Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

On 1/31/2021 at 4:05 PM, Kosta said:

Meni je najbolje kad neki kazu da treba dovesti mlade igrace i onda ovi kad dovedu igraca poput vise puta pomenutog spasitelja Dreksela, ici ce prica 'opet stranac koji zauzima mesto nasoj deci' 🙄

 

1 hour ago, Kosta said:

Bas naprotiv, dati shansu francuskom polu-proizvodu, a tvoji proizvodi nek sjede na klupi. Proigrace....2050. 🙄

 

17 minutes ago, Kosta said:

Vidim da neki i dalje ne kuze.

Klub koji navodno proizvodi igrace za reprezentaciju, dovede anonimnog Francuza koji ama bas nista ne pokazuje, a zauzima mjesto domacem igracu. Dakle, niti klub proizvodi igrace( cak ni strane), niti gradi igraca za repku. I onda se pitate zasto ste tu gdje jeste. Bravo 🙄

Denda bi za vas rekao da mozete jako, i do samog kraja cak.

Dosli ste do nivoa da branite jednog Daloa.

Ono kad na druge projektuješ svoje misli pa se pokopaš par dana kasnije. :bravo:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kronostime said:

Dobro, de - mora i on negde da napise nesto cisto da se primeti da je tu.

BVkDCGP.gif

Kosta je uvek tu, mladi shtovaoche. 😁

1 minute ago, Barkley#34 said:

 

 

Ono kad na druge projektuješ svoje misli pa se pokopaš par dana kasnije. :bravo:

Mozes li mi objasniti kako sam se pokopao?Uopste NE POZDRAVLJAM dovodjenje JOS JEDNOG stranca, samo sam nastojao ukazati da ce vecina vas,koji sad bas tu strategiju traze, istog tog stranca pljuvati nakon 2 lose partije. Ili da ti prevedem, posto me nisi citao sa razumijevanjem, ne znate sta zelite.

Link to comment
Share on other sites

On 1/31/2021 at 9:32 PM, Barkley#34 said:

Nekad je to ona lažna alibi borbenost, kao cimaš se ali bez puno razmišljanja, plus što ne reagjete sinhronizovano, kao tim. Drugo, to što kažeš je ok da se desi u ponekoj utakmici, jbg, takav dan. Međutim, ovoliki broj poraza u ABA nisu beležili ni mnogo lošiji naši timovi. A to jezgro koje si pomenuo je osim Dangube igralo i prošle godine pa im se to nije dešavalo. Pogledaj ovaj raspad protiv Cedevite, koji je nastupio odjednom, to ne može da bude samo stvar nekvaliteta. Zatim, ako postoje nesuglasice u timu, to je takođe jedna vrsta indolencije jer su lične sujete važnije od uspeha tima.

 

Što je najgore, ovaj tim je povremeno pokazivao da ume da odigra, da se vrati u meč jednom ili više puta. A onda sledeći put kao grupa pijanih mornara. Recimo, onaj horor protiv Krke ne može da se objasni nikakvim nedostatkom kvaliteta.

Vi protiv Cedevite niste uopste imali raspad koji je nastupio odjednom. Naisli ste na mnogo bolji tim koji vas je lagano resio. Ne bi ih dobili da se do uskrsa igralo,ali ne zato sto ste vi nesto uprskali nego zato sto se i oni valjda nesto pitaju.

1 minute ago, Kronostime said:

4fd1636ab73a235c9664badcdbd7735d.gif

Ponovo se krece sa gifovima koji nemaju veze sa napisanim?

Napisah mladi jer si valjda mladji od mene 😁

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, John Terry said:

Moj kandidat za najgoreg stranca u novijoj istoriji KK Partizan je Frank Robinson, po vokaciji bek suter koji olimijski bazen nije mogao da pogodi.

Ali je bio bas dobar momak ovako, nekako gotivna ekipa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Preslusah ovaj intervju sa predsednikom. Malo mi je nerazumna ta nova filozofija za sledecu sezonu. Ako je ove bila da "Partizan ima sampionski tim", onda ce ta sledeca biti da "stvara sampionski tim". Ima tu samo jedan problem. Kad je to izjavio Vujosevic pre 10-ak godina mi smo igrali EL i ti klinci koji bi dosli znali bi zasto dolaze. Poenta podmladjivanja je da ti igraci igraju sa najboljima i tako napreduju. Nece ni EC biti los put za tako nesto, ali sumnjam da cemo dobiti WC ako prepolovimo budzet za sledecu sezonu.
Mada, mi pod ugovorom za sledecu sezonu imamo Alija, Pejdza, Trifu, Zagorca i Mozlija i to je vec jedno milionce. Prioritet treba biti produzenje Jaramaza. Takodje, ekipi prikljuciti klince - Jovanovica, Radovanovica i Tarlaca. Sa trenerom to je vec milion i po. Bice zaista tesko formirati "jeftin" i respektabilan tim. Ja bi voleo da ove nabrojane igrace vidim dogodine u rosteru (sem mozda Zagorca) i da se mozda uz 2-3 uboda napadne PO Aba lige. Ako ne sledece, onda one tamo.
A da ne govorim o tome kako ce biti tesko obezbediti pristojan budzet ukoliko ne igramo EC.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Koliko se sećam, Dule je imao prilično korektan komentar kada je Tori odlazio. Je l' beše došao sa statusom trećeg strelca ruske lige? A imao je i jednu ok utakmicu u lokalu, 10+ poena u Pioniru.

 

Nesto u fazonu da je bolji od onog sto je pokazao u KKP, da je normalno da nekada tako nesto moze da se desi, da se nekada gledajuci bivse igrace koji su "proigrali" negde drugde cesto pita da li je do njega to bilo, jer kod drugog trenera se bolje pokazao. 😉

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...