Jump to content

Nova verzija foruma


MetalHead

Recommended Posts

1 minute ago, Ne sam Safete said:

Ne znam, čini mi se da nije ništa.

Metalni je čovjek za ovo pitanje.

 

Sta se pravite blesavi?

 

Kao, ne vidite da ja imam list, a vi nemate? To je vama nista?

 

Predlazem posebne sub-pdfs za nas s listovima, da se ne mesamo s ovom svetinom - mahacima

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Sunshine State said:

 

Sta se pravite blesavi?

 

Kao, ne vidite da ja imam list, a vi nemate? To je vama nista?

 

Predlazem posebne sub-pdfs za nas s listovima, da se ne mesamo s ovom svetinom - mahacima

 

A mi koji imamo sijalicu, gde ćemo? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sunshine State said:

 

Ne znam ja sta si ti radila, pa si sa 2 hiljade postova dobila sijalicu?!

 

Ja drobim ovde vec 3 godine, jedva mi listic udelise 

 

+1  Došla na forum par dana posle otvaranja, te davne 2019.godine. 

 

Pre ovog foruma bila na xyz foruma još od 2003.. i sada nemam ni cvetić.

 

Nepravda! :furious::classic_cool: 

 

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sunshine State said:

 

Ne znam ja sta si ti radila, pa si sa 2 hiljade postova dobila sijalicu?!

 

Ja drobim ovde vec 3 godine, jedva mi listic udelise 

Dobila sam jos jednu znacku. Jel mogu negde da menjam 3 za nesto bolje? Ili barem pravo da nekog banujem...

Link to comment
Share on other sites

Kakav mindfuck je spoznaja da na ovom forumu postoji jos ljudi koji pisu a ne samo mi na sportskoj sekciji 🤯🤯

10 hours ago, Ne sam Safete said:

Frka oko ničega.

Za tri dana ćemo svi navići na novu verziju, zaboravićemo kako je forum izgledao prije ovoga.

Vala ja svoje tesko skupljene reakcije necu da zaboravim tako lako!! Odbijam da predjem preko toga

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Redstar0356 said:

Kakav mindfuck je spoznaja da na ovom forumu postoji jos ljudi koji pisu a ne samo mi na sportskoj sekciji 🤯🤯

 

Nisi svestan kakvu zurku propustas na gornjim spratovima.
Da je politicki podforum soba, a clanovi koji pisu tu budu stvarni ljudi u toj sobi, ziveo bih tu zauvek, da nemam ovako jezivu soc. anksioznost naravno.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Brate Ratzene, uz duzno postovanje, kod tebe bas ta anaksioznost ozbiljna, kada kazes da bi ziveo sa ekipom sa politckog podforuma..ja ni  najgorem neprijatelju tu varijantu pozeleo ne bih..srecno tebi sa tom anksioznoscu, i za pocetak, mastaj o necemu lepsem...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ostarih i osedeh na ovom i prethodnom forumu, ukupno 18 godina, i jos sam Newbie?! Ima li nekog nacina da se dobije vanredno unapredjenje (samo da ne bude posthumno), jer me ovo bas pogadja 😁.

 

A sad salu na stranu. Ovo je neki fazon koji treba da potakne ljude da vise pisu da bi dobijali znackice, ono kao lajk, sher, zaprati…, jer sto vise pisanja, vise i klikova i sve sto uz to ide. Jer kako vidim, forumski staz i reputacija ne igraju tu nikakvu ulogu, nego samo kolicina nastancovanih postova u nekom (izgleda odredjenom) vremenu.

 

Naravno, jasno mi je da je ova verzija foruma gotov proizvod s trzista i da verovatno vise i nema drugacijih. Znaci, valja nam ziveti s tim. Samo sam osetila potrebu da i ja projomentarisem ovu smejuriju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, mladenvzz said:

...ja pišem rijetko i moram pitati,smiju li se forumaši iz različitih kasti raspravljati,oni iz najnižih kasti smiju li uopće pisati?

Nikako. Meni je prosto neprijatno kada vidim da neko nema zeleni list 😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...