Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

54 minutes ago, berti said:

Jbt, nasi mamlazi vazda gledaju da se rese Bena, a covek je najbolji stranac u istoriji Zvezde. Ali zato je Gobeljardo siguran, pustio korenje.

 

Ovo.

 

Ben je nestvarno zahvalan igrač, ne postoji trener koji ne bi bio sretan da ga ima u timu. Isto važi i za Degeneka. Jedino kod naših lopova se iz sve snage pokušava da se prodaju oni na kojima tim počiva.

 

A ono najcrnje od svega, oni uopšte ne igraju za neke preterane novce s obzirom koji kvalitet isporučuju. Ekstremno dobar c/b rezultat u svakom zamislivom pogledu.

 

No, dupe je uvek zinulo za par desetina ili stotina hiljada evrića, prodali bi za to i rođenu majku, tako da nije ni čudno.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, NMX said:

Što samo ja da vidim ovo :lol_2:

 

 

 

:krstipd4:

Ovo skandiranje na treningu i "borbu" za odbranu dragog nam Gobelje po internetima necu komentarisati, dovoljno je videti ovaj klip i znati da bilo koji pokusaj odbrane nema smisla. Procitah danas negde da je gospon Djurovski rekao da je ova situacija bila vrlo delikatna za samog Gobelju tragicara  i da je ovo manji promsaj od npr Kataijevog u onoj kontri.

Muka da te uhvati i spreda i od pozadi...

Ne mora neko da bude ex fudbaler da bi ovo sto je Gobeljic promasio nazvao "pa dobro" situacijom i pravdati coveka time sto nije napadac ili ofanzivno nastrojen profil...

Jos jednom, osim suludo napravljenog penala u ovakvom mecu, Gobelja je promasivsi ovo sto se ne promasuje utro put u novu glupost kada je na 60m od gola dobio 2 zuti karton.

Nista i niko ne moze da ga odbrani, nikad ini u jednom univerzumu.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko god su Savic i Stojkovic bili bitni clanovi tima od koga je pocelo uzdizanje Zvezde (posebno Savic), formiranje tzv. gardista ih, barem za mene, cini najomrazenijim fudbalerima Zvezde jos od Noja Andjelkovica. Nije ni cudo sto su u tu probranu ekipu usla 2 najveca vola u timu, Gobeljic i Causic. 

 

Nije ista situacija ni polozaj nakon izgubljene utakmice, ali Zander je prosle godine bio mazan govnima od svih i svuda. Zbog glupo napravljenog penala, od koga je Gobeljicev 3 puta gluplji, da ne pominjemo promasaj sa 3 metra i crveni karton. Ali jebiga, to je zli stranac, nije gardista da mu Savija, Slavija i Malarija skandiraju ime na treningu, a Bosko Djurovski da pravda dobrog vojnika Kataijevim promasajem.

 

Bitno je da se sad vade slike krvavog dresa, jer on je dao krv za Zvezdu, a mi ga prozivamo. Znaci brate uzas brate.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Crni Bombarder said:

Ne preterujmo,ipak.

P.S.ima Don Juan poentu. Izem ti forum na kojem sa stavlja znak jednakosti izmedju N1 i Pinka. Cak i kada N1 napravi neki propust/gresku,ne mogu u isti kos.

 

Znak jednačine se sigurno ne sme stavljati. Ali isto tako ne treba iči ni u drugu krajnost pa reči da se N1 ne sme kritikovati, zato što su kontra Pinku (ili zbog bilokog drugog razloga). I oni kao i svaki drugi medij imaju svoju neku agendu i kroje svoje izveštavanje shodno tome. I za takve stvari nebi smeli biti pošteđeni kritike.

 

Sorry za off

 

7 hours ago, Ханибалија said:

Nisam pisao neko vrijeme zbog obaveza i sad slučajno naiđoh na wikipediju od Gobelje.. kakav piš. 

Posebno rubrika "Van terena" 

https://sr.m.wikipedia.org/sr-ec/Марко_Гобељић

 

 

Jbt, pa ovako dugačak članak nema ni Pele na brazilskom jeziku 🤮

Edited by L' Imperatore
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, NMX said:

Što samo ja da vidim ovo :lol_2:

 

 

 

:krstipd4:

 

Како што, па буди мало чо'ек.

Овој фудбалској сподоби дати 200.000 евра годишње веће је богохуељење него Месију дати 200 милијарди. Код пенала не зна ставити руке назад окрећући главу а овде код шансе без имало фудбалског осјећаја заваљујући се назад.

