Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

10 hours ago, Jerotije Pantic said:

@Dzistrou,izbrisi ovo za Kangu nemoj da ti se ljudi smiju,veceras je bio odlican,jedan od najboljih igraca na terenu.

 

Има ту још материјала:
 

Quote

 

Gobeljić 6 - tragičar. Nema mu se šta zameriti, svi znamo da je sklon pomračenjima uma. Svaka njegova greška ide na dušu menadžmenta kluba.

 

Srnić 6 - evidentno je da još uvek ne pripada ovom timu i da je njegovo mesto u XI iznuđeno povredama. Odigrao je korektno par napada, i ništa više od toga. 

 

Katai 5 - bolesnom igraču na do nedavno ozbiljnoj terapiji nije mesto na San Siru u borbi za 16 najboljih LE, makar se igrač zvao Aleksandar Katai.

 

:lol_2::roflmao:

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam veoma površni pratilac FKCZ u poslednje vreme, prosto mi i dalje pogled na ložu izaziva mnogo mučniji osećaj nego pogled na teren koji se zaista popravlja. Deki Stanković zaslužuje moje izvinjenje jer sam stvarno mislio da je legenda koja služi samo kao paravan kriminalcima iz uprave koji će ga potrošiti i baciti kao upotrebljeni uložak pokrivajući svoja nedela. I sinoć i u Beogradu smo gledali Zvezdu dostojnu eliminacione faze evropskih takmičenja, Zvezdu koja igra fudbal, Zvezdu koja se nadigrava i igra na gol više. Meni je to sasvim dovoljno za ovu fazu.

 

Šteta je što relikti nedela bandita iz uprave olični u liku fudbalera bez pozicije još uvek mogu da imaju takav uticaj da spreče ostatak tima da napravi podvig, ali ponos na to kakav se fudbal igrao ipak je kod mene ovog puta dominantan u odnosu na tugu zbog ispadanja.

 

Sve što je Stanković sinoć uradio bilo je smisleno (osim Srnića u kopačkama), čak je i Gobeljarda morao na teren jer je kadrovska situacija takva. Ne zameram mu ubacivanje Kataija, to je igrač koji može jednim potezom da reši meč, čak i kad je van forme, a Ben se zaista istrošio. Ostale izmene takođe smislene, osim Nikolića za koga nisam siguran koji tačno fudbalski kvalitet poseduje, posebno za ovaj nivo. Osim Bena, Ivanić je odigrao izvrsno, svaki potez smislen i sa žarom, ni traga onom metiljavku za kog se vidi da zna fudbala ali nekako ne može fizički. Čak je u intervjuu posle meča zvučao kao momak koji daleko premašuje mediokritetski vokabular i razmišljanje jednog fudbalera. Degenek je izginuo i krpio iza svih, pre svega iza nepouzdanog Pankova i neodgovornog Kange, a tu je i Sangogo koji zaslužuje pohvale, moderan fudbal zahteva fizički dominantnog destruktivca.

 

Zvezda je igrala fudbal i pokazala da se zasluženo vraćamo na fudbalsku mapu Evrope. Nadam se da takozvana uprava neće podmetati klipove u točkove ovog uspeha, zapravo, u vezi njih se nadam da će završiti na robiji.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perkos2 said:

"samo ti sine radi svoj posao"

 

Neznam kako bi ovo sad tumačio. Prva opcija je kao da je meni posao da ovde kritikujem Ivanića i imam neki interes u tome. Što nemože biti dalje od istine. Pa valjda bi se takve vrste tendencioznost mogla prepoznati i ranije, a ne verujem da je iko to primečivao kod mene, a po forumu piskaram več desetak godina

 

Druga opcija je da jednostavno želiš da ti sjašim sa grbače i da ti se ne obračam. To mi nije problem. Ako neko ne želi da komunicira samnom, ni ja ne želim da ga silim u to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zamislite gardista i vojnik kluba je samo par minuta nakon sto je dobio crveni usao na svoj instagram profil i iskljucio komentare. Dakle nije ga zanimalo da prati sta rade kolege, vec da mu neko ne povredi sujetu. Na rsb forumu se dobija trajni ban, ukoliko se doticni komentarise u negativnom smislu. Klub se vec potrudio da mu stane u odbranu, procitah Borjan ga uporedjuje sa Ibrom...Epa ako je tako, nek nismo prosli dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Crni said:

Zamislite gardista i vojnik kluba je samo par minuta nakon sto je dobio crveni usao na svoj instagram profil i iskljucio komentare. Dakle nije ga zanimalo da prati sta rade kolege, vec da mu neko ne povredi sujetu. Na rsb forumu se dobija trajni ban, ukoliko se doticni komentarise u negativnom smislu. Klub se vec potrudio da mu stane u odbranu, procitah Borjan ga uporedjuje sa Ibrom...Epa ako je tako, nek nismo prosli dalje.

