Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

11 hours ago, Alek The Great said:

Mada, mi pod ugovorom za sledecu sezonu imamo Alija, Pejdza, Trifu, Zagorca i Mozlija i to je vec jedno milionce.

 

Nije mi cilj da ulazim u "budzetske price" ali vec Pejdz, Zagorac i Mozli su milionce.

 

Sto se tice Zagorca, mislim da treba da ga skartirate prvom prilikom. Trifa nek vam bude zamena na trojci i da dovedete trojku startera. Koj ce vam Zagorac? Vama duplo bolje igra Dangubic od Zagorca a i on nije za startera. Mozli ok, ako ima ugovor. Pejdz takodje, oni su zasluzili svoj novac.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Znaš, drugar, cele sezone pravim neke kombinacije i rekombinacije, preraspodele planova i rezervnih položaja, a u povremenim pobedama ili dobrim igrama tražim potvrdu da smo pogodili pravo skretanje na auto-put, itede, ali digao sam ruke nekih 99%. Jednostavno, nama ni +30 večeras ne garantuje da ćemo pobediti bilo koju skupinu basketaša za par dana. Najgore mi je što sam u fazonu da prođe i završi se što pre.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sector said:

Mislim da veceras krece vas uspon. Ako dobijete, zadnja 2 kola gostujete italijanima i docekujete francuze. Plus ide kup u medjuvremenu gdje imate dobre sanse da uzmete prvi trofej kao dodatni boost. Glavu gore. 

 

Nemoj se ljutiš, imam utisak da nas podjebavaš :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...