Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Priznat! 

 

Srbija protiv ovih "slabijih" reprezentacija ako ne da gol u prvih 15 minuta sledi mučenje na kvadrat. 

 

Valjda će uspeti da iznesu pobedu do kraja, ali moraće da uguraju bar još jedan inače će do kraja biti trava stiskavac. 

Link to comment
Share on other sites

Losa stvar je igra.

 

Dobra stvar je sto smo ovakvih utakmica pogubili gomilu a sada dobili :classic_biggrin:

 

Mislim da je dobra ovo stvar cisto da nam se stavi do znanja da ne treba ocekivati nikakve bodove u Portugalu normalno. Mislim vise na javnost, sto se tice igraca naravno oni trebaju da veruju.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Radonjic je igrac kojeg ubacis u 45' i bez problema mozes da izbacis u 75' koliko je besmislen lik. U proslom prozoru je bar imao ono srce na glavi, pa si mogao da se smejes kad ga vidis, ovo sad je samo da places.

 

Porodismo ovo, ali jedna katastrofalna predstava. Sredina terena nije postojala i na kraju smo ga dali tako sto smo je preskocili direktnom vezom stoper - spic. 

 

Da dobijemo te Azere, pa ako nista da se lozimo mesec dana da idemo u Portugal da ih zveknemo i odemo u Katar.

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pobeda je tu a sve ostalo se mora dobro analizirati i korigovati. Podbacili smo na sredini i zato nije bilo dominatne igre, po meni ima puno zasluga za to i ekipa domacina gde braca Til i Sinani bas dobro pokrivaju teren i ne dozvoljavaju razvoj igre. Idemo dalje sad je na redu Azerbedjzan i napad na jos tri boda pa put u Lisabon gde smo titalji autsajderi ali gde konacno mozemo da vidimo vredi li ova grupa igrača i Piksi kao njihov vođa.

Link to comment
Share on other sites

Irci su u naletu, ja se nadam da će oni da odrade posao za nas :classic_biggrin:...

 

LM, sa ovakvom igrom prava sreća je da smo dobili. Jedna baš loša partija u svakom pogledu. Imali smo neke šanse u prvom, plus čist penal, ali generalno smo loše stajali na terenu, gubili dosta snage na neki jalovi presing. Oni su nas pametno razvlačili po terenu i lako dolazili do našeg šesnesterca... Da su malo kvalitetnija ekipa svašta bi bilo...

 

Vlahović je zver od igrača i mora da igra, bez obzira na ovakvog Mitra. Greota bi bilo da takav igrač sedi na klupi. Da Piksi nije selektor, dobijao bi šansu u 75. minutu, kao što je i bilo kod prethodnih batađorista... Iako se guše on i Mitar, meni se to dopada. Veći problem je loša i spora sredina i odbrana, koja je nesigurna ko god da igra. Mi moramo da igramo na gol više, jer smo pozadi šuplji i nesigurni, pa kako nam bude. Primaćemo golove, ali i davati ih. Piksi je to skapirao, i ide mu dobro za sad...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tadic i Sergej nisu dobili prelaznu ocenu i ne cudi onda sto smo bili sterilni u napadu. Sa druge strane mnogo smo im i prostora ostavili iako oni i nisu maltene pa imali sut u okvir i Rajkovic mislim da nije imao nijednu intervenciju. Ali ako smo vec tako hteli onda je jasno da u napadu moras biti ubojitiji. :classic_biggrin: 

I na kraju eto nam ga clean sheet pa opet ne valja :classic_laugh: :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

О каквом ви незадовољству и порађању причате није јасно. Није била сјајна представа али добили смо, испунили циљ минималцем али уз неколико преозбиљних шанси + недосуђен пенал као врата. Да је био неки батађора на клупи скоро сам сигуран да не би ни добили. Друга ствар, Луксембург није никакво смеће од репрезентације(као некада), то се види не само по бодовима него и по чињеници да на наш притисак мирно износе лопту кроз пас игру. То нису балвани.

Треће, за озбиљнију и чвршћу Србију која би ово лакше рутинирала недостаје нам командант одбране (уз дужно поштовање према свим момцима који су се доле изредали) и константан Сергеј на средини тј. да није 'тица. Лакше би се износила лопта, била боља пас игра а лакше би било и Тадићу који данас није био запажен (а Митар непрепознатљиво пасиван).

Браво Пикси само гурај!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dzoneee said:

Tadic i Sergej nisu dobili prelaznu ocenu i ne cudi onda sto smo bili sterilni u napadu. Sa druge strane mnogo smo im i prostora ostavili iako oni i nisu maltene pa imali sut u okvir i Rajkovic mislim da nije imao nijednu intervenciju. Ali ako smo vec tako hteli onda je jasno da u napadu moras biti ubojitiji. :classic_biggrin: 

I na kraju eto nam ga clean sheet pa opet ne valja :classic_laugh: :classic_tongue:

Pa slabo pratim Seriju A i ne znam šta Sergej igra tamo, ali svaki put kada ga ubace u sredinu, mi tu sredinu gubimo. Posebno kada se Gudelj vraća nazad da krpi odbranu. Nismo kažnjeni za gluposti i to je dobro. Pamet u glavu u narednim mečevima. Portugal će iskoristiti svaku našu grešku i ispadanje.

 

Edit. I dalje tvrdim da je ključan bio onaj crveni karton u prvom meču koji je sprečio Rodrigeza da igra. Da je on igrao nisam siguran da ne bi makar jedna greška odbrane bila kažnjena.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...