Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

nikako da se oporavim od govedicevog promasaja, ajde sto ne moze sa 3 metra da pogodi  prazan gol ali kakav je ono sut bobtehebo, dobro mu noga nije otpala (sto i ne bi bilo lose), steta sto su danasnjim novinarima podvezani testisi pa niko ne sme da ga posalje na punjenje sarenih jastucnica kao sto je neko nesretnog mitra drkelu onomad

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, SunZero said:

nikako da se oporavim od govedicevog promasaja, ajde sto ne moze sa 3 metra da pogodi  prazan gol ali kakav je ono sut bobtehebo, dobro mu noga nije otpala (sto i ne bi bilo lose), steta sto su danasnjim novinarima podvezani testisi pa niko ne sme da ga posalje na punjenje sarenih jastucnica kao sto je neko nesretnog mitra drkelu onomad

Ej, jesu ga dobro izribali u Kuriru, Informeru i Blicu, steta sto su ti listpvi djubre, al bar neko.

8 minutes ago, Tamburinjo said:

Opa vidim ukinute mere pobedili smo koronu mogu navijaci na stadione. Predrag Kon legenda. 

Ipak ne otkazujem pivo suta uvece, sve funkcionise normalno. 

 

Mamu vam...

Zavisi kako gledas, ako pitas n1 starsno je, a na Balasevica je velicanstveno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni said:

Ej, jesu ga dobro izribali u Kuriru, Informeru i Blicu, steta sto su ti listpvi djubre, al bar neko.

Zavisi kako gledas, ako pitas n1 starsno je, a na Balasevica je velicanstveno.

Je l' mogu da pitam. Da li se redovno fiksaš sa ovim sranjima što plasiraju određene strukture i određeni mediji, pa ovako pominješ N1 bez ikakvog povoda i razloga, samo da im ovako, sarkastično, je..o majku izdajničku, a pri tom pride pominješ Balaševiča bez ikakvog povoda i razloga, samo da se zapljuneš?

I još pitanje zašto se ovo toleriše na forumu?

Edited by Don Juan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Juan said:

Je l' mogu da pitam. Da li se redovno fiksaš sa ovim sranjima što plasiraju određene strukture i određeni mediji, pa ovako pominješ N1 bez ikakvog povoda i razloga, samo da im ovako, sarkastično, je..o majku izdajničku, a pri tom pride pominješ Balaševiča bez ikakvog povoda i razloga, samo da se zapljuneš?

I još pitanje zašto se ovo toleriše na forumu?

Ako pitas dal sam snsovac ili drugosrbijanac, moram da te razocaram da ne pripadam ni jednoj sekti. Imam prava da pljunem po n1 isto koliko i pinku, meni je to isto. Sto se tice Balasevica nemam nista protiv coveka, kao ni protiv Kopaonika. Balasevic je bio odlican, a kopaonik je prelep. Ne shavtam ljude koji idu na oba mesta, ali ja nisam tamo, tako da mene ne ugrozavaju. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni said:

Ako pitas dal sam snsovac ili drugosrbijanac, moram da te razocaram da ne pripadam ni jednoj sekti. Imam prava da pljunem po n1 isto koliko i pinku, meni je to isto. Sto se tice Balasevica nemam nista protiv coveka, kao ni protiv Kopaonika. Balasevic je bio odlican, a kopaonik je prelep. Ne shavtam ljude koji idu na oba mesta, ali ja nisam tamo, tako da mene ne ugrozavaju. 

Ja apsolutno nisam rekao da si član bilo koje partije, ali da si deo one grupe koja voli da radi reda krivi "američku plaćeničku televiziju" to sigurno jesi, tako da suštinske razlike između tebe i sns simpatizera u suštini ne postoji.

N1 i ljude koji rade na N1  razapinju svi portali, i svi režimski mediji, i ko sve ne još, tako da im je i bezbednost i egzistencija ugrožena. Ja bih samo apelovao da se ne dozvoljavaju ove i ovakve "pošalice".  

Balaševića neću da pominjem pošto je neukusno, a i ne mogu sa svakim da pričam o Balaševiću, izvinjavam se.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Ja apsolutno nisam rekao da si član bilo koje partije, ali da si deo one grupe koja voli da radi reda krivi "američku plaćeničku televiziju" to sigurno jesi, tako da suštinske razlike između tebe i sns simpatizera u suštini ne postoji.

N1 i ljude koji rade na N1  razapinju svi portali, i svi režimski mediji, i ko sve ne još, tako da im je i bezbednost i egzistencija ugrožena. Ja bih samo apelovao da se ne dozvoljavaju ove i ovakve "pošalice".  

Balaševića neću da pominjem pošto je neukusno, a i ne mogu sa svakim da pričam o Balaševiću, izvinjavam se.

"I ne mogu sa svakim da pricam o Balasevicu"  upucacu se 🙄

Zemlja nam je teka psihijatrija, podeljena na pinkovce i enjedanovce. Zazalih sto ti odgovorih ista, zaobidji me 🤢

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Crni said:

"I ne mogu sa svakim da pricam o Balasevicu"  upucacu se 🙄

Zemlja nam je teka psihijatrija, podeljena na pinkovce i enjedanovce. Zazalih sto ti odgovorih ista, zaobidji me 🤢

Ne druže nisam ja ni jedno ni drugo. Ja sam zvezdaš i balaševićevac, već 40 godina, a iznad svega sam svoj, ili što bi Đole rekao "za svaki slučaj". Ali nećeš ti to razumeti.

 

Link to comment
Share on other sites

Don Juane masis ovde ko Gobelja. 

 

Prvo ja sam prokomentarisao kako je dozvoljeno okupljanje navijaca al ne sme pivo da se pije vikendom posle 14h u basti jer mala groblja Italijanski scenario ce pocrkamo svi.

 

Crni je prokomentarisao zavisi koga pitas ako pitas N1 koji uistinu skacu na svako okupljanje vise od 10ljudi ali precute kad je skup za Balasevica ili kad je KovidElita u liku Sanje Marinkovic i Minje Miletic u restoranu onda nema opasnosti. 

 

Ako su vec imali priloge da se u sred korone okupljaju ljudi ispred spomenika Nemanji sto onda isto tako ne bi izvestili da se ljudi u sred kovida okupljaju na pomenu Balasevicu? 

 

Totalno promasena tema za fudbal i topik samo sam imao potrebu da kazem da si ovaj put napao coveka bez razloga. 

  • Like 8
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Cavani said:

Deki izveo korner iz Milana, Pavkov dao gol glavom, navijaci spevali pesmu sudiji.

Nepravda je ispravljena. Leptejebo:roflmao:

 

Ali koja je ovo u stvari komendija kad malo bolje razmislis. Deki penzionerski izveo korner, jedva dobacio do Pavkova koji je jedva ubacio u gol i krece piramida radosti. Navijaci blokirali deo grada u sred saobracajnog spica i zabrane okupljanja da proslave slavno ispadanje i pruze podrsku gardisti.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, pavijan2 said:

mirko ivanic. mozda sam lud, ali ono juce je da se ne postidi dejo savicevic iz najboljih dana.

Ne preterujmo,ipak.

P.S.ima Don Juan poentu. Izem ti forum na kojem sa stavlja znak jednakosti izmedju N1 i Pinka. Cak i kada N1 napravi neki propust/gresku,ne mogu u isti kos.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...