Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Petrović odličan danas. Petroviću sam uvek zamerao sakrivanje od lopte i nepostojeću igru napred. Izgleda da je tokom zimskih priprema dosta rađeno na tome. Verujem da je dosta bilo i na psihološkom planu. Od kad je krenuo prolećni deo vidi se veliki pomak. Aktivno se nudi za prijem lopte i ne kada je dobije uglavnom ta lopta ide napred ili ređe pored ali baš retko ide nazad. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Don Juan said:

Ja im pamtim džukačko ponašanje još od slučaja krađe onog talentovanog fudbalera, koji je napravio tako uspešnu karijeru da više se i ne sećam kako se zove.

Radaković valjda.

nisu oni tu nista krivi. samo su iskorisceni za pranje papira.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Don Juan said:

Ja im pamtim džukačko ponašanje još od slučaja krađe onog talentovanog fudbalera, koji je napravio tako uspešnu karijeru da više se i ne sećam kako se zove.

Radaković valjda.

Pa kad im je mentor kokezanija nemoze se ocekivati postenje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Прво полувријеме одлично, 11 шутева на гол, 2 гола, 2 стативе и један неоправдано поништен гол. Друго поувријеме доста слабије једино вриједно помена Катаи, значиће му гол.

Јадна је ова наша омладинска школа када не праве разлику против клинаца из овог клуба за који нико није до скоро ни чуо. Да ми овако подмладимо екипу мучили би се са њима до 90' са све ведетама који се преко менаџера и медија представљају као неки тобоже таленти. Веља се код измјене зајуапурио као гусак као да је претрчао 12км против Бајерна. Његош колико га хвале против ових мора да доминира без странаца и Катаија. Танко је то. Срнић опет ушао да нас подсјети како се лако узима лова када сте у управи Ц.Звезде, "ја теби уговор ти мени одмах назад колико кажем".

Опет с друге стране свеукупно гледано, баш штета што нема гледалаца а играмо фудбал, ово се заиста може викендом отићи са задовољством погледати. Звездаши су се баш ужељели фудбала у правом смислу ријечи.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ovu situaciju nisam ni primetio tokom utakmice. Nisu ni vraćali snimak. Još jedan penal koji nije sviran. Jokić reče da je Ivanić igrao rukom kad je asistirao Rodiću. Ovu situaciju kao i igranje rukom u situaciji, koju sam ranije opisao, kad je Petrović pogodio igrača sa brojem 25 u ruku nije ni pomenuo. 

 

Pavkov-1-1024x650.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve je super, ali ako hocemo da prosperiramo i zaista napravimo iskorak, igraci poput Srnica, Gobeljica, Vukanovica itd moraju biti proslost. Sve te lose igrace moraju prosto da zamene pismeni, tehnicko-takticki dobri fudbaleri, da li iz nase skole ili neki iz drugih klubova ili sta god, ali prosto, to su fudbaleri koji moraju jednostavno da postanu proslost govoreci o CZ. Samo tako cemo napraviti pravi iskorak i biti prava evropska ekipa.

 

Do tada je sve ovo super, igramo lep fudbal, dominiramo u Srbiji, ostvarujemo lepe rezultate u Evropi, ali sad mora da se oseti trenutak i a se takvi likovi prosto vise ne dovode u Zvezdu, inace cemo opet tapkati u mestu i brzo lupiti glavom u plafon, kao sto je to bilo i kod Milojevica. 

 

Imamo u skoli ove klince Radulovica, Babica, Stankovica, Lazetica, svi oni su vec sad trebali da budu polako prikljuceni ekipi i da igraju sve minute koje uzimaju ovi amateri. Ali nazalost, previse nasi operativci vole da stavljaju vulo u dzep i da je peru, a premalo vole da od Crvene zvezde zaista naprave klub kom ce LS da se podrazumeva i koji ce moci za dve godine da se bori za prolazak u nokaut fazu tog istog takmicenja. 

Edited by Markoss
  • Like 12
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ćemo ovim novim pravilom o EU strancima uspeti iz tima da izbacimo bar neko drvo i da konačno možemo da dovedemo beka stranca, jer zbog ovog ograničenja je bila nemoguća misija. 

Ne mislim da treba da preterujemo i nakrcamo previše, ali jedan bek i štoper, ako ne dođe Dragović ili opet prodaju Degeneka, trebalo bi da se podrazumevaju.

Zbog ovih rezultata postajemo sasvim fina opcija za neke igrače koje ranije nismo mogli da dovodimo. Zato dajte te Italijane, Francuze, Nemce. Pre ćemo tamo naći tehnički i taktički potkovane igrače, nego iz naše lige. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Nadam se da ćemo ovim novim pravilom o EU strancima uspeti iz tima da izbacimo bar neko drvo i da konačno možemo da dovedemo beka stranca, jer zbog ovog ograničenja je bila nemoguća misija. 

Ne mislim da treba da preterujemo i nakrcamo previše, ali jedan bek i štoper, ako ne dođe Dragović ili opet prodaju Degeneka, trebalo bi da se podrazumevaju.

Zbog ovih rezultata postajemo sasvim fina opcija za neke igrače koje ranije nismo mogli da dovodimo. Zato dajte te Italijane, Francuze, Nemce. Pre ćemo tamo naći tehnički i taktički potkovane igrače, nego iz naše lige. 

ima i kod nas da se nađe čak i bolje od Bakajoka ali nema ko da probere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nemam ništa protiv da svaki prelazni rok dovedemo po jedno pojačanje iz Serie A. Za nas su pojačanja igrači iz klubova koji se tamo bore za opstanak. Odmah se vidi bolja tehnička i taktička potkovanost u odnosu na JSL igrače. Falcineli se pokazao kao pogodak, Falco je tek stigao, muče ga i neke povrede, ali ono malo minuta što je odigrao bilo je smisleno, vidi se dobar prijem lopte i neki rezon u igri.

 

Edited by Betolingar Misdongard
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Betolingar Misdongard said:

Ja nemam ništa protiv da svaki prelazni rok dovedemo po jedno pojačanje iz Serie A. Za nas su pojačanja igrači iz klubova koji se tamo bore za opstanak. Odmah se vidi bolja tehnička i taktička potkovanost u odnosu na JSL igrače. Falcineli se pokazao kao pogodak, Falco je tek stigao, muče ga i neke povrede, ali ono malo minuta što je odigrao bilo je smisleno, vidi se dobar prijem lopte i neki rezon u igri.

 

Falco je po meni mačka u džaku. Što se tiče Falčinelija zna fudbal, ali mora da počne da pravi razliku na velikim mečevima, zato je doveden. Nema recimo to što je Boaći imao u prvom mandatu, ali ima vremena do leta. Do tada neka se uči na domaćim njivama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Falco zna fudbala i za nasu ligu je sigurno solidno pojačanje ali za Evropu nam treba mnogo brzi igrač koji napada gol bez pardona. Taktički i tehnički je pismen i nikako ne treba u isti koš sa Bakajokom da ide. Dijego Falćineli je mnogo zanimljiv igrač koji radi za ekipu. Da je efikasniji igrao bi najmanje u Laciu tako da dok ne dovedemo neku zver napadačku on sasvim lepo odrađuje to zbog čega je doveden.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...