Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, Don Juan said:

Retko gledam košarku u poslednje vreme, pa imam pitanje. Jer za naš KK ne važe zakoni ove države ili o čemu se radi? 

Ako se jedan zivot izgubi zbog ove zajebancije sa publikom, ova titula, ako do nje dođe biće svakako preskupa.

Mislis li da je beznednije ici gsp-om?

Zakon se u Srbiji odredjuje pausalno. 

Ne treba ovakve pobede, bez Voldena, posle duge, teske godine, u situaciji kad su igraci oba tima maksimalno fer, stavljati u drugi plan.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mister-no said:

Drakone utisak mi je da su im u prvom poluvremenu sudije držale glavu iznad vode. Sudili su sve pa i najblaže kontakte. U drugom već nije bilo potrebe. Ja bih potpisao ovakvo suđenje da imamo dole. Iz obe utakmice. Koga guja ujede i guštera se plaši.. Kad se samo setim one sekire Šehovića na Feldinu.. Umesto namernu ni faul nisu sudili jbt
No, samo mirno i ići na pobedu, pametno, iz odbrane graditi.. Ne ulaziti u paniku, doći će i šut..

Meni se cini da ih je u pojedinim situacijama iskljucivo drzao Nikolic. Da u pojedinim trenucima nije pogadjao onakve suteve ko zna da li bi doslo do ove lidnice od meca. Na plus 20 je on odmah pogodio bas tezak sut i presekao nas veliki nalet. 

 

Covek imao 6/6 za tri u ovakvoj utakmici na noz do pred sam kraj, 💀💀

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Bio je to Popovic i bio je cist faul odbrane. U svakom slucaju sudjenje je korektno.  Bili su i koraci Edzima.

Izvini, ali nisu. Ejim preuzima loptu, zaustavlja se i krece u dribling tako sto potpuno jasno ispusta loptu iz ruke i tek onda dize nogu za dribgling. Not even a close call. Poklon.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Izvini, ali nisu. Ejim preuzima loptu, zaustavlja se i krece u dribling tako sto potpuno jasno ispusta loptu iz ruke i tek onda dize nogu za dribgling. Not even a close call. Poklon.

Zato su kompezovali nesviranje faula Popovica nad Dobricem i njegov faul u napadu u sledecem napadu.Jbg.I to je moglo odluciti pobednika...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drakon1 said:

Izvini, ali nisu. Ejim preuzima loptu, zaustavlja se i krece u dribling tako sto potpuno jasno ispusta loptu iz ruke i tek onda dize nogu za dribgling. Not even a close call. Poklon.

 

Ček kako nisu? Bio je dribling, pa dvokorak, pa ponovo dribling i polaganje...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 12Laki said:

Zato su kompezovali nesviranje faula Popovica nad Dobricem i njegov faul u napadu u sledecem napadu.Jbg.I to je moglo odluciti pobednika...

Ovo prvo je bilo po meni pre bilo saplitanje Dobrica o nogu ili udarac u rame Nnoka koji je bio u bloku. Ovo drugo, moguce.

Link to comment
Share on other sites

Šta reći posle ovakve utakmice ali sam je odgledao prilično mirno. Nemamo taj kvalitet da razbijemo Budućnost ali smo mudaški ispred njih, a posebno na klupi. Dobrić je heroj serije za sada bez dileme, ali kad je stani pani Lazić je tu, a i visoki u ovoj seriji rade posao. Loyd je imao vrhunsko prvo i očajno drugo poluvreme. Koliko je utakmica bila luda dovoljno govori da je Simon morao da izvuče jajca iz guzice i doprinese u finišu. Jedini manje verovatan scenario bi bio da je Hall rešio tekmu. Mislim da nema šanse da ovo ispustimo. E da, hvala i bratu Ejimu, neko bi ušao na teren da ga odrobija da igra za nas. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Issey said:

 

Ček kako nisu? Bio je dribling, pa dvokorak, pa ponovo dribling i polaganje...

Odgovorio Devil. Ali evo i ja cu. Nikolic urucuje Ejimu loptu ovaj je uzima, pravi jedan korak i time definise stajnu nogu. Ejim zauzima stav za dribling, pocinje dribling, lopta izlazi iz ruke, a njegova stajna noga je jos uvek na parketu. Tu nogu nije ni stigao da digne kad je Belosevic svirnuo korake. Ovo posle (dribling, polaganje...) je bilo posle odluke da su koraci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Opet da ne seciramo sad svaku odluku, generalno je ok suđenje.. Nisu recimo dali usporeni snimak kad je Nikolić iz ofanzivnog skoka dao koš, odleteo je Davidovac čini mi se, kao da je odgurnut.. Kažem teško je bez greške odsuditi meč a kamoli ovakav.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mister-no said:

Opet da ne seciramo sad svaku odluku, generalno je ok suđenje.. Nisu recimo dali usporeni snimak kad je Nikolić iz ofanzivnog skoka dao koš, odleteo je Davidovac čini mi se, kao da je odgurnut.. Kažem teško je bez greške odsuditi meč a kamoli ovakav.

Amen to that!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Betolingar Misdongard said:

Ivanović dobija fantomske faulove u svakoj utakmici. Večeras je Laziću sviran jedan takav.

Al da je opasan igrac jeste.

Mi u 3 cetvrtini 8p

Oni u 4 cetvrtini 9p.

 

Po jedan kvalitetan raspad na obe strane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Crni said:

Mislis li da je beznednije ici gsp-om?

Zakon se u Srbiji odredjuje pausalno. 

Ne treba ovakve pobede, bez Voldena, posle duge, teske godine, u situaciji kad su igraci oba tima maksimalno fer, stavljati u drugi plan.

 

 

Naravno da je svaka pobeda beznačajna kada su ljudski životi u pitanju. Ja ovde samo vidim da šaka privilegovanih može da radi šta hoće i da jaše ovu državu i narod do krajnjih granica. Kako onda da se radujem bilo čemu? Sutra ćemo ovakve slike da gledamo i na fudbalu i opet će to da plate neki drugi i to mnogo više od džeparca koji je za kazne izdvojio Čović.

Bukvalno osiljene kabadahije, a nisu jedini. Gledali smo ovo i na ženskoj odbojci.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Don Juan said:

Retko gledam košarku u poslednje vreme, pa imam pitanje. Jer za naš KK ne važe zakoni ove države ili o čemu se radi? 

Ako se jedan zivot izgubi zbog ove zajebancije sa publikom, ova titula, ako do nje dođe biće svakako preskupa.

Ko je u ovoj drzavi odgovarao za koncerte Crvene Jabuke 8 i 9.marta u Areni ili raspalog tranvestita Boza Vreca u daleko tezoj situaciji nego sto je danas?

Cenim da ce epilog o krivici biti isti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Decembarski said:

Ko je u ovoj drzavi odