Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Uvek sa ovim Zalgirisom smo tu negde, ali tako daleko. Steta za veceras iz vise razloga. U drugoj cetvrtini smo imali velikih problema sa odbranom pika, sto ce ako sam dobro razumeo Teri moci da iskoriguje. Napad opet tup bez Lojda, sto ce svakako Rocesti iskorigovati. Sve u svemu bice bolje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Golijat said:

Zalgiris 3 gostovanja i sve tri pobede u EL...Respekt.

 

Ja njih, nakon nas, najviše volim da gledam. Milina od košarke. 

 

Ko god ne zna šta znači reč SISTEM u košarci, oni su bukvalno personifikacija istog.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Gazda Cova kaze da napadamo sam vrh Evrolige. Ja kazem vec na pocetku sezone da nema opet nista od plej ofa, koju godinu vec zaredom... Pa da vidimo ko ce biti upravu.
Mozda gazda ima viziju da ce ekipe imati problema sa covid19 a mi cemo to iskoristiti

Sent from my lineage_umi using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steta. Bas mucenje u napadu. Povredise i Jagodica Kuridzu. Skratise nam i onako mrsavu rotaciju na 4/5. Mi u napadu pokusavamo i imamo dosta kretnji i blokova bez lopte, ali je to danas izgledalo bas neuigrano. Kao kada ti na treningu objasne kretnju a ti dok ne procesuiras sve, uvek kasnis korak ili dva.

Link to comment
Share on other sites

Volden nedorastao za ovaj nivo. Organizacija pada s njim u igri, u odbrani na momente dobar i u skoku, u napadu gubi lopte i loše šutira. Nadam se da dolaskom Roča ide na dvojku. Nama većim stručnjacima od Saše je i pre dolaska bilo jasno da ne može na jedan.

Rit ima pravo na slabije veče, mada je večeras i Saša loše rotirao i generalno loše reagovao. Volden nije napadao Lekavičijusa prodorom i na niskom postu, Kuzmić isto, Davidovca je ugasio..

E da, mislim da ovom timu fali i lider.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebiga, ne ulazi se u EL sa Ritom kao drugim centrom, mislim da su bili u stanju 200 poena da nam daju preko njega. Svaki put je preuzimao i svaki put je onda kasnio da se vrati, ne znam dal je to bila taktika, ali su ovi maksimalno to eskploatisali. Takodje, tu je i neprejebivi Simon. Covek je toliko propao u odbrani da je ono neverovatno. Ok, nije odisao inteligencijom nikad, ali koliko nema osecaj za preuzimanje, koliko ne ume da procita nista, ono je neverovatno. U napadu nista, kao i protiv Baskonije dok nije utakmica bila resena, pa je krenuo da trpa.

 

Volden trenutno igra na nivou nekog Radicevic-Rebic polimerizacija dua. U odbrani ga pretrcaaju, a u napadu kamen skroz, iako on lepo na oko izgleda, jer je sav tako pokretljiv, ali dzabe, danas potpuno bezopasan. Hol jeste promasio onu dugu dvojku, ali mi se mnogo svidja. Mnogo pametan igrac, diktira tempo, igra za ekipu i pravi dokaz da moze da se nadje i ne toliko skup iskusni amer koji nece traziti bog zna sta nego igrati za tim, a to je ono za cim smo vapili dok nas je tatkov mali castio prisustvom.

 

Lojd mi se takodje svidja, opasan je napadac, ali morace da uzima ove clutch suteve. Ipak, Zalgiris stvarno cepa dobru odbranu. Kuz mnogo bolji nego prosle godine, Deda je igrac kog treba zadrzati do kraja karijere u Zvezdi. Dobric moze da ubaci tako trojku kad zagusti, ali boli koliko je on isti igrac bio 2015. i danas, nista novo u svom repertoaru, pa cak ni odbranu nije naucio bolje da igra, vec jos uvek na svaku fintu leti. Kuridza u skladu sa znanjem, al kad pogledas da su ti unutra on, Rit i Simon, sva trojica jedva granicni za EL, a da je cetvrti Kuzma koi je do pre par meseci bio poslat u FMP, onda vidis koliko je to tanka. 

 

Sa Terijem, mislim da bi ovo dobili. Sa Rochem uz to, jos laganije, ali dobro. Meni ovo ok izgleda, verujem Obradovicu. 

 

P.S. Lovernj u NBA i sve druge misterije sveta. Lik je em nacrtan za evropsku kosarku, em ni tu nije u stanju da pravi neku razliku kada igra peticu, a za cetvorku je dobrano usporio. 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...