Jump to content

Bejbl

Član foruma
  • Posts

    319
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bejbl's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recent Badges

206

Reputation

  1. Ali kako izmeriti "volju naroda", bez referenduma?
  2. Nole Isuse, primi sve naše covid grehe na sebe.
  3. Treba ipak reći da Argentinci igraju vrhunski.
  4. Imaju otvoreno do polufinala, ali ne znam zašto bi im tamo Francuzi ili Australijanci bili sigurnjak. To je isto važilo i za nas. Ovako je izgleda moralo biti. Sad umesto nabijanja Španaca koje su ovde već neki upisali, drhte gaće i pred Argentinom.
  5. Treba zaboraviti ovu utakmicu. Lepo kaže Kešelj. A i trebao nam je ovaj šamar. Očekivao sam ga i pisao o tome. Urnisali su nas drugu četvrtinu i to je presudilo. Potpuno smo zapustili odbranu, usled utakmica sa ekipama koje ne znaju ništa sem šutati za tri poena. Gudurić, mislim stvarno...Može centrala jednom da pogreši, ali da profesionalac tri puta na prvenstvu maši onakve zicere, to je stvarno za neveru.
  6. Ne verujem da je ovde ikom cilj da se neko kažnjava. Nije ovo Politika. Nije
  7. Nemam dokaza niti snaznih indicija. Proizvoljno lupetam i špekulišem. Isto kao i McLeod kad navodi da je Milutinov popizdeo zbog Raduljicine minutaze. Samo što ja nisam ozbiljan, za razliku od njega. Ja samo navodim primer na kom nivou bi bila diskusija na ovom forumu, kad bi svima bilo dozvoljeno da se bave špekulacijama, odnosno kako ti to definišeš "iznšenjem mišljenja na osnovu sopstvene opservacije i moje sposobnosti zaključivanja ". Nema veze pri tom da li je reč o špekulacijama usmerenim prema forumašima ili javnim ličnostima. Nije reč o sankcionisanju, već o kvalitetu diskusije.
  8. Bogami, znao sam da imaju velike šanse pobediti, ali nisam očekivao da će ovako razbiti Brazil. Olakšali su posao Grcima, ali ne mnogo kako sam očekivao. Grci ako danas izgube od Amera, moraju tući Čehe sa minimum 12 razlike ako žele videti 1/4 finale. Nije to nerealno, ali biće čupavo.
  9. Po meni, Česi danas imaju velike šanse protiv Brazila. U odličnom su momentumu, nemaju šta izgubiti, a Brazilci su matori i nepredvidljivi. Šteta je što se duel Češke i Brazila igra pre meča USA i Grčka. U slučaju pobede Češke, mislim da Grci neće previše zapinjati, jer će sve baciti na utakmicu sa Česima, gde bi pobedom ušli u krug u kojem zbog minimalnog poraza od Brazila imaju realne šanse biti najbolji. Ako Brazil dobije, onda je Grcima biti ili ne biti danas posle podne sa Amerima. U svakom slučaju, siguran sam da će Ameri na kraju biti prvi na tabeli, kako god se završi današnji njihov duel sa Grcima.
  10. To je samo banalizacija. Ne treba shvatiti doslovce. Ali čitaju upise drugi forumaši, pa može neko i da prosledi. Pa se onda društvenim mrežama širi vest o nezadovoljstvu u pojedinih igrača u reprezentaciji.
  11. Ako bih ja sad napisao da GlennGould brani McLeoda jer se poznaju lično i pri tom mu GlenGould duguje 200 eura...jel bi se to moglo protumačiti kao moje mišljenje na osnovu sopstvene opservacije i moje sposobnosti zaključivanja?
  12. Možeš kritikovati selektora i igrače koliko ti volja. Dobro je za diskusiju i forum ako to radiš argumentovano. Ali ti se baviš špekulacijama. To nije za neko kažnjavanje, ali je iritantno. Nekom novinaru se može učiniti da je Milutinov ljut napustio klupu. I on će to napisati. Ali nije išao dalje od toga da se bavi uzrocima, jer verovatno nije upoznat sa njima. Ali eto ti si našao za shodno da nam "objasniš" šta se desilo, onako iz glave uz saradnju intuicije i fantazije. O čemu tu ima da se diskutuje? Mogao sam i ja napisati da je Milutinovu pri skoku popustilo crevo i usrao se u gaće, te je popizdeo zbog blama i tražio izmenu i otišao da se istušira.
  13. Znači, nisi ništa obrazložio, nego se baviš špekulacijama. Podmećeš Milutinovu da se napizdio zbog minutaže. Izlažeš čoveka potencijalnom pljuvanju ovde na forumu.
  14. Nadam se da će Vlade izraziti zabrinutost zbog lošeg šuta za tri u ovoj utakmici, jer bolje reprezentacije od Portorika će to umeti da kazne.
×
×
  • Create New...