Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Manje više rutinski da ne bi Stefana Mitrovića. Ja ne znam kako nemamo boljeg štopera. Pored Mitroglua i Tadića, najveće pohvale zaslužuje Pavlović. Ovog Lukića kad god sam gledao bio je potpuno nevidljiv. Portugalci mršavo protiv Azera, valjda se neće na nama istresti. Vlahović će biti svetska klasa. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bice ako ne usere karijeru kao Jovic lol

 

U ovom milionskom fudbalu trebas biti bas bas bas posvecen da bi napravio nesto i postao konstantno odlican. Ja se nadam da je Vlahovic taj.

Edited by dzoneee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Procitah komentare, pa mi je prosto neverovatno toliko balavljenje na pvako siromasnu i losu igru. 

Ok, Tadic je majstor i svaka mu cast, svaka cast i mladom Vlahovicu, kao i Mitrovicu, ali oba gola koje je dao, ozbiljni golmani bi lako skinuli. 

Piksi eto debitovao pobedom, nije imao vremena, neka radi, tek je pocetak. Za sada ne vidim nista epohalno. Odbrana je bila zaista smesna i jedini decak koji zasluzuje pohvalu je Pavlovic. Opet, treba biti realan, protivnik je skroman, vec za tri dana ce se igrati protiv fudbalskih velicina.

Veza Racic-Lukic, cini se da je dokaz da se fudbal jos nije ocistio od menadzera. 

Jos jedan jako neshvatljiv igrac koji je tu godinama je Mitrovic, neko je gore napisao da treba pozvati Milunovica, mislim da to ne bi bila greska.

Cestitam Piksiju i ekipi, neka ih prati sreca, samo ako rade posteno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Veza Racic-Lukic, cini se da je dokaz da se fudbal jos nije ocistio od menadzera. 

 

Slazem se sa celim postom, ali mi je ovo malo sumnjivo, jer mi taj tandem deluje suludo cak i za bilo koju menadzersku semu - hocu da kazem da je to ludilo kakvo ni "dobronamerni prijatelji reprezentacije," ne bi smislili, zato bas i mislim da je Pisksijeva ideja. Hvala Bogu pa je proslo bez vecih posledica.

Link to comment
Share on other sites

ОК нови селектор, 3 бода, 3 гола... С друге стране танак фудбал, чудан састав са неким половњацима који немају шта да траже у репрезентацији. Пикси је извадио заслужено прво Младеновића и Ђуричића, али у 11 имати Рачића и Лукића је злочин прво према мајстору Тадићу који заслужује да уз себе има некога ко зна са лоптом, ваљда је видио и да Стефан Митровић није никакав командант одбране. Е да, волим и тај 3-5-2 али за њега мора да постоји више паметног трчања, али ајде пратимо даље, за сада је најважније остварено...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gudelj je mogao da bira sta ce da uradi, mogao je cak i on da proba neki lob jer je golman izleteo, da ranije asistira tako da lopta prodje, to bi bio gol 99%... a mlitavko ceka i pogodi njihovog igraca... 

 

Nadam se da Stefana Mitrovica necemo mnogo gledati... cini mi se da je i kod Muslina pravio ovakve greske...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nikada ne bih izbarao igraca iz srpske lige pre bilo kog kapitena neke inostrane ekipe i to u ligi petica. Jedino da je bas bas ogroman neki talenat pa ajde a Milunovic igra u Zvezdi u svojoj kojoj 27,28,29 godini. Toliko je dobar. Mitrovic je los bio verovatno, ok. Nek sedi na klupi ali normalno da treba biti pozvan pre nekog Milunovica koji igra svaku 10 utakmicu fudbal. 

 

Necemo da zovemo Mitrovica, Lukica, Gudelja, ovog onog ok necemo, dajte onda zamene a vi vadite igrace Zvezde ili Partizana (kako kad) umesto njih. Nek su losi oni ali bar igraju lige protiv koji protivnik ima jaku zelju da igra. Irska garant igrala 5x jaci presing i 10x imala jacu zelju za dobrim reuzultatom nego kad izadje Radnicki, Rad, Cukaricki, Subotica, Backa i sta ti ja znam protiv Zvede da igra. Mozda bi i Mitrovic bio Nesta u Zvezdinom dresu da igra u takvoj sredini?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dzoneee said:

Nikada ne bih izbarao igraca iz srpske lige pre bilo kog kapitena neke inostrane ekipe i to u ligi petica. Jedino da je bas bas ogroman neki talenat pa ajde a Milunovic igra u Zvezdi u svojoj kojoj 27,28,29 godini. Toliko je dobar. Mitrovic je los bio verovatno, ok. Nek sedi na klupi ali normalno da treba biti pozvan pre nekog Milunovica koji igra svaku 10 utakmicu fudbal. 

 

Necemo da zovemo Mitrovica, Lukica, Gudelja, ovog onog ok necemo, dajte onda zamene a vi vadite igrace Zvezde ili Partizana (kako kad) umesto njih. Nek su losi oni ali bar igraju lige protiv koji protivnik ima jaku zelju da igra. Irska garant igrala 5x jaci presing i 10x imala jacu zelju za dobrim reuzultatom nego kad izadje Radnicki, Rad, Cukaricki, Subotica, Backa i sta ti ja znam protiv Zvede da igra. Mozda bi i Mitrovic bio Nesta u Zvezdinom dresu da igra u takvoj sredini?

Da sigurno su napadaci Luksemburga i Irske prave azdaje

Kako to Crnogorci zovu drugoligaskog igraca Djurdjevica? Kako im je dobar Scekic, Vujacic...?

Link to comment
Share on other sites

Muslin je ovako okrenuo Irce bio pa su nam ipak dali jos jedan za 2:2. Veceras su isto postigli taj drugi, ali smo srecom mi dali jedan vise xD 

 

Bitno je da se startuje pobedom, za igru polako.

 

I meni nije bas najjasnije sta je hteo sa Racicem i Lukicem. Ne moze to da funkcionise bas kako je on zamislio. 

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da je ovakav brainfart kao Stefan Mitrovic pre nekoliko godina imao i Nikola Maksimovic kad je isto na ovaj nacin gestikulirao "moja, moja", a onda neshvatljivo vratio loptu nazad Stojkovicu koju je neko presekao i tako smo popili gol, pa smo tu izgubili. Ne mogu da se setim koja to bese utakmica, ali simptomaticno da nasi stoperi prave iste greske.

 

Edit: nasao sam, nije Stojkovic nego Kahriman, nije niko presekao nego ovaj dao autogol, i nismo izgubili nego smo pobedili i to Kipar (jeeeej!).

 

Poanta je da se lopta golmanu NE VRACA, narocito kad je kazneni prostor krcat igracima.

Edited by Antizemljaš koji lebdi
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Da sigurno su napadaci Luksemburga i Irske prave azdaje

Kako to Crnogorci zovu drugoligaskog igraca Djurdjevica? Kako im je dobar Scekic, Vujacic...?

Nisu azdaje ali bi odvalili nase klubove bez problema, mislim na Irce.

Pa Crna Gora je drugo oni moraju da zovu nekog. Imaju uzi pool igraca, njima je pozivanje igraca iz Partizana kao da mi pozovemo nekog iz Holandije ili Belgije. Jbg tako im je. Kad budu raspolagali vecim izborom igraca nece zvati verovatno ni Partizanove.

 

Nemaju 10 igraca u Serie A i jos po Bundesligi, Primeri, Francuskoj itd.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao utakmicu (jedan od onog drugog dela Srbije 😄) pa me zanima da li je Đuričić bio tako loš kao što se naslućuje iz postova? Šteta, jer mi je on najgotivniji veznjak posle Tadića a pored kreacije ima tehniku i brzinu. Nemamo baš mnogo veznjaka tog profila, šteta bi bilo da se brzo potroši. 🙄

Link to comment
Share on other sites

Mitrovic kapiten 15. ekipe u Francuskoj, veliki argument za njegovo pozivanje. To mu ne dodje ni top 80 klubova u Evropi. 

 

I lige petice su precenjene, to sto neko igra tamo ne znaci nista. Lukic igra u Torinu, Racic u Valensiji, Gudelj u Sevilji. Sve su to obicni trkaci sa vrlo malo maste u svojoj igri i da ih nema nikome ne bi nedostajali.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nije baš da vlada neumereni optimizam na temi. Iznete su i opšte i konkretne kritike u vezi igre i sastava, ali lepo je videti i pobedu, nije da smo navikli na iste.

 

Gol kao naš drugi su primali i ozbiljniji golmani, neki i na ovom stadionu. Treći gol je bezveze stavljati na dušu golmanu jer se time unižavaju odličan lob šut glavom i sjajan centrašut. NIje svaki gol nečija greška, majku mu, valjda ima i nekog umeća.

 

Odbrana je dobrim delom smešna jer je oni ispred nje često izdaju i ostave na vetrometini (takođe već primećeno).

 

Pozitivno je i to što nismo ispaničili posle gola, ipak smo uspeli da napravimo preokret, što nije lako, koliko god da je Irska skromna.

 

Tek su počeli, mane su vidljive, trenerima verovatno više nego nama. Možda smo malo sakrivali karte pred Portugaliju, videćemo koliko je naučena lekcija, već od sastava tima, pa nadalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, dzoneee said:

Nikada ne bih izbarao igraca iz srpske lige pre bilo kog kapitena neke inostrane ekipe i to u ligi petica. Jedino da je bas bas ogroman neki talenat pa ajde a Milunovic igra u Zvezdi u svojoj kojoj 27,28,29 godini. Toliko je dobar. Mitrovic je los bio verovatno, ok. Nek sedi na klupi ali normalno da treba biti pozvan pre nekog Milunovica koji igra svaku 10 utakmicu fudbal. 

 

Necemo da zovemo Mitrovica, Lukica, Gudelja, ovog onog ok necemo, dajte onda zamene a vi vadite igrace Zvezde ili Partizana (kako kad) umesto njih. Nek su losi oni ali bar igraju lige protiv koji protivnik ima jaku zelju da igra. Irska garant igrala 5x jaci presing i 10x imala jacu zelju za dobrim reuzultatom nego kad izadje Radnicki, Rad, Cukaricki, Subotica, Backa i sta ti ja znam protiv Zvede da igra. Mozda bi i Mitrovic bio Nesta u Zvezdinom dresu da igra u takvoj sredini?

Milunovic vrlo korektno igra LS i LE, to je fudbal nivoa iznad borbe za opstanak nekog tamo Strazbura, a i bez obzira na to Milunovic je daleko stabilniji i sigurniji stoper od Mitrovica pa makar igrao u GP Zlatibor

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...