nemam problem da napisem kako stoje stvari.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...