Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Prvo poluvreme i nije bilo lose s obzirom na protivnika, e posle greska za gol, pa odmah ubrzo nakon toga treci i tu je bio kraj. Nema sta to dobre ekipe rade, kad si u knock down-u matiraju te. Njima je to poslo za nogom i zatvorili utakmicu.

 

Moram da kazem odlicna utakmica za Sergeja u prvom poluvremenu.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da ču na SP što manje gledati Luku Jovića. Taj čovek ne služi ničemu. Nit daje golove, nit se bori, nit se nudi. Ništa. Iritantna je više ta cela njegova pojava gde se šeta po terenu kao da je najbolji igrač u istoriji, a nije dva dobra poteza imao u dresu reprezentaacije

 

Što se same utakmice tiče, ja nebi mnogo paničio. Znali smo svi da je ovaj način igre riskantan i da može doči do ovakve utakmice. Ali po meni ovo danas nema mnogo veze sa tim. Jednostavno se nismo pojavili, i primili bi tri komada u kojem god sistemu da smo igrali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites



Ja se nadam da ču na SP što manje gledati Luku Jovića. Taj čovek ne služi ničemu. Nit daje golove, nit se bori, nit se nudi. Ništa. Iritantna je više ta cela njegova pojava gde se šeta po terenu kao da je najbolji igrač u istoriji, a nije dva dobra poteza imao u dresu reprezentaacije
 



Podseća me na mene, dok sam išao u školu, pa jedva čekam da zvoni...[emoji856]
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Pa nije bas da se nismo pojavili imali smo sansu i Mitrovica za 1:1 na pocetku drugog. Mogli smo i da primimo jos, ali mislim da smo mogli jedan da damo. Kostic i Tadic su bili losi a to su dva od cetiri najbolja igraca ove ekipe po meni. Mitrovica su dobro cuvali ali Kostic je morao da posalje neku upotrebljiviju loptu jer je dolazio u pozicije odakle zna da uputi kvalitetan centarsut.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Možda ipak istrpeti Radonjića po desnoj strani od početka utakmice. Nekako mi izgleda kao najbolje rešenje na toj poziciji, ili pak najmanje loše. Dosta greši, ali dovoljno je da mu jednom prođe fora ili neki trk u prazan prostor...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Danci su igrali polufinale na zadnjem evropskom i nezasluženo izgubili od Engleza velikom greškom sudije. Znači ekipa koja  sigurno ima kvalitet ali dojma sam da je ovo ipak moglo bolje i da smo bar gol zaslužili.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, L' Imperatore said:

Ja se nadam da ču na SP što manje gledati Luku Jovića. Taj čovek ne služi ničemu. Nit daje golove, nit se bori, nit se nudi. Ništa. Iritantna je više ta cela njegova pojava gde se šeta po terenu kao da je najbolji igrač u istoriji, a nije dva dobra poteza imao u dresu reprezentaacije

Ja se nadam da OVAKVOG Jovica necemo uopste videti u sastavu za SP. Ovo kako on izgleda je uvreda za fudbal..i za standard profi fudbalera. Neka promeni klub na leto, pocne zaista da belezi minute u novom i koliko-toliko povrati formu,pa da ga Piksi ipak uvrsti na spisak..svakako mu vrata ne trebaju biti zatvorena.

Moram i Piksija da iskritikujem malo :classic_smile:
Mislim da je pristup u ovim prijateljskim utakmicama los,jer on neprestano ponavlja kako je igranje istih teret..pa shodno tim njegovim recima i igramo :classic_biggrin:
Mislim,je se slazem s njim,ali on to ne bi trebao toliko da naglasava jer se to neminovno prenese na igrace

Eriksen :heart:
Koliko je on prefinjen igrac..volim mnogo da ga gledam.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pametni ljudi uče na greškama, mi smo imali danas puno grešaka i zasluženo izgubili pošto Danci ne prastaju i daju iz tri šuta tri gola bez problema. Mi smo imali par izglednih situacija ali nismo pogodili i posle kosticeve greška pali smo totalno. To mi se jedino nije svidelo, praštam i greške i slabu koncrtraiju ali nikad se raprezentacija ne sme predati i stati da odrađuje utakmicu. Bilo je loših pojedinaca danas ali dešava se i treba iz svega izaći pametniji i jači. Samo da ološ fudbalski ne krene sad u ofanizivu na Piksija

Link to comment
Share on other sites

Bogami ovo jesu bile prijateljske ali ni Madjarska ni Danska nisu igrali prijateljski :classic_biggrin:

 

Sta znam ja sam zadovoljan ovim proverama. Polovican rezultat, uz ovaj visoki poraz realno. To ce sigurno pokvariti utisak.

 

Mi smo bolja ekipa nego sto smo bili definitivno. Presing, zalaganje, pa i kvalitet pojedinaca a i filozofija i samopouzdanje trenera je doprinelo tome, ali smo u isto vreme i limitirani za onaj visi nivo fudbala. Ok Portugal smo prosli, i to je bila odlicna igra zaista, no i oni imaju bubice. Danska je sa druge strane jedna moderna ekipa koja zna kako da koristi svoje sanse. U prvom poluvremenu mi smo dosta imali loptu u posedu, prepustili su nam je mozda, ali smo i mi igrali odlican presing, no oni igraju odlicno polukontre i koriste svaku manju sansu. Imali su prostora pred nasim golom i to su koristili. 

Mi smo mogli da budemo opasniji ali ofanzivan deo nije odradio tako dobar posao kao inace. Odbrana je bila ok po meni do drugog gola. Tada je Kostic napravio karakteristicnu gresku za nase igrace, prodao loptu bukvalno i napravio im tim sansu koju oni odlicno koriste. Kada igras sa ovakvim ekipama mozes da ocekujes da izdrzis 90 minuta u odbrani cvrsto, ali onda ne mozes da napadas i juris napred konstantno. Mi smo igrali sa Dancima na njihovom terenu napadacki e sad to ovog puta nije upalilo. Mitrovic je jednostavno protiv ovakvih ekipa morao da iskoristi bolje jednu od onih nicijih lopti u njeihovom sensnaestercu u prvom poluvremenu, i pogotovo onu sansu u drugom kada smo jos igrali fudbal. Posle drugog gola pali smo i to je bilo gotovo.

 

Jovic bi mogao da odmori od reprezentacije. Mislim da je Piksi bio bas bas ljut na njega. No ajde, moguce da je Aca Informacija u pravu kad je rekao povreda.

 

Iako smo gubili u prvom poluvremenu i mogli i drugi gol da primimo, meni je sve do drugog gola bilo sasvim ok, u relaciji sa nasim kvalitetom i mogucnostima protiv ovakvih ekipa pa jos i kad su raspolozene.

 

Moram i Lukica da pohvalim u prvom poluvremenu, meni je on bio dobar. Dobro se razume sa Gudeljom i imao je par oduzetih lopti sto presingom sto startovima. Borben i solidan na lopti. 

Edited by dzoneee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Instinkt said:

Vlahović definitivno pre Mitra, koliko god Mitar bio gotivan » prvi je bolji fudbaler. 

A zašto ne bi mogli oboje. U Bg su igrali oboje u špici protiv Portugala i Tadić iza njih. I razbili smo ih u drugom poluvremenu. Samo Živković po meni ne može u prvu. Lazović mora prije njega ako ne bude povreden

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...