Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Ali to pravdanje Gobeljica time sto daje sve od sebe, krvari ili igra povredjen nekad. Koliko hiljada evra mesecno primi taj covek, evo usracu se. Kao da su ovo pedesete i cetrdesete da igra za tri gramofonske ploce i topli obrok ili kao u Montevideu, odradi smenu u fabrici pa na teren. Mada nije on kriv zbog svega toga, vec oni koji su mu dali takav status i platu.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Knipex said:

Promašaj i mogu da shvatim, penal ne. Kada se istrčava na udarac ruke se drže iza leđa. To se uči od kadeta a negde i ranije. Potpuno debilna reakcija Gobeljića koja nema nikakvo opravdanje. Još gore je što izgleda kao da se uplašio lopte.

Uči se i šut sa pet metara pa svake nedelje vidiš reviju promašaja širom Evrope.

Edited by Barkley#34
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Mile1 said:

Kad se setim da je jedan Milijas dobio zvizduke celog stadiona posle promasenog penala protiv Cernomoreca a ovom idiotu Gobeljicu se pevaju pesmice samo sto je gardista.Na sta smo spali

 

Ovo sto si napisao je stvarno da popizdis. Daje se podrska ovom antifudbaleru i to samo iz razloga sto je ovaj tim trenutno stvarno u jednom dobrom momentumu pa kao nema veze sto nas je magarac sjebao. Milijas promasi penal u situaciji kada je ceo tim tragikomican i drvlje i kamenje po njemu. A covek za Gobeljica Mesi licno, a po ponasanju gospodin covek koji stvarno voli Zvezdu i kome je to zvizdanje jako tesko palo iako je zaduzio Zvezdu na mnogo nacina. Licemerje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Crni Bombarder said:

Ne preterujmo,ipak.

P.S.ima Don Juan poentu. Izem ti forum na kojem sa stavlja znak jednakosti izmedju N1 i Pinka. Cak i kada N1 napravi neki propust/gresku,ne mogu u isti kos.

Svi smo mi u istom kosu, kad odes na utakmicu, oko tebe su krimosi, lopovi, akademici, ili kad udjes u bus, cak i kad ne zelis da budes u isti kos, prosto ne mozes da se izolujes. Pretpostavljam da ne gledas Kursadzije, Grand prodakšn i Farmu, a opet znas za Kristijana, Karleusu i pandura policajca iz Kursadzija...meni bode oci podela, ako gledam n1 onda sam avangarda, a ako gledam pink onda sam selja. Po meni ovo drugo stoji, a ovo prvo je delimicno tacno. Primer DLZ sa Vidojkovicem je tesko smece nivoa Kursadzija, pa ne gledam. PLJIŽ gledam zbog Micka, Kesica gotivim, ali nije da padam na dupe od smeha, Pritisak nedelje prespvam jer me Olja uspavljuje. Ivana Ivanovica, ne varim i mislim da je to golo govno od emisije. Zapravo mi je n1 jedina tv koju gledam, a da nije sport ili yt posto mi pici muzika pretezno. Emisije u kojima gostuju Tadic, Djilas i Jeremic promenim svetlosnom brzinom. E sad ja sam samo jednom glasao i to kad je bilo Nikolic vs Tadic, glasao sam za grobara(navijackog) kog ne podnosim, samo da ne bi dosao grobar(onaj sto kopa grobove) na vlast. Posto su uspeli od takvog da izgube, cemu toliko forsiranje istih danas, svakodnevno? Narod to ne zeli da gleda, tako ovog sto namerava da vlada dok je ziv, nece nikad srusiti. I ako pomenem da su komentarisali jedan skup ovako, a ostale drugacije, to je onda znak da imamo problem i da ta televizija sama sebi puca u noge. Dovoljno je da bude neko protiv Vucica, ja cu biti na njegovoj starni, ali necu biti ovca, dajte malo principijalnosti, da ne idem vise u dubiozu, mnogo toga ima sto nisu izvestavali, iz ne znam kog razloga, i opet gledacu pre n1 nego bilo koju drugu tv. A kritikujem i Zvezdu,  sig ne zato sto je mrzim.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Perkos2 said:

Da li je tačan podatak da je gobeljić na evropskim utakmicama dobio tri crvena kartona?

 

Pogledao na wiki, nema tog podatka. Pored toliko golova u karijeri, autor teksta zaboravio da stavi ono u čemu je gobeljić najbolji.

 

Edit. :frusty:

 

Screenshot-20210228-084128-Flash-Score.j

Edited by Čvarkov
Link to comment
Share on other sites

Kad se setim da je jedan Milijas dobio zvizduke celog stadiona posle promasenog penala protiv Cernomoreca a ovom idiotu Gobeljicu se pevaju pesmice samo sto je gardista.Na sta smo spali
 
Da je tu publika, dobio bi taj kreten zvizduke sigurno, huligani sa severa mogu da mu pevaju pesmice do sutra, publika sa zapada i istoka bi ga dobro pocastila.

Sami smo sebe izbacili, imali smo priliku da izbacimo veliko ime i da dobro nabijemo koeficijent, da ne pricam o nekom marketingu i sl. Dragovic ce da nam da nivu dimenziju, takav igrac pravi razliku i u Evropi. Bukvalno nam treba jis jedan bek i da zaista imamo tim za LS. Bilo je napada i na Fakcinelija, ja koliko vifim on se savrseno uklapa u Stankovicev sistem, on radi za ekipu i nije primarni egsekutor vec su to kod nas drugi igraci. Ja sam uvek zs takvog igraca, jednostavno, dobar tim sa slabijim pojedincima uvek biram pre tima sa jacim imenima.

Samo se nadam da je ovo kraj raspalom maloumnom gardisti...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Statistiku o preostalom gardisti treba pokazati samo braći Matić i bratiji Terzić_Mrkela.. Prvi nažalost ne mogu da vide njegov NEučinak na terenu, a potonji dvojac ne želi da vidi.. 😳

Edited by Lesa
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...