Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

"Igrac koji ima fudbalsku inteligenciju..on mora da igra,on mora da bude na terenu. To je vrlo prosto,vrlo..bar za mene je prosto. Jer ako imate dva odlicna igraca u timu,ja ne vidim razlog zasto ne bi mogli da igraju..a to zasto ne bi mogli zajedno da igraju..mislim da je to potpuno pogresno.."
 

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/30/2022 at 2:51 PM, John Dies at the End said:

Moze 😄bdbe77aa87a5a13d3d5bf01601054292.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

 

Ovo bi mogla biti grupa gde svi na kraju imaju po 3 boda 🙂

 

Katar je no brainer da je najbolja opcija. Iz drugog šešira ja bih birao USA jer nisu baš toliko dobri a sa druge strane ne igraju bunker i bilo bi šansi i iz kontre da im uvalimo. Zadnji šešir Saudijska Arabija, ne verujem da će biti slabije ekipe kada se kompletira spisak.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Drug Crni said:

@uinijel dolazis da pratis zreb sa nama ili upadas samo za Mundijal i da se pika Fantasy? :classic_biggrin:

 

fuca? samo svecko-europsko-fantazi

 

(trebaće mi neki recap igrača po repkama za fantazi, znam onog milera koji verovatno nije više u nemačkoj repki i pola francuske reprezentacije)

lololo tek sad kapiram da sam upao na fucu, mislio sam da repliciram na basketađkoj repci 🙃

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

fuca? samo svecko-europsko-fantazi

 

(trebaće mi neki recap igrača po repkama za fantazi, znam onog milera koji verovatno nije više u nemačkoj repki i pola francuske reprezentacije)

lololo tek sad kapiram da sam upao na fucu, mislio sam da repliciram na basketađkoj repci 🙃

 

Dobrodosao nazad, pisi ponekad.🍻

 

Nije losa stvar da miksujes sportove, taman spoznas i drugi ugao posmatranja na sport.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ta'veren said:

Nije losa stvar da miksujes sportove, taman spoznas i drugi ugao posmatranja na sport.

 

ako mi veruješ, pokušam da gledam fucu ali mi je tarme dosadno* osim kada je turnir (wcup/euro); to odgledam u paketu a posle sam nezainteresovan

*najveća fora je što sam igrao fucu u nekim omladincima i sve, baš sam bio napržen do nekih mid-90ies

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, uini said:

 

fuca? samo svecko-europsko-fantazi

 

(trebaće mi neki recap igrača po repkama za fantazi, znam onog milera koji verovatno nije više u nemačkoj repki i pola francuske reprezentacije)

lololo tek sad kapiram da sam upao na fucu, mislio sam da repliciram na basketađkoj repci 🙃

Nema Mullera vise, umro prosle godine. Ne igra ni Bekenbauer.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...