Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

7 minutes ago, Golijat said:

Jebote, vidite da lik nema pojma sta pise...

 

Ma ne, ja sam izmislio da napadamo sam vrh Evrolige. Nemam pojma sta pisem? Moja prognoza da nece biti plejofa ni ove godine je po tebi 'nemati pojma'? Pa ajde videcemo na kraju sezone, pa se onda javi. Druze jako dobro znam sta pisem, i jako dobro vidim da mi od odlaska Radonjica stagniramo i idemo polako u rikverc. Menjamo trenere kao carape i nemamo jasnu viziju. Prosle godine smo imali najveci budzet u istoriji kluba a znamo kako smo prosli.

Edited by StephenBob
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto cu napisati nije u afektu.

Ponavljaju se situacije s losim startom iz nekih sezona.

I onda se juri nesto sto ne moze da se stigne. A to je top8.

Tim nije formiran na vreme. Rocesti je bio dostupan i ranije, kao i Teri.

Kraj pre pocetka, moj utisak.

Dobro, uvek je tu i korona...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, StephenBob said:

 

Ma ne, ja sam izmislio da napadamo sam vrh Evrolige. Nemam pojma sta pisem? Moja prognoza da nece biti plejofa ni ove godine je po tebi 'nemati pojma'? Pa ajde videcemo na kraju sezone, pa se onda javi. Druze jako dobro znam sta pisem, i jako dobro vidim da mi od odlaska Radonjica stagniramo i idemo polako u rikverc. Menjamo trenere kao carape i nemamo jasnu viziju.

 

Ja tvrdim da necemo dovesti Lebrona do kraja godine, pa cemo videti da li sam u pravu ili ne... Zivi bili pa videli...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Golijat said:

@Markoss Volden je veceras bio jako dobar u odbrani, pogotovo u drugom poluvremenu.

 

Meni je ostalo u glavi da su ga pretrcali i to direktno u 1 na 1 igri u 3/4. U onim momentima kad se igralo kos za kos, delovalo mi je da je na njemu u smislu prve linije pcalo samo tako, i to bez neke akcije, vec prvi dribling i on je out. Hustluje on, bori se, ali mora u napadu da pokaze to napadanje obruca i agresivnost. I onaj ulaz na 30ak sekundi do kraja mu je bio takav da se dosta ranije odbacio, verovatno uplasivsi se blokade, sto ne bi smelo da ga karakterise, ako je takav tip igraca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vamos Laki said:

Ovo sto cu napisati nije u afektu.

Ponavljaju se situacije s losim startom iz nekih sezona.

I onda se juri nesto sto ne moze da se stigne. A to je top8.

Tim nije formiran na vreme. Rocesti je bio dostupan i ranije, kao i Teri.

Kraj pre pocetka, moj utisak.

Dobro, uvek je tu i korona...

Roc mozda, ali zar nismo "imali" Nnoka. Nije bilo planirano da se centar trazi tada.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, StephenBob said:

 

Ma ne, ja sam izmislio da napadamo sam vrh Evrolige. Nemam pojma sta pisem? Moja prognoza da nece biti plejofa ni ove godine je po tebi 'nemati pojma'? Pa ajde videcemo na kraju sezone, pa se onda javi. Druze jako dobro znam sta pisem, i jako dobro vidim da mi od odlaska Radonjica stagniramo i idemo polako u rikverc. Menjamo trenere kao carape i nemamo jasnu viziju.

Ajde bre,,,Volim i ja Radonju ali Sale je sasvim okej trener.Nema potrebe sa ovakvim pisanjem...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vamos Laki said:

Ovo sto cu napisati nije u afektu.

Ponavljaju se situacije s losim startom iz nekih sezona.

I onda se juri nesto sto ne moze da se stigne. A to je top8.

Tim nije formiran na vreme. Rocesti je bio dostupan i ranije, kao i Teri.

Kraj pre pocetka, moj utisak.

Dobro, uvek je tu i korona...

