Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Mora bolja realizacija I Radonjic mora bolje u završnici. Trebao je ranije da doda Kosticu, ili kada je već čekao morala je lopta na drugu stranu. I kada je šutirao mogao je biti manje sebičan i dodati mislim Tadicu. Imao je još par situacija gde je pokazao svoj nizak fudbalski iq. 

 

Lopta kod gola Iraca prolazi preko Pavlovića posle centaršuta. Pre mekano je išao na skok i zbog toga izgubio vazdušni duel. Naravno mogao je i SMS mnogo spretnije ispucati. 

 

Idemo dalje momci, igramo fudbal. Pada Portugal u Lisabonu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Šteta što ne uđe ona parabola Gudelju na kraju. Ove drvoseče su zaslužile bar 4 da popiju u sred Dablina. Ali bilo je i dobrih momenata. Delujemo mnogo bolje nego sa prethodnim batađoristima. Sumnjam da bi dobili Portugal u poslednjom meču ionako, tako da baraž nam ne gine...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

bravo za Piksija, za formaciju, za izbor igraca, za mentalitet, za izmene, za napadanje u 85. minutu kod 1:0, ali nakon ove utakmice moze samo da se kaze da nama nema pomoci. jednostavno uvek nadjemo nacin da useremo i to je to. da je Radonjic napucao loptu ovako pa i da razumem, ali da SMS kao jedan od najinteligentnijih igraca uradi ovakvu glupost to je tesko objasnjivo

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Covek utakmice golam Irske, jbg sve receno.

 

Morali smo da damo jedan jos u drugom za ovo, jer nas ove situacije jednostavno hoce.

 

Gledao sam Azerbejzdan - Portugal danas. Azerbejzdan je imao nekoliko prilika da postigne gol na kraju i na kraju nista. Cak i pre treceg gola, Azernejdzan je dolazio u neke solidne pozicije al jbg. 

 

Mi trebamo da drzimo protivnika 90+ minuta da ne pridje golu, jednostavno nemoguce.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta je Pixi kriv. Sve rezonski, odlicna utakmica. Jbg desi se Australija ali mogli smo da ne primimo gol

A ovo sto je sms radio tacno bi prevazislo 1 gobelju. On ovo isto radi ali za mnogo manje pare

Jeboteee niko oko njega on napucava svog igraca ko neki amater. Sto je  najgore 0 pasova unapred na napadacima. Sve nesto alibi i najblizem do sebe. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ја сам гледао озбиљан фудбал са наше стране, доминацију, проток лопте, притисак на противника, шансе али јбг дешавају се баксузи у фудбалу. Умјесто да дамо лагано 3 комада примимо безвезан гол и узме бод екипа која никако није то заслужила по приказаном.

Пикси мајсторе главу горе, само настави!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Bez obzira na sve ovo je bolje od svega sto smo igrali do sada. Uvek bih uzeo ovakvu igru nego bila sta sto smo igrali do sada. Ovako ces gresiti, nesrecno gubiti bodove, imati stresne trenutke ali ces nauciti igrati jebeni fudbal. Pa i sa greskama u defanzivi isto ces ga nauciti.

 

Presing koji igramo je odlican. Vracamo u posed loptu kao neki odlican tim. Brzo i smireno u kontinuitetu. To nisam video od nase neke ekipe nikad.  

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Naši su počeli da umiru u lepoti i evo šamara. Videlo se isto ponašanje protiv Luxa, pa i Katara. Može to i jednostavnije, aman!!

 

Posle decenija davljenja u batađorinskom senkrupu izuzev Antica i Radomira, ovo je ipak osveženje. Vidi se da hoće da igraju, trči se 90 minuta, poslednje tri utakmice smo spakovali protivnike u 20 metara od gola. Nama ovaj kiks ne remeti planove više nego što smo očekivali, ali je činjenica da je moglo i bez toga da se bude komotno na prvom mestu posle večerašnjeg meča u Dablinu. Irci ionako nisu pokazali baš ništa osim poslovične bangavosti.  

 

Ostaje nam da bijemo Portugal tamo. Bolje bi bilo razmišljti u tom pravcu nego nadati se da će prosuti bodove do tog meča. Luzersko razmišljanje, ako ništa drugo...

 

Trebalo je ovim nesretnicima 5 jebenih komada da smestimo, btw. :classic_dry:

 

edit: I ne silovati Mitrovića po svaku cenu.

Edited by Neme
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma kakvi. To bi imalo smisla da se kaze da nismo stvorili ni jednu priliku i da ova dvojica nisu ulazili u sanse i sutirali na gol. Da su se Mitrovic i Vlahovic upisali po jednom svaki, a imali su prilike pricalo bi se o super tandemu.

 

Vlahovic je pokupio brdo lopti, ucestvovao u gradjenju igre, bilo ga je svuda po terenu. Ne znam kako ga je neko gusio. Nije dao gol, jbg. Sledecu tekmu dace dva, vratice mu se za promaseno od veceras, to tako ide. Nekad sutnes lopta prodje pored golmana, nekad odbrani neodbranjivo. Bitno je da pokusavas i da ulazis u sanse. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

15 minutes ago, Pero_Cameron said:

Kako funkcionise ovaj "novi" baraz?

Pa ne znam kako se dele ekipe i da li se uopste dele nekako nego svako moze sa svakim?

 

Za baraz ako dodje do njega dobro bi bilo izbeci Italiju/Svajcarsku i Svedsku/Spaniju. Kapiram da ce Hrvati i Holandjani direktno na SP. Ukrajince bih isto voleo da izbegnemo, mislim da nam oni nikada ne odgovaraju.

 

Jos je rano ali gledam tabele i dosta ekipa ima sa kojima se moze igrati. Na kazem da bi prosli sigurno, ali da mozemo igrati sa njima mozemo. Ceska, Vels, Finska, Jermenija, Rumunija, Poljska, Albanija, Skotska, Madjarska, Turska, Izrael, Norveska, Rusija.  

 

Edit: Nebitno, sad sam video post sasshe :classic_biggrin: Pojma nisam imao da ce takav baraz biti. Ala su ga opet zakomplikovali :smiley5:

 

Dajte nam mini turnir sa Jermenijom, Izraelom i Rusijom :classic_biggrin:

Edited by dzoneee
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...