Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Nevezano za večerašnju utakmicu, meni je delovalo još pri dolasku Filipovskog da ste slabiji 20-30% u odnosu na Šćepa/Gordić/Mekintajer Partizan. Šćepa jeste delovao dosta pogubljen, ali imao je i on povrede Mozlija pa Jaramaza..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgubili od krs ekipe pa vi vidite kakvi smo mi onda. Razumem da je falilo igraca u rotaciji, ali to nije opravdanje za ovakvu partiju. Ovde se manjak centara nije osetio. Zasto Radovanovic nije dobio minute?! Ovo sto Perkins radi moze da radi bilo koji domaci igrac i jos bi ga manje platili. Od ovog Sandersa napravismo igracinu.
Filipovski nema kontrolu nad ovom ekipom. Ja ne vidim kako ce on i sledece godine biti na klupi.
Sad moramo da dobijemo 20+ razlike da bi prosli dalje.

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem se baš u tenis (otkud mu tenis pade na pamet, pitate se sad :classic_biggrin:) ali se sećam da sam jednom pročitao da svaki igrač iz prvih sto, pa i oni slabiji od njih, može da odigra fantastičan poen. Oni stvarno dobri se poznaju po tome što takve stvari redvno ponavljaju, a i celokupna igra im se uglavnom kreće u nekim granicama oko nivoa koji su dostigli. Nivo igre im je uglavnom predvidljivo konstantan, uz povremene raspade, naravno.

 

Ovaj naš tim me upravo podseća na te bezveznjakoviće. Umeju oni da povežu par lepih sekvenci, četvrtinu ili poluvreme, a ponekad iznenade i sebe i sve oko sebe, pa i čitav meč odigraju kao u transu. Međutim, nema šanse da taj nivo održe, zato se vrlo brzo vrate na svoje udobno i toplo, tako poznato dno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Žao mi je samo Miće Berića, ova gostovanja su mu skratila život. I Jaramaza, jer nije imao sreće ove godine s formom i povredama, ali je jedini košarkaš u našoj ekipi. Ostalo ne vredi ništa, da ne upotrebim teže reči, i naravno da će im najveća stavka u karijeri biti to što su igrali u Partizanu. 

 

Kamen neće ostati posle limara, mogli bi polako da razmišljamo da li nam bolje zvuči KK Partizan Beograd ili KK Beogradski Partizan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Treba nam pobeda Lokosa kući i da dobijemo ove Francuze, plus da na obe utakmice bude ukupna razlika 19 ili više.

Kakvo bi to pravo partizansko čudo bilo, kao '44 u okolini Bogatića.

Neka oporavak i loženje počne...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...