Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 hours ago, Константин said:


 

 

Ето среће, послужио сврси када је терен био блато, вријеме је за друге...

Ovo ko onamad kad je Lazic potpisivao ugovor, satro bilo je opcija al srce je htelo Zvezdu. Najjace da ce Covic samoinicijativno da sjase sa drzavne sise, a jos bi morao i da sinu da trazi novo zanimanje.

Od drugih novosti, Cska ponovo Obrajantuje Dzejmsa, hoce Itudis da ustedi na 2-3 plate Radonja style. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Placebo Lone star said:

Ne moze taj posao da radi neko ko nije udbas ili lucidni milioner zaljubljen u igru pod obrucima i naš klub.Mora drzava da stoji iza kluba.Jbg momci sta da vam kaem....🙄

Ili partijski poslusnik (videti pod Ostoja). Neko je pomenuo Djilasa. Bio je OK kao predsednik KSS i verovatno bi dobro radio posao predsednika KK. Nisam siguran da bi hteo, a i da bi mu bilo dozvoljeno. 

Mozda nas iznenade sa nekim nasim Pekovicem... (ono, bivsi igrac, OK sa vlastima, radi ono sto se kaze... ne mora bas da bude milioner)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja se plašim da Čović neće otići iz Zvezde dok je ne vrati na stanje iz 2011. Čisto da bi posle njega bio potop. 

 

A s druge strane, čak i da ne uradi to, stvarno u tom nekom krugu oko vlasti ne vidim nikoga iole ozbiljnog: Gurović, Neša Ilić. . .i to. Slaba priča.

Mada, u tom slučaju bi svakako koristili tu osobu kao fikus dok bi neki Vesić (a ustvari vrlo verovatno the Vesić) ponovo vukao konce. 

 

Maljković bi verovatno bio kandidat da se nije već uvalio u udobniju fotelju.

 

Nego jbt, nama je Marko Kešelj potpredsednik kluba. O čemu mi pričamo i čemu se mi nadamo?

 

 

 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ima života i bez Čovića, nažalost u ovakvoj državi verovatno ne bez nekog crveno belog SNS limara. Ja sam se pomalo i uželeo onog fanatizma i entuzijazma sa tribina kad smo bili saterani uza zid, već dugo smo uspavani i nezainteresovani.

A i nakon svega sto se desava, tribine nece biti iste.. 

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ima života i bez Čovića, nažalost u ovakvoj državi verovatno ne bez nekog crveno belog SNS limara. Ja sam se pomalo i uželeo onog fanatizma i entuzijazma sa tribina kad smo bili saterani uza zid, već dugo smo uspavani i nezainteresovani.

Dobar sportski direktor bi rešio dosta problema, al da se precednik povuče u svoju fotelju i da se ne petlja tamo gde mu nije mesto ... da je moguće.

Potrebna je sveža krv, ovako samo preživljavamo na lebu i vodi ... vrtimo se u krug.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

leb i voda od 8 miliona evra drzavnih para. slazem se da je splasnuo entuzijazam, od radonjinog odlaska ne uspevamo da stvorimo identitet, nove dobre domace igrace, gresi se sa strancima... mozda na leto bude bolje kada radonja bude selektirao tim, i ako budemo konkurentni u evroligi. kilavo igranje evrolige ubija entuzijazam u velikoj meri.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Haggard said:

leb i voda od 8 miliona evra drzavnih para. slazem se da je splasnuo entuzijazam, od radonjinog odlaska ne uspevamo da stvorimo identitet, nove dobre domace igrace, gresi se sa strancima... mozda na leto bude bolje kada radonja bude selektirao tim, i ako budemo konkurentni u evroligi. kilavo igranje evrolige ubija entuzijazam u velikoj meri.

Kojih 8 meleona :lol_2: za nivo EL smo dupe doratovo, jbg. i nije samo budžet u pitanju ... kruška kad sazri mora da padne, ili će neko da je ubere.

Link to comment
Share on other sites

Ma kojih crnih 8 miliona. Na sta smo trosili toliko, na polovnjake iz Promiteasa, penzionere i rekonvalescente? 

 

Stoji da se novac mogao mnogo bolje trositi ali po budzetu smo daleko od donjeg doma Evrolige. Zato je bitno ojacati sportski sektor, da nam na radaru bude vise Brauna i Berona a manje olinjalih povratnika i veterana. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sector said:

Ma kojih crnih 8 miliona. Na sta smo trosili toliko, na polovnjake iz Promiteasa, penzionere i rekonvalescente? 

 

Stoji da se novac mogao mnogo bolje trositi ali po budzetu smo daleko od donjeg doma Evrolige. Zato je bitno ojacati sportski sektor, da nam na radaru bude vise Brauna i Berona a manje olinjalih povratnika i veterana. 

 

Po vrednosti igrackog kadra smo bolji od Albe, Zalgirisa i Asvela. Koliko ode na poreze i avione to me ne interesuje.

 

Nemoj da zaboravis da smo placali 16 igraca pod ugovorom, da jos uvek placamo Spanca, a da Baskonia ili Zalgiris imaju 12 igraca koji primaju ozbiljne pare. Pa nece Radanov i Simanic da unistavaju sebi karijeru besplatno, to kosta.

 

 

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...