Да барем има у фудбалу преквалификација за месара, па да се оствари у чему је добар...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najjače opravdanje za Gobeljino bivstvovanje u Zvezdi : Pa,nema hvalitetnih domaćih igrača na njegovoj poziciji ...

 

Rodjaci, uzmite bilo kojeg beka iz prvih šest-sedam timova linglonga,neće biti lošiji od njega,a igraće za tri puta manju platu ....

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Promašaj i penal su, da tako kažem, fudbalske stvari. Tako nešto, koliko god glupo bilo, se dešava i pravim majstorima, neuporedivim sa likom koga najbolje opisuje davanje podrške Vučiću. Nekako sam sklon da praštam to igračima, ali uz uslov da su zaista srčani i odani klubu delima, ne mahanjem i pevanjem.

 

Međutim, onakav crveni (drugi žuti, isto je), u onakvom trenutku (još kao treći glupi potez u nizu) bi meni bio razlog da ga ostavim na stadionu, da se sam snalazi za povratak u BG, gde bi ga čekao raskid ugovora, makar na štetu kluba i zabrana ulaska u klupske prostorije. Dobro, zezam se malo ali jasno je šta mislim. Nedostatak svesti o tome gde se nalazi, kakva je situacija na terenu, koja šansa se ukazuje timu, nedostatak koncentracije da prevaziđe loše poteze i igrom se iskupi su očigledni pokazatelji (ako su uopšte nekom potrebni) da dečko nema veze sa nivoom takmičenja koji je klub dostigao. Za vas bi bilo dobro da su ovi bedni izlivi podrške samo lepe reči koje služe da se lakše progura već pripremljen otkaz/gubitak mesta u timu. Jasno je da se zbog celokupnog konteksta to verovatno neće desiti, a to će (u vidu Gobeljića ili nekog sličnog) ostati teg oko noge svima vama i ona Ahilova peta koja je upropastila mnoge dobre generacije na ovim prostorima.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

On 2/26/2021 at 2:44 AM, Bob McAdoo said:


Ne znam da li si zlonameran i troluješ ili sve ove gluposti i nebuloze pišeš iz hobija ili, ne daj Bože, uverenja.

Otprilike, razumevanje fudbala na nivou deteta od 5 godina. Deteta koje ne igra fudbal sa drugarima.

 

 

Postaje ogavno citati teze o "nesrecnicima sa kojima nije niko hteo da se igra" cim neko napise nesto sto odudara od vecinskog utiska.

 

Sta je zlonamerno - to sto necu da slavim ispadanje u dvomecu u kojem smo napravili dva penala i igrali sa igracem manje u poslednjoj trecini oba meca? Ili sto necu da krivim sudiju zato sto je postovao pravila, ali da zmurim kada se nadoknadjuje dok nasi najbolji klubovi ne daju gol?

 

LE je sansa da se dogura daleko upravo zato sto vecinu jakih klubova briga za to takmicenje i zato moze da se igra sa njima. Ti stvarno mislis da je nasa igra bila tako fenomenalna da smo kvalitetom u rangu Intera ili Juventusa? Pa nismo, nego je Milan odigrao lezerno i rezervisano i opet smo se samoubili i sami smo krivi za to.

 

On 2/26/2021 at 9:25 AM, Tunji Awojobi said:

 

Pazi, nije dužan čak ni to. On može da svira kraj i pre isteka nadoknade ako želi. Slažem se da ovo što je uradio nije protivno pravilima, ali je protivno duhu igre. Čak je u prvi mah i pokazao na korner.

 

Da smo se brže namestili za izvođenje možda je i pustio, nego je Nikolić lagano šetkao čekajući verovatno Kataija da uzme loptu, a pritisak Milana je učinio svoje. Baš bezveze.  

 

Lepo si primetio, nije zurio da izvede korner.

 

Inace bih bas voleo da se ovako sudi i u nasoj ligi, eventualno da se dopusti jos neka akcija ako se vidi da je ekipi stalo do te akcije, inace kraj meca. Uz kaznjavanje izlezavanja, naravno.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, goldberg said:

 

Postaje ogavno citati teze o "nesrecnicima sa kojima nije niko hteo da se igra" cim neko napise nesto sto odudara od vecinskog utiska.

 

Sta je zlonamerno - to sto necu da slavim ispadanje u dvomecu u kojem smo napravili dva penala i igrali sa igracem manje u poslednjoj trecini oba meca? Ili sto necu da krivim sudiju zato sto je postovao pravila, ali da zmurim kada se nadoknadjuje dok nasi najbolji klubovi ne daju gol?

 

LE je sansa da se dogura daleko upravo zato sto vecinu jakih klubova briga za to takmicenje i zato moze da se igra sa njima. Ti stvarno mislis da je nasa igra bila tako fenomenalna da smo kvalitetom u rangu Intera ili Juventusa? Pa nismo, nego je Milan odigrao lezerno i rezervisano i opet smo se samoubili i sami smo krivi za to.

 

Ko ovde pise o slavljanju ispadanja? 

Ti si evidentno kontras i tako zelis da se predstavis, uz poprilicno duge postove u kojima ne kazes bog zna sta...

Ovde se pisalo o pripremi dvomeca, o tome kako ekipa izgleda protiv na papiru ozbiljnog rivala, sta znaci trcanje, borba, pristup. Cigani ovo jako dugo nisu gledali, ova sezona u evropi je pokazatelj dobrog rada strucnog staba i po meni rasta Dejana Stankovica sa ekipom. 

Kako ti sve to vidis?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vidim da je Milojevic sa mnogo losijom igrom stalno prolazio meceve na ispadanje, igrao 0:0 sa Napolijem, pobedio Liverpool.

 

Njegov jedini kiks je bio poraz od Olympiacosa i to se desilo zbog dva pomracenja uma "pojacanja" sa strane.

 

Stankovic ima bolju i lepsu igru, ali jako mrsave rezultate. Prosao je Ararat, ispao od Omonije i Milana i imao je dobru kampanju u grupnoj fazi.

 

Za mene bi mnogo bolje bilo ispadanje sa 5:0 nego ovakvo, odnosno, moze i ovako, ali da se ne ponavlja jos par godina, sve ce mi zivce pojesti.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

Vidim da je Milojevic sa mnogo losijom igrom stalno prolazio meceve na ispadanje, igrao 0:0 sa Napolijem, pobedio Liverpool.

 

Njegov jedini kiks je bio poraz od Olympiacosa i to se desilo zbog dva pomracenja uma "pojacanja" sa strane.

 

Stankovic ima bolju i lepsu igru, ali jako mrsave rezultate. Prosao je Ararat, ispao od Omonije i Milana i imao je dobru kampanju u grupnoj fazi.

 

Za mene bi mnogo bolje bilo ispadanje sa 5:0 nego ovakvo, odnosno, moze i ovako, ali da se ne ponavlja jos par godina, sve ce mi zivce pojesti.

Nekad je poenta u igri, tome kako se ekipa predstavlja protiv danasnjeg Milana koji je vec vidjen u sledecem krugu.

A.ovo da su bolji porazi od 5-0 apsolutno je pristup novih generacija navijaca Zvezde, jasno mi je da si mlad i da te za nas fk vezu sveze uspomene tj od neke '95 na ovamo.

Koliko god gorak utisak bio nakonovog ispadanja, poenta je upravo u igri i pristupu tima, to je najbolji pokazatelj kvaliteta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zar ne bi bilo logicnije da navijaci kojima je prvi utisak Bari budu ti koji ce da samo odmahnu rukom uz "meh, nekad smo osvajali LS, sad se zadovoljavamo mrvicama".

 

I obrnuto, da mladji navijaci budu u euforicnom raspolozenju, jer bolje nisu ni bili u prilici da gledaju?

 

Mi bi ovaj dvomec prosli da nismo pravili kardinalne greske u odbrani. Zato ima zbog cega da zalimo i zato i ne treba leteti i proglasavati sigurno ispadanje cim naletimo na neko veliko ime.

 

Ja se slazem, da smo ucinili sve sto je do nas, ovo bi bio dobar rezultat, ali smo bukvalno napravili 4 katastrofalne greske i sami sebe izbacili. Cilj, dakle, nije da prolaz dalje mora da se obezbedi, nego da sledeci put ne izbacujemo sami sebe.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

Promašaj i penal su, da tako kažem, fudbalske stvari. Tako nešto, koliko god glupo bilo, se dešava i pravim majstorima

Promašaj i mogu da shvatim, penal ne. Kada se istrčava na udarac ruke se drže iza leđa. To se uči od kadeta a negde i ranije. Potpuno debilna reakcija Gobeljića koja nema nikakvo opravdanje. Još gore je što izgleda kao da se uplašio lopte.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...