Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Lose poluvreme, nepovezana igra. I pored toga mogli smo da damo dva gola bez problema, uzasan decision making u zavrsnici, ali bas uzasan (Vlahovic dodaje Tadicu umesto da sutne, Tadic daje Vlahovicu desno umesto levo Kosticu koji je sam, itd).

 

Ovo na kraju cist penal, ja stvarno nekad ne znam cemu sluzi VAR.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nevezano za penal, greška Tadića zbog pokušaja driblinga. Lopta mu je taman bila idealna za jaču nogu, a on onako spor, kreće u zaobilaženje golmana. Tandem tornjeva u špicu napada, totalan promašaj. To nije donelo ništa dobro u Irskoj, neće ni sada. Jednostavno, guše se. Uz to, Vlahović je u određenom padu forme u odnosu na prethodnu sezonu. Vidljiva je i velika nesigurnost odbrane pri iznošenju lopte. To se ponavlja već neko vreme.

Link to comment
Share on other sites

nije bio VAR na Marakani protiv Portugala. igramo nesigurno i nekako previse meko u zavrsnici napada, svi nesto hoce da budu fini i nameste kolegi gol. mora mnogo sigurnije da bude iznosenje lopte i brze a u napadu da se sutira na gol bez mnogo mrsomuđenja

Link to comment
Share on other sites

Kretanje bez lopte je nikakvo. Luksemburg baš dobar kad ima loptu u nogama, imaju i veći posed, razvlače nas po terenu i gubimo dosta energije na presing. Pozadi smo prilično šuplji, što nas se ponovo može obiti o glavu...

Edited by Issey
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...