 

Vidi, čovek je stvarno žrtva cyber bullyinga i abusea. Ozbiljno. To nije u redu, šta god neko mislio o njemu. Čitam šta sve ljudi pišu i o njemu i o njegovoj devojci i to stvarno prevazilazi granice dobrog ukusa i pristojnosti. Ovo je samo fudbal, na kraju dana. 

 

Koliko se samo prašine diglo zato što je jedan indijanac vređao Ibrahimovića, a sad hiljade i hiljade njih vređa Gobeljića i još je on kriv što neće to da trpi? Na stranu što nije u pitanju vređanje na nacionalnoj osnovi, i dalje se vređa njegovo ljudsko dostojanstvo, kao i dostojanstvo njegove devojke. Zbog čega? Zato što nije dobar fudbaler? Jebeš to. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mister-no said:

A jbg Miloje kao što je ostavio Gobeljića ostavio je, Bena, Borjana, Degeneka i Ivanića koji su bili najbolji na terenu sinoć. Ostavio je kao podlogu evropski tim, a on je kao podlogu dobio tim koji ajd' što nije septembar dočekao u Evropi godinama, nego ni titulu nije mogao da osvoji. Ali to je opsesija pojedinaca.
A što se karme tiče neki klubovi bi se od silne zarađene karme ugasili iz mesta.
Gde je karma kada su nam uveli sankcije kao šampionu Evrope, kad smo se potucali po Sofiji i Budimpešti i oteli nam još jednu viđenu titulu, gde je karma protiv Borusije, u Atini protiv Panatinaikosa, magle, sudijskih krađa pa sve do novijih "tragedija" Strazbur, Bordo. Je li moguće da je sve zaradio Augentaler i destruktivni Miloje.
Imali smo sreće u Salcburgu, pa jesmo ali smo svi zaboravili da smo prvu igrali bez publike, objektivno naše velike prednosti i da je Salcburg imao sreće u prvom meču.

 

Kog Ivanica je Miloje ostavio? Igrao mu levo krilo, jer se bojao da njega i Kangu stavi na sredinu u domacim, a ne evropskim tekmama. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Crni said:

Na rsb forumu se dobija trajni ban, ukoliko se doticni komentarise u negativnom smislu

Netačno. Dobio neki 150 dana bana jer ga je prokleo...da da, i meni je smešno.

 

Ali trajni ne. Baš sam ih sinoć čitao.

30 minutes ago, Crni said:

Na rsb forumu se dobija trajni ban, ukoliko se doticni komentarise u negativnom smislu

Netačno. Dobio neki 150 dana bana jer ga je prokleo...da da, i meni je smešno.

 

Ali trajni ne. Baš sam ih sinoć čitao.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Crni said:

Na rsb forumu se dobija trajni ban

 

2 minutes ago, John Terry said:

Netačno. Dobio neki 150 dana bana jer ga je prokleo...da da, i meni je smešno.

 

Ajde bre zajebite "šta se radi na rsb forumu". Koga boli đoka.

Edited by Neme
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

pravda za gobeljića, još samo natasa kandić da ga uzme u zaštitu. FKCZ je Dosao na dno tom burazersko -kumovskom kombinacija pričom da svako moze da igra u Zvezdi samo ako zna da otpeva navijačku pesmu. Lepo je Stanković sinoc izjavio da je ponosan na igrače ali i ljut zbog crvenog kartona. tim potezom debi je svojim saigračima i treneru uskratio premiju a mi ovde suze treba da lijemo zbog tipa koji samo zahvaljujuci krimi kombinacijama još "igra" fudbal u Zvezdi.  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tunji Awojobi said:

 

Vidi, čovek je stvarno žrtva cyber bullyinga i abusea. Ozbiljno. To nije u redu, šta god neko mislio o njemu. Čitam šta sve ljudi pišu i o njemu i o njegovoj devojci i to stvarno prevazilazi granice dobrog ukusa i pristojnosti. Ovo je samo fudbal, na kraju dana. 

 

Koliko se samo prašine diglo zato što je jedan indijanac vređao Ibrahimovića, a sad hiljade i hiljade njih vređa Gobeljića i još je on kriv što neće to da trpi? Na stranu što nije u pitanju vređanje na nacionalnoj osnovi, i dalje se vređa njegovo ljudsko dostojanstvo, kao i dostojanstvo njegove devojke. Zbog čega? Zato što nije dobar fudbaler? Jebeš to. 

Ja sam rekao jednom, ali ponoviću nije kriv igrač zato što ne zna, ili je takav kakav je. Kriv je onaj koji je dopustio  da mu takav igrač u ključnoj utakmici igra i krivi su oni što su Stankovića jednostavno ostavili bez opcija. Krivi su oni koji kažu da imamo u timu "dosta igrača koji mogu da igraju na poziciji centralnog beka". To su glavni krivci, Gobeljić je takav kakav je, i tu nema pomoći, ali jednostavno nije igrač za velika dela i svi mi to znamo, a siguran sam da zna i Stanković. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, suptil said:

Ivanic je u reprezentativnoj formi. Imamo tim. Vidim na tviteru Fk Miljakovac se interesuje za usluge Gobeljica. Ben je jos jednom pokazao  klasu. Sanogo na halfu maestralan.  Sto bi Milojko Pantic u Bariju rekao na kraju tekme ne pobedjuje uvek bolji tim.

 

Fejk njuz. Demantovali u međuvremenu.

 

Quote

"Mi smo fudbalski klub sa bogatom tradicijom i s gnušanjem odbacujemo insinuacije da smo zainteresovani za angažvoanje mesara. Nama Matijević jeste bio sponzor do skoro, pa je verovatno zato neko zlonameran iskoristio situaciju da plasira lažne vesti."

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tunji Awojobi said:

i dalje se vređa njegovo ljudsko dostojanstvo, kao i dostojanstvo njegove devojke. Zbog čega? Zato što nije dobar fudbaler? 

Kada se vredja Tramp, to je demokratija, a u Srbiji si zlikovac ako neke stvari zoves pravim imenom. Doticni je gospodin, akademski gradjanin, ziva legenda evropskog fudbala, on ne igra fudbal, on gine i krvari za klub i mi smo mrzitelji Zvezde jer takvu velicinu kritikujemo. Verovatno ce posle karijere poststi modni dizajner, podavijen sorts je nesto sto ce Pariz i Milano ostaviti bez daha.

A sto se tice lepse polovine, ne znam gospodjicu(priznajem jadan sam, sramota me), verujem da je uspesna mlada umetnica svetskog glasa, da se tako "plasticno" izrazim, ali ona je nevazna u ovoj prici. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

malo o lepim stvarima:

-ben mohamed, treci igrac koji je u zvezdinom dresu zabio u milanu. pre njega piksi i srebrenko repcic,

- mirko ivanic. mozda sam lud, ali ono juce je da se ne postidi dejo savicevic iz najboljih dana.

- seku sanogo, kakva ljudina. konan varvarin.

- hvala ekipi i treneru sto me je podsetila sta je to crvena zvezda iz mojih decackih dana. za malo i suzu da pustim.

Edited by pavijan2
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Све је већ написано, са једне стране не могу да не будем поносан, са друге не може да ми не буде жао. Апострофиране су већ све добре и лоше ствари, а после оваквог двомеча могу само да верујем да бисмо се и са Манчестером добро пошибали. Драговић, леви и десни бек, па да играмо. Гардиста не сме више да крочи на терен у озбиљној утакмици па макар ставили неки чуњ уместо њега, после ове сезоне га поклонити некој Дубочици или Банету уз још пар играча, ако треба и доплатити да оде.

Не могу да се не осврнем на "други форум" где неки кажу "после Милана је дошао Келн, а после Келна Бари". Сад може да се каже "После Терзе и Мркеле остали су Терза и Мркела".

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Све је већ написано, са једне стране не могу да не будем поносан, са друге не може да ми не буде жао. Апострофиране су већ све добре и лоше ствари, а после оваквог двомеча могу само да верујем да бисмо се и са Манчестером добро пошибали. Драговић, леви и десни бек, па да играмо. Гардиста не сме више да крочи на терен у озбиљној утакмици па макар ставили неки чуњ уместо њега, после ове сезоне га поклонити некој Дубочици или Банету уз још пар играча, ако треба и доплатити да оде.

Не могу да се не осврнем на "други форум" где неки кажу "после Милана је дошао Келн, а после Келна Бари". Сад може да се каже "После Терзе и Мркеле остали су Терза и Мркела".

Samo da se prisete da je posle Milana sadaanji direktor dobio zeleno svetlo za odlazak a posle Kelna Miloš Drizić takođe. Iako nisu dobili onako glup crveni karton.

Link to comment
Share on other sites

Da je ovo normalan klub i Mitar Mrkela bi leteo pre mog rodjaka Gobeljica. Toliko me je sinoc iznervirao, da sam zamalo sve izlomio po kuci. Meni je neshvatljivo da neko moze da bude toliki imbecil, da pravis ovakve greske u serijama, pa jbt stvarno ne mogu da proniknem u kozak ovakvih ljudi, o cemu on razmislja kada donosi obakve odluke, zaista neverovatno.

Bicu ozbiljno razocaran Stankovicem ako ovu spodobu ne klupira pa onda na leto nogira, pored Dragovica jos jedan bek, i mozemo da igramo ozbiljniji fudbal. Iskren da budem bio sam skeptican sa Stankovicem, delovao mi je jako tanko u pocetku, imao sam osecaj da ne razume igru i da nije za trenera, ali za dosta kratko vreme me je razuverio. Odlicno vodi tim, dobro se prilagodjava, pravi polako tim, malo nam treba da dostignemo nivo ekipe koja je favorit za plasman u LS. Sta je to malo, malo je da se najure poluigraci, da se stabilizuje odbrana. Kvalifikacije mora da krene Dragovic-Degenek, Gajic-novi bek. Na leto se mora rasteretiti igracki kadar, ima tu dosta kandidata za rastanak. Posle dosta dugo vremena imam osecaj da mozemo da igramo fudbal i da imamo tim sposoban da igra ono sto zvezdin navijac hoce.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...