Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Mi smo ozbiljna mušterija da nas do kraja neko opet tresne. Futurani predahnuli ovim odlaganjem duela sa Mornarom. Mi i dalje ne znamo šta bi sa Halom...Uskoku ubijamo samopouzdanje svakom novom tekmom sa prejakom ulogom, Kure tera probušeno biciklo, Lojd nam je verovatno već isporučio svoj maksimum a Nnoko je na par kola od PO i dalje kao prepariran. Stigli smo do stadijuma gde je jedan Simonović neizostavan igrač rotacije.

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

da oteramo voldena, opravimo hemiju i pali se masina

Kako mislis oporavimo? Pa dolaskom Radonjica i odlaskom O Brajanta hemija opet cveta. Nego sada igraju slabo, cuvaju se za PO. Zna Radonja da tempira formu. A i zbunjuje protivnike velikom minutazom Simonovica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Koga god, ali posle ovoga sve mu je zaboravljeno. Ozbiljno dobro prica srpski, nije cak ni jedan padez promasio. Cak je pravilno pozdravio i sestru i majku 😂😂😂

Bilo bi lepo da odgledamo i taj deo kad je nestao iz kadra 😀

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam ko...ali dobacili su mu na crnogorskom nešto vezano za pušenje...očigledno.

 

Uzgred...Monako je u ovoj tekmi imao isti broj skokova u napadu kao naš centarski tandem u zadnjih SEDAM kola Eurolige....ukupno 20 komada. 

Što opet ide u prilog konstataciji da se EC ne može po kvalitetu porediti sa najjačim evropskim takmičenjem.

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Bile su teorije da "nam nisu dali da dobijemo taj mec", a nikad laksa dva suta za pobedu.

 

Mi smo bili odron od tima i kluba u tom trenutku, em losa selekcija, em lose vodjenje te ekipe, a slag na tortu su bili Antic i Dangubic i njihova odsustva kada je bilo najbitnije.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Predragdjape said:

Ja nacuo da se Simonovic zalio jer nece da mu doda loptu..  

A Waldenu smetalo Simonovo mlataranje rukama u odbrani, veliki propuh napravio Simon pa Walden dobio upalu srednjeg uveta.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

Bile su teorije da "nam nisu dali da dobijemo taj mec", a nikad laksa dva suta za pobedu.

 

Mi smo bili odron od tima i kluba u tom trenutku, em losa selekcija, em lose vodjenje te ekipe, a slag na tortu su bili Antic i Dangubic i njihova odsustva kada je bilo najbitnije.

Ko zna šta je tu bilo, ali da su mi skratili par godina života, jesu iskreno. 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...