Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Dudje u zapisnik da nisam gledao i da neću skoro. 

 

Ponovio bih da je po meni Ostoja ponajmanje kriv. On je tu gdje jeste(mogli smo i gore proći znajući SNS kadrove) i ne izgleda mi kao da namiče lovu preko KKa, šta više. 

 

Očerupaće nas 'naši' kadrovi. 

 

Ne znam šta je pametno i kako odraditi remont. Možda dati ključeve spominjanom Beriću i naravno Milenku. Ovo što je tu trenutno, rastjerati pod hitno, kao oni Duleta iza kojeg su se krili godinama i na čiji račun su izgledali uspešno. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pomalo mi je zao Filipovskog jer sam siguran da ni on nije zadovoljan kako ovo izgleda. I dalje ne uspevam da zakljucim da li ima mesta u buducnosti KKP za njega. Bude tu nekih dobrih momenata i bljeskova, ali sve je to prekratko.

 

Jedina promena u rosteru koju je uspeo da izvede se pokazala kao bust:

nre-guy.png

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja sam gotovo siguran da ce Lokomotiva dobiti Trento, sto bi se reklo "stavio bi kucu na keca". Onu ekipu od sinoc bi dobila i vecina klubova iz LS. Ne bi me cudilo da oni dobiju i stoka razlike i da nama bude dovoljna minimalna pobeda. Problem je sto mi tesko da i to mozemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Malo je glup ovaj tekst, posto je ekipa na put krenula busom u petak za Zadar i produzili za Trento i tek danas dosla u BG, dok je uprava isla na sahranu iz BG u Trebinje.

 

Bice sigurno organizovano za subotu.

 

Realno uprava ima hiljadu mana, ali ovako nisko ne treba da se provlaci.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Za minut cutanja je potrebno odobrenje EC organizacije... mozda nije bilo vremena. Crni flor nisam video da su nosili a to je realno moglo, verujem da imaju flastere u crnoj boji (barem Partizan treba da ih ima) a moglo se i nestu usput kupiti jbt. 

 

Tekst jeste bombastican ali jeste i na mestu. To samo govori kako su kriminalci organizovani a lelemudi u kojekakvim upravama mozga bez. 

 

Barem da su boljom igrom odali pocast... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Kriminalci ti banu u svlačionicu i kažu obucite majice.
To klubovi ne organizuju ništa.

 

A ko je zaduzen za to da se moze tek tako banuti ili ne?

 

Ne kazem da je Ukriva kkp namerno pustila ološ, ali ko to "obezbedjuje"?

Link to comment
Share on other sites

Puno se mi pitamo kako nešto za ljude kojima je bilo smiješno kad je Kimi skidao traku Šćepoviću.

Ovakve stvari se dešavaju svuda svakodnevno i mi biramo da ih ignorišemo jer je lakše negirati da postoje nego objasniti mozgu da tako nešto postoji.

No takve stvari neće nestati zato što ih ignorišemo niti zato što ih osuđujemo a svi bi se u takvoj situaciji ponijeli isto, pokrili po ušima i molili Boga samo da prođe a da ne navučemo na sebe neko veće zlo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Minut cutanja mutavom, kakvo vece

Igraci izlaze u njegovim majicama, hala u neverici (i ako se moglo predpostaviti jer pre koji dan izasli su i fudbaleri), a onda minut cutanja i hala krece da zvizdi koliko mi je bilo drago, zvizdi skoro cela hala mislim da su "najverniji" tad bili u neverici... posle "najverniji" prelaze sa tribine d na tribinu b i makljaju sve pred sobom, masa sa tribine b prelazi na tribinu a koja je i onako bila puna, dobar deo se spusta dole do onih stolica sto su uz parket (svajnstajger bio gost na tekmi novica mu pred pocetak urucio dres, gleda lik okrece se vidi da se nesto desava ne zna sta) posle najverniji otpevaju pesmu svom mutavom drugu sa tribine b i vrate se na tribinu d, murija u hali naravno q ne mrda sve mirno posmatra pravi se slepa da ne kazem mutava... a tekma luda olimpija mislim da smo protiv njih igrali, vodi dobar deo utakmice atmosfera u hali mucna neki su posle svega i izasli iz hale nisu se nikad vise ni vracali, meni knedla u grlu ne znam dal da izadjem mi gubimo da oteram sve u p materinu ebo ih mutavi da ih ebo, ovi kao krecu neko navijanje hala ih kulira mi na terenu slabo... posle tekma odlazi u produzetke na kraju dobijamo ne mogu ni da se radujem gorak ukus u ustima... kasnije su ljudi napusavali tegija u emisiji jer je ovaj tvrdio kako klub nije nista kriv

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...