 

Isti utisak i kod mene, uvek se juri nesto tokom citave sezone. Ovaj poraz danas kuci je bio nedopustiv. Zalgiris nije Borac iz Cacka ali prosto ne smes da gubis od timova svog kvaliteta kod kuce, jer to na kraju napravi kljucnu razliku na tabeli.

Edited by StephenBob
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 12Laki said:

Ajde bre,,,Volim i ja Radonju ali Sale je sasvim okej trener.Nema potrebe sa ovakvim pisanjem...

 

Nisam rekao da nije ok trener. Rekao sam da ih menjamo kao carape i da nemamo kao klub jasnu viziju, nisam mislio da trener nema viziju. Mozda nisam bio dovoljno jasan, ali sada je to pojasnjeno.

Edited by StephenBob
Link to comment
Share on other sites

Da nije Sase Obradovica komotno bi vec sada znali da je prioritet Aba liga i tako te price. Ovako nada postoji da ce Sasa to da utegne i dotera kompletiranjem ekipe. Ostaje misterija sta ce koji kurac Simanic tu. Pa taj je imao vise sansi neko PSŽ u Parizu protiv nas. Njegov boravak u klubu je ravan boravku Keselja onomad.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Ne znam zasto se opterecujte da li je poraz kuci ili na strani. Nikad lakse dobiti na gostovanju.

 

Svake godine se tesimo slicnim razmisljanjima. Izgubimo kuci pa se onda vadimo u gostima. A sta ako do utakmice sa njima u gostima bude publike pa igramo pred punom dvoranom?

Link to comment
Share on other sites

Презирем Жалгирис управо због свега већ написаног. Знам да ће нас добити чим нас не служи шут, види се кад први пут заглавињамо да ћемо се мучити до краја, али да победу видети нећемо. Исекли су нам транзицију, она будалетина је у првом полувремену свирала шта јој падне на памет и никако нисмо могли да се одлепимо. Сваку нашу слабост су изексплоатисали, практично је последњи воз био на таласу на почетку другог полувремена, кад су нас увели у кош за кош, знало се да ћемо се, уз све проблеме које имамо, сломити на крају. За добијање хркљуш утакмица нам треба много боље расположење, а и покоји константнији играч од овог што имамо. Идемо даље.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, John Terry said:

Mrzim Zalgiris.

 

Ne kapiram zašto...

 

Ljudi sa drugim najmanjim budžetom u EL ako se ne varam prave čuda. Nemaju dvesta amerikanaca, uvek je glava pa snaga, stalno izbace nekog vrhunskog igrača, uvek se zna ko šta radi, kako i zašto. Stvarno ne vidim zašto bi ih mrzeli. Da se spuste vanzemaljci i da treba da im pokažeš šta je košarka, bukvalno ih odvedeš na njihovu tekmu.

  • Like 12
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim neki su misljenja da smo bili bolji veceras. Meni je utisak da su nas potpuno nadigrali u vecem delu meca i u odbrani i u napadu. Batrgali smo se nekako da to ne ode na dvocifrenu razliku, cak imali realnu sansu da dobijemo na kraju, ali potpuno zasluzen poraz.

 

U teoriji Rochestie i Terry su igraci koji donose otprilike ono sto nam je falilo u ovom mecu i nadam se da ce to biti i u praksi.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Презирем Жалгирис управо због свега већ написаног. Знам да ће нас добити чим нас не служи шут, види се кад први пут заглавињамо да ћемо се мучити до краја, али да победу видети нећемо. Исекли су нам транзицију, она будалетина је у првом полувремену свирала шта јој падне на памет и никако нисмо могли да се одлепимо. Сваку нашу слабост су изексплоатисали, практично је последњи воз био на таласу на почетку другог полувремена, кад су нас увели у кош за кош, знало се да ћемо се, уз све проблеме које имамо, сломити на крају. За добијање хркљуш утакмица нам треба много боље расположење, а и покоји константнији играч од овог што имамо. Идемо даље.

 

Ali zašto prezireš nekoga ko ume sve što si naveo? Zar to nije upravo za pohvalu?

 

Prezir je valjda za nekog ko ukrade, prevari, slaže?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...