Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, John Terry said:

Možda ga pitao da li se čuje sa Lebronom.

Iskulirao...

Just now, Perdida said:

Brate, onda ćutiš ne govoriš ništa, ne oglašavaš se, a on je jasno demantovao...

Pa ne, nece sigurno da kaze e dolazim, sve zavrseno itd. Bilo je toliko primera da igraci kazu u fazonu da ne dolaze u neki klub pa na kraju dodju.. Pre svega ne bi bilo ok da javno potvrdi pre svog bivseg i buduceg kluba

5 minutes ago, John Terry said:

Možda ga pitao da li se čuje sa Lebronom.

Bolje da ga je pitao, sanjas li LeBranka???!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Drugari,imam neki osecaj da necemo izgurati ovu sezonu zbog pandemije.Mislim da celu Evropu cekaju uzasan januar i februar.Tako da Kolom nam uopste ne treba,nek ide kako ide sto kaze Milan Tomic.Sve mi lici na seuonu 2019/2022.Tj. da ce se zavrsiti seona 19 krajem maja 22.

Sportski pozdrav

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:


samo nam jos on treba
mekani zglobovi kao filipov stomacic
a odbranu verovatno gore i od njega igra
neka hvala

Sta jel i on rekao doci ce u Zvezdu kad bude mogao da pomogne,a ne kao istrosen igrac.Videces ga za par godina u Bresi sa Risticem.Kari Pionirom nece setati,nece setati(resetati).

P.s.i nas skauting da se zamisli gde je bio pre nego sto je zavrsio na draftu.Jos jedan omladinac ode ispod radara.😂😂😂😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Chaos Is Me said:

Jebo ih Colom. Godinama smo uspevali da pobedimo bogatije ekipe zato što one preplaćuju neke lokalne Colome umesto da malo istražuju. Lik je atletski najbedniji igrač EL i šire. Zna košarku i ima dobar court vision i IQ ali je skroman šuter a atletski je bliži Čoviću senioru nego čak i junioru. A sigurno nije jeftin jer ima dobar cv i Unikaha je isto htela da ga plati. Nisam zadovoljan ni izborom ni trošadžijskim pristupom. 

 

Desperate times, desperate measures.

 

Mozda Colom nije ono sto trazimo, ali vec imamo 3 Amerikanca na 1 i 2 od kojih nijedan nije neki lagani asistent kome je odbrana slabija strana, samo nam fali jos jedan suter ili igrac tipa McKissic koji ima ulaz i nista vise.

 

9 hours ago, Sector said:

Pored Coloma i Nnoka, trebalo bi da u aba transfer prozoru dodje jedan od Meginih tornjeva (vjerovatno Simonovic).

 

Nama bi sad idealno bilo da se sezona prekine na mjesec dana, da nova ekipa prodje pripreme. 😄

 

Uveren sam da se sve vise blizimo sudbini Buducnosti u onoj njihovoj sezoni kada nisu znali ko sta radi na terenu i sto su vise igraca dovodili izgledali su sve losije.

 

Mi vec sad imamo jednog igraca na 4-5 koji treba da bude nosilac, pa navodno dovodimo jos dvojicu kojima trebaju minuti, a tu su i MJK, Kuzmic, Simonovic i Reath, uz Davidovca koji mora na 4 jer ce ga Colom istisnuti sa pozicija 1-2.

 

A to nije ni sve, nego pored dva skorera i treceg kome treba lopta, dovodi se i plej kome ce trebati lopta i uz to i jos dva centra? Ako se ovo stvarno ostvari Covic je potpuno poludeo, a Obradovic pokazuje da ga ne interesuje buducnost kluba.

 

6 hours ago, Kankkunen said:

 Nisam ovo video do sad ... Al' je đavo, ali su mađije, ali nešto teže od oboje? :lol_2:

 

Na prvi pogled se mislim "pustaju i cirlidersice sa prvim timom", a onda shvatim da je u pitanju Terry. :ajme:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, goldberg said:

uz Davidovca koji mora na 4 jer ce ga Colom istisnuti sa pozicija 1-2.

 

Kako ovo? Davidovac u zadnje vrijeme igra samo 3, osim u specijalnim situacijama kada se spusti na 4 da igramo sa niskom petorkom. Ne vidim kakve veze ima Colom sa njegovom pozicijom?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Princeton said:

 

Kako ovo? Davidovac u zadnje vrijeme igra samo 3, osim u specijalnim situacijama kada se spusti na 4 da igramo sa niskom petorkom. Ne vidim kakve veze ima Colom sa njegovom pozicijom?

Hahahhahahha istina,Davidovac objasnio da postoje pozicije u timu (od 1 fo 5)samo ako ih vi tako vidite.Ustvari to je samo jedna fikcija.Svaki igrac moze igrati bilo koju poziciju ako se tako ophodite prema njemu.Dr.Jokic objasnio ovu teoriju.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...