Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

2 hours ago, Alek The Great said:

Na kraju ispade da je presudila greska sudija kad su priznali kos Davidovca.emoji16.png
Ali trebali su to bar da pogledaju.
Dobra utakmica za nas. Ali ne moze se bolje kad nemas zamenu na dve pozicije.
Nastavi da treniras.

 

Bila je i namerna Paigea nad Kuzmicem koja nije svirana - da tako moze da se udara po ruci, niko ne bi dao kos uz faul.

 

Naravno, opet o sudjenju, stalno su sudije krive. Mene stvarno interesuje da li postoji neki poraz nakon koga navijaci nece kriviti sudije za njega. To kao u svakodnevnom zivotu - nisam kriv ja, nego sudbina, sef, zena, deca, drustvo.

 

Evo, sad je bilo bas malo gresaka i opet priznali kos, sram ih bilo. Pa ne moze mec da prodje bez gresaka sudija. Po meni je namera kada se na mec utice kad se resava ili kad sudije stalno sude za jednu stranu. Toga danas nije bilo.

 

1 hour ago, John Terry said:

 

Bagovao forum malopre.

 

Prvo hvala za cestitke. 

 

Ja sam, uz sve postovanje, ocekivao znatno laksu pobedu Zvezde, delimicno je to zbog mojih navijackih preferencija, ali mislim da i ovakvi polovni imamo bas dosta bolji tim od Partizana.

 

Vi nemate krilnog igraca, na cetvorci imate Tomasa koji igra Jo-Jo sezonu i penzionera Novicu. Vi prakticno imate samo 5 upotrebljivih igraca. Tako da je ovakva Zvezda tu negde po kvalitetu.

 

Treneri ne mogu da se porede. Da je nama Radonja a vama Trinki pa da razapnemo koplja. Ovaj vegeterijanac od 150 kila je smesan.

 

Cekaj, jer dosta bolji tim ili su tu negde po kvalitetu?

 

Ne moze i jedno i drugo, a ja se slazem da su tu negde po kvalitetu kada bi Crvenoj zvezdi stalno igrali ovi igraci - mi smo na ovom mecu imali trojicu koja nisu ulazila u igru, jednog suspendovanog, jednog koji se vratio nakon dva meseca, jednog koji je odigrao mozda 40 minuta u sezoni sve zajedno.

 

Partizan je bas u kanalu, ako ovako nastave mozda se budu borili sa FMP i Borcem za izbegavanje najgore ekipe iz Srbije u ABA ligi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cooper said:

Jel pominjao ko odnos bacanja?

Inače Pejdžova nije bila namerna, udario ga je iznad šake u blizini lopte.

Namerna je kad se udari dosta iznad i kad nemaš nameru da igraš po lopti.

To su neka basic pravila.

 

Kakve veze ima odnos bacanja?

 

Ma ta pravila nekako uvek idu na vodenicu kluba za koji se navija. To je bila namerna, inace ne znam zasto bi iko dozvoljavao 2 + 1, samo zamahne kao da hoce da udari loptu i raspali centra po ruci.

 

1 minute ago, Knipex said:

Kaže se ili JeRi ili jel, ne može jer nikako :s_d:

 

Hvala, necu sad da menjam jer bi bilo glupo.

 

U zurbi napravljena greska.

 

@John Terry Onda se bolje ispravi jer si napisao:

 

Quote

ali mislim da i ovakvi polovni imamo bas dosta bolji tim od Partizana.

 

Uopste nemamo bas dosta bolji tim, igrali smo sa 5 igraca koji su igrali nesto i pre kupa. To niti je kvalitet niti uigranost.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Alek The Great said:

Ako vidis stavio sam smajli. Mogao sam ja svasta napisati o sudjenju, ali mi je prioritet bio da istaknem nase nedostatke. A sto se tice te "nesportske" Pejdza isto vazi i za Lojda, napad ili dva pre toga kada je sa ledja faulirao Jaramaza. Nije bio ni blizu lopte.

 

Ovaj komentar je u redu kada su sudije navlacile, ali je i klub odigrao lose.

 

Ovako, jedni ce da pomenu nesporstku, drugi kos nakon isteka vremena, jedni faul u napadu, drugi faul Jaramaza, to su sve sitnije greske.

 

Odnos bacanja u ABA ligi 38-13, sada 17-30 i samo u jednom slucaju je guranje sudija, a u drugom je sve u redu.

Link to comment
Share on other sites

Bilo kako bilo posle pogledanog snimka bilo je 14 grešaka na štetu Partizana i 6 na štetu Zvezde.

50/50 nisam računao.

S tim da su očiglednije greške i uglavnom u završnici bile na štetu Partizana.

Uostalom to vidim da priznaje i većina navijača Zvezde i da bi volele ovakvo suđenje na svim utakmicama do kraja sezone.

Sve u svemu, imali smo igru za finale, a naši problemi su za neka druga takmičenja.

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Cooper said:

Jel pominjao ko odnos bacanja?

Inače Pejdžova nije bila namerna, udario ga je iznad šake u blizini lopte.

Namerna je kad se udari dosta iznad i kad nemaš nameru da igraš po lopti.

To su neka basic pravila.

 

Školski primer nesportske...a ti mozea da seruckas i trolujes do sutra.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cooper said:

Bilo kako bilo posle pogledanog snimka bilo je 14 grešaka na štetu Partizana i 6 na štetu Zvezde.

50/50 nisam računao.

S tim da su očiglednije greške i uglavnom u završnici bile na štetu Partizana.

Uostalom to vidim da priznaje i većina navijača Zvezde i da bi volele ovakvo suđenje na svim utakmicama do kraja sezone.

Sve u svemu, imali smo igru za finale, a naši problemi su za neka druga takmičenja.

 

Bilo kako bilo posle pogledane live teme KK Partizan vidim da si samo brojao bacanja koje su izvodili igraci KKCZ, bukvalno nista ni o igri ni o greskama igraca.

 

Ne znam, mozda bi i trebalo otvoriti specijalnu temu za sve one koji zele da se bave sudjenje i brojem slobodnih bacanja.

 

Pa mozda onda tamo upitam, koje su tih 6 gresaka na stetu Zvezde, ako Paige napravi obican faul tako sto odvali ruku Kuzmicu?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goldberg said:

 

Bilo kako bilo posle pogledane live teme KK Partizan vidim da si samo brojao bacanja koje su izvodili igraci KKCZ, bukvalno nista ni o igri ni o greskama igraca.

 

Ne znam, mozda bi i trebalo otvoriti specijalnu temu za sve one koji zele da se bave sudjenje i brojem slobodnih bacanja.

 

Pa mozda onda tamo upitam, koje su tih 6 gresaka na stetu Zvezde, ako Paige napravi obican faul tako sto odvali ruku Kuzmicu?

 Jamajka Perkins,Memfis Rade,Raso kengur ,Novica ubica ,Saso mange I neforsiranje Urosa nejakog.

To su greske KkP.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

 

Kakve veze ima odnos bacanja?

 

Ma ta pravila nekako uvek idu na vodenicu kluba za koji se navija. To je bila namerna, inace ne znam zasto bi iko dozvoljavao 2 + 1, samo zamahne kao da hoce da udari loptu i raspali centra po ruci.

 

 

Hvala, necu sad da menjam jer bi bilo glupo.

 

U zurbi napravljena greska.

 

@John Terry Onda se bolje ispravi jer si napisao:

 

 

Uopste nemamo bas dosta bolji tim, igrali smo sa 5 igraca koji su igrali nesto i pre kupa. To niti je kvalitet niti uigranost.

Po meni nije morala biti namerna obavezno. Jeste da Paige dolazi odpozadi i da hoce da ga odalami, ali je udarac zaista vrlo blizu lopti. Tako da to nije bila sekirica u pravom smislu te reci.

 

Sto se tice odnosa slobodnih bacanja: Sad imamo istu pricu u obrnutom pravcu nego sto je bilo u ABA. Pitanje je da li su se iste stvari svirale isto na obe strane. Bilo je smesnih odluka, pogotovo faulovi u blokovima. Ali, nisam imao utisak da je to islo samo na stetu jedne ekipe. Mada to je subjektivno, a i zbog seckanja na Arena Cloud nisam imao potpunu sliku. Video sam samo da je i Filipovski spomenuo slobodna bacanja.

 

Jedina materijalna povreda pravila bi bio onaj otpadak Davidovca AKO lopta u sutu Loyda pre toga nije dirala obruc. Ali, Belosevic je bio 100% siguran i to odmah kazao vasoj klupi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Na neki nacin smo i mi desetkovani bili. S tim da smo mi sami sebi to uradili teranjem oba pleja i (opravdanim) restrikcijama minuta i/ili potpunim klupiranjem nesposobnjakovica.

 

Steta samo sto je Dangubic bolno ogranicen i sto nije robot, pa mora Rade i dalje da igra pozamasan broj minuta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...