Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

4 hours ago, mare80 said:

A gde vam je honourable mention za Veseljka Trivunovića ... ?

 

Pizonov Maradona iz OFK Beograda. Eto i posle Andjus nije u pravu... kako mozes igras fudbal i zoves se Veseljko Trivunovic, pa ne ide jednostavno ne ide. 

Wiki kaze da je od 21 do 25 godine proveo u Crvenoj Zvezdi gde je skupio zavidnih nula nastupa i isto toliko razume se golova. 
 

Pa i Takajuki Suzuki ga metnuo u kupu a ovaj nije usao za 4 godine u igru u najboljim godinama. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dzoneee said:

Lazovic i Kostic morace da otkinu defanzivu ovde a bogami i SMS ce morati da odigra defanzivno kao onu sezonu u Laziu, njegovu najbolju kad mu je skocila cena ovliko.

 

Ja kažem, napad je najbolja odbrana. Sabiti ih gore u njihovih 16. Pa neka se Ronaldo povuče da odigra beka ko Eto'o u Interu 😄

 

Rekao bi da ima više smisla, nego sa ovakvom postavom igrati taktički i defanzivno. Da je Piksi mislio tako, stavio bi tu Maksimovića umesto SMS-a.

 

Naravno da se igramo sa vatrom, ali idemo sa idejom da se nadigravamo i nemogu vam opisati koliko mi se to sviđa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Natrpaće nas kao poslednji put.

Oni jednostavno imaju igrače koji su jači na lopti i imaće posed od starta.

Ovo je po meni besmisleno trošenje SMS. Ne može on defanzivno mnogo da uradi, a da istovremeno u ofanzivi radi ono što se od njega najviše očekuje.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ja kažem, napad je najbolja odbrana. Sabiti ih gore u njihovih 16. Pa neka se Ronaldo povuče da odigra beka ko Eto'o u Interu 😄

 

Rekao bi da ima više smisla, nego sa ovakvom postavom igrati taktički i defanzivno. Da je Piksi mislio tako, stavio bi tu Maksimovića umesto SMS-a.

 

Naravno da se igramo sa vatrom, ali idemo sa idejom da se nadigravamo i nemogu vam opisati koliko mi se to sviđa. 

Ma slazem se. Ja ovu utakmicu i ovako odmah bacam u stranu. Mislim oni ne trebaju tako da razmisljaju, nek izadju i igraju ali realno po meni, 3 utakmice 6 bodova puna kapa. Realno jedno 30% Srbije misli da cemo i manje uzeti. :lol_2:

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...