Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

9 minutes ago, RatzenStadt said:

Au, asu nasi skinuli gave. Kakav bezobrazluk I nedostatak karaktera, ccc

Upravo obrnuto - savrešno odigrali ulogu ruskih kurvi. A i Rusi kako trebuje - napunili dokle su mogli. Tako i (nam) i treba sa kurvom.

Edit:ništa kontra tebe,naravno

Edited by Drug Crni
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

U ovu utakmicu staje celokupna istorija odnosa Srbije i Rusije u svim iteracijama.

 

Braca Rusi, oni nama pomazu, oni nas stite, oni nas vole i razumeju slovenska i pravoslavna je to topla dusa.

 

I onda se mi ponasamo na svoju stetu i protiv svojih interesa da bismo dobili krk do balcaka.

 

Bas ruska kurva, lepo je Obradovic gore rekao.

 

I nikad nikad nikad nikad necemo da naucimo. Najgluplji narod na svetu, stado obicno, vodjeno od strane mafijasa u svim porama drustva koji ce ili da nam se smeju u lice sad ili da vrse dvodnevni damage control da bi se posle ponovo grokcuci smejali dok prozdiru svoje rodjake i piju Don Perinjon.

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Što se utakmice tiče..individualno smo klasa za ruske igrače..međutim,mi ni na šta ne ličimo. Znam da su Piksiju prjatelj.utakmice zadnja rupa na svirali,ali ovo je bilo grozno.
Piksi posle očajne partije kontra Mađara opet gura Gaćinovića u 11. Čemu,zašto? Čime je zaslužio?
Gajić pokazao zašto nakon Irske više nije prismrdeo repki. Mislim da više i neće.

Baš se najavljuje jedan kvalitetan debakl na EURU

Link to comment
Share on other sites

Ako prvorodjeni nije dogovorio sa gazdama iz Rusije ovakvu blamažu, secite me... Mada sposobni su naši za to i bez dogovora svakako. 

27 minutes ago, pantelia said:

A na RTS2 trenutno Tajne internata za plemicke kceri. Prekidaj to u znak protesta!

 

Jbt tu seriju kao da sam gledala pre 10 godina.

Link to comment
Share on other sites

Није ово лоше људи ни мало. 

 

Него што би рекао овај са Арене да видимо како ће Писки решити ове слатке муке са голманима и нападачима. Мене то више искрено занима него сама игра и резултат тек. 

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvi lose. Odlicno!!! 😄 😄 😄

 

Na stranu sto je glupi Gajic napravio penal i crveni u 20. minutu, ali nije to razlog debakla.

Mi nismo u najjacem sastavu, ali nisu ni oni.

 

4:0 je katastrofa i to mora tako da se nazove. Nema veze sto je "prijateljsaka".

Link to comment
Share on other sites

Kako bi rekli klinci - karma je cudo.

 

Otisli su da se poklone zlu i dobili su odgovarajucu apanazu.

 

Sledeci korak je odstranjivanje sa prvenstva Evrope.

Edited by badenac
Ispravka
  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Nisam gledao utakmicu samo ispratio rezultat i mislio sam da je Gajic nekome polomio nogu s obzirom da je dobio crveni karton na prijateljskoj utakmici. Sad pogledah sta je bilo, nerealno da se za ono iskljuci igrac na jednoj ovakvoj utakmici. 

 

Nema veze sto je prijateljska. Start je bio sa ledja u izglednoj sansi za gol. Kao zadnji igrac, dobio bi crveni i da je izvan sesnaesterca, ali bi bio samo crveni. Ovako je i penal i crveni. Strogo po pravilima.

Link to comment
Share on other sites

Za ovakve situacije kao što je Gajićeva ja bih uveo na prijateljskim utakmicama  "🤡 karton" ...

Taj karton bi predstavljao nešto kao : Toliki si bilde da si zaslužio crveni karton ali pošto je prijateljska utakmica evo ti jednog 🤡 ...

  • Like 2
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Gledam sastav Rusije, tu je najbolji "golgeter" dao 7 golova ukupno za reprezentaciju (ovaj sto nam je dao dva komada), a svi ostali po 1 ili 0 golova do sada za reprezentaciju, o cemu se radi? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...