Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Prvo poluvreme je zavrseno premalom razlikom, igrali smo najlepsu kosarku ove godine. Lojd je asistirao, centri, Laza, Dobric... Radonja dirigovao do izmene na kraju poluvremena Rita.

A onda...Radonja se gubi, Nikolic ulazi u neverovatnu seriju i Zvezda gubi tlo pod nogama, postoji samo jedan tim, i gledamo kako mnogi rekose na live, epski raspad.

Momentum je u tom trenutku bio na strani Buducnosti, koji su se herojski vratili i umorili na kraju.

Trenutak gde se opet sve menja u korist Zvezde, je izbacivanje Lojda. Tada Radonjic ponovo vuce dobre poteze, i ubacuje Simonovica, koji donosi prevagu i pomaze nasem najboljem igracu Ognjenu Dobricu. I on je taj koji je ovo izvukao na kraju. 

U situaciji kad igras sa ovakva dva pleja, veoma je tesko igrati kvalitetno 40 min. Hvala ti Dobricu, ne samo da si doneo pobedu, vec si imao snage da zasenis Nikolica koji ke veceras bio zamalo igrac utakmice i moguce serije.

FB_IMG_1621369931007.jpg

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2:0 moze.... ! Dobric MVP, prosto se to ne dovodi u pitanje. Sut za 3 u ove dve utakmice katastrofa a opet smo pobedili?!?!?!? Neverovatno!!! Buducnost se i u ovoj utakmici vracala ali naisla je na fizicki i psihicki  i stabilniju ekipu! Ovo ce im biti u podsvesti i u narednoj utakmici. Ocekujem 3:0... Sto da ne.. 

Edited by Predragdjape
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na 7 minuta do kraj sam pomislio: kako smo jbt dosli do ovoga?

Onda se pojavio Edzim i poklonio nam pobedu.

Nadam se da ce Volden biti spreman za sledecu utakmicu, jer nam fali jos jedan igrac sa poenima u rukama.

Zavrsavamo ovo sa 3:0

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Au, ljudi, pa jel znate vi kakav mentalitet je potreban da se ekipa vrati nakon onog epskog raspada. Samo RESPECT, šta god da bude u ostatku serije. 

Tacno. Duboki naklon. Mada se i Buducnost samoubila kad su imali nekoliko napada bez kosa gde nas nisu zavrsili.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Simke majstor!!!  ❤️

Pita me gospodja, dal  pogadja 2 bacanja. Rekoh, opusteno, dao je francuzima u sf. ovo je za njega ko na treningu 

 

samo je vetrenjaca mogla da zaustavi sut nikolica 😄

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Јеботе једва ово одгледах до краја. Као да сам гледао поново страву у улици брестова. То сам јао клиња гледао кроз прсте,сад и иво тако. Јебо их пас луди шта нам раде. Ипак свака им част како су успели да се врате после 3/4, за оно стварно треба челична воља.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:

realno i nisi morao

A morao sam, ti tu dvojicu bivših ironično najviše spominješ kad god je bilo nešto loše kod Radonjića od kako se vratio. Samo nastavljam tu tradiciju.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav rolerkoster od meca. Sad u Podgoricu po titulu, cenim da dobijamo cetvrtu. I mi i Buducnost smo pokazivali brainfartove, kao i karakter za vracanje u mec. Bilo je kvalitetnih poteza,ali i kvalitetnih raspada 😄 Sve u svemu, bas sadrzajna i zanimljiva utakmica, verujem da bi uzivao i neko neutralan ko nije ni cuo za ABA ligu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Abizolirni said:

mislim da se u zadjnih nekoliko utakmica samo potvrdilo da je Dobrivoju samo trebalo dati ranije ovoliku slobodu. Mislim da je izjednacen sa slobodom koju imaju stranci i to vraca maestralno. Prije je bilo, promasi 2 suta, mars na klupu dok su stranci mogli da pisaju po sirotinji i rade sta hoce. 

Nadam se sledece sezone i Uskokovic da dobija vecu slobodu jer ovo sto radi Hol je smijurija i za igranje basketa iza zgrade.

 

Nadam se da Salo Bonus Obradović hvata beleške i uči zanat.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Danilo se razigrao pored ponovo uspavanog Davidovca a prvi promasaj je imao u 4/4 kad mu je lopta bukvalno dva put izasla iz obruča. Kad ga pustiš i krene ga mnogo je tezak za čuvanje i sreća da je barem onu zadnju trojku nekako promasio uz Simonovo ometanje. Veći problem nam je bila igra u napadu u drugom poluvremnu ali kad vidimo ko su nam organizatori igre nema mnogo čuđenja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...