Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Preterujete. Nije bio toliko los Torey. Sta onda reci za Lafayet-a?! Odigrao par utakmica i cao. Isto vazi i za AKoJeOn-a. Ako cemo tako ni Erden se nije proslavio kod nas. Ok, bio je bas mlad, ali poprilicno pogubljen. Isto vazi i za velikog talenta Cekovskog - gde li je taj sad?![emoji16] Mnogi zaboravljaju Kuzeoglua. Imali smo mi par losih procena, ali bilo je i dosta pogodaka. Odnos je bar 50:50.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Alek The Great said:

Preterujete. Nije bio toliko los Torey. Sta onda reci za Lafayet-a?! Odigrao par utakmica i cao. Isto vazi i za AKoJeOn-a. Ako cemo tako ni Erden se nije proslavio kod nas. Ok, bio je bas mlad, ali poprilicno pogubljen. Isto vazi i za velikog talenta Cekovskog - gde li je taj sad?!emoji16.png Mnogi zaboravljaju Kuzeoglua. Imali smo mi par losih procena, ali bilo je i dosta pogodaka. Odnos je bar 50:50.

 

Lafajet je bio užasan, ali opet bolji od Torija.

 

Tori u EL bukvalno nije mogao da pogleda na koš.

Link to comment
Share on other sites

Nemojte da racunate igrace koji nisu odigrali barem pola sezone. Tako da Tori, Lafajet nisu u konkurenciji. 

 

Erden je u Partizanu bio relativno mlad, 22g, i to mu je prvi inostrani angazman. Gledajuci njegovu karijeru, osim Partizana i nesto jace od godinu dana u NBA, igrao je samo u Turskoj. Moguce da ga je drmala nostalgija dok je bio u Partizanu pa nije pruzio max. 

 

Cejkovski je dobar ubod, mislim za ovu kategoriju "najgori u vecitima". Klinac tada bio, otisao posle da studira u USA, vratio se u Slovacku. Dodje nesto kao nasi povratnici sa studija. Definitivno 

 

Kuzeloglu, jos jedan koji je dosao kao klinac, deluje kao neko ko je izhajpovan u mladjim kategorijama a onda u seniorima nije uspeo da dobaci dalje od osrednje Grcke.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Nemojte da racunate igrace koji nisu odigrali barem pola sezone. Tako da Tori, Lafajet nisu u konkurenciji. 

 

Erden je u Partizanu bio relativno mlad, 22g, i to mu je prvi inostrani angazman. Gledajuci njegovu karijeru, osim Partizana i nesto jace od godinu dana u NBA, igrao je samo u Turskoj. Moguce da ga je drmala nostalgija dok je bio u Partizanu pa nije pruzio max. 

 

Cejkovski je dobar ubod, mislim za ovu kategoriju "najgori u vecitima". Klinac tada bio, otisao posle da studira u USA, vratio se u Slovacku. Dodje nesto kao nasi povratnici sa studija. Definitivno 

 

Kuzeloglu, jos jedan koji je dosao kao klinac, deluje kao neko ko je izhajpovan u mladjim kategorijama a onda u seniorima nije uspeo da dobaci dalje od osrednje Grcke.

 

Po njegovim riječima sasvim suprotno ... ali poenta je tu.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Barkley#34 said:

Godinama igra u prvim ligama Francuske i Grecije a ne bi mogao u drugoj srpskoj ligi. Bravo.

Govorim o njegovom igrackom umijecu dok je igrao za KkP 😉

A danas on moze biti najbolji igrac Panathinaikosa, to zaista ne znam.

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, realno *w said:

Ma tako je, streljati svakog igrača koji sa 19 godina ne dostigne svoj pun potencijal.

Bas naprotiv, dati shansu francuskom polu-proizvodu, a tvoji proizvodi nek sjede na klupi. Proigrace....2050. 🙄

Link to comment
Share on other sites

Vidim da neki i dalje ne kuze.

Klub koji navodno proizvodi igrace za reprezentaciju, dovede anonimnog Francuza koji ama bas nista ne pokazuje, a zauzima mjesto domacem igracu. Dakle, niti klub proizvodi igrace( cak ni strane), niti gradi igraca za repku. I onda se pitate zasto ste tu gdje jeste. Bravo 🙄

Denda bi za vas rekao da mozete jako, i do samog kraja cak.

Dosli ste do nivoa da branite jednog Daloa.

Edited by Kosta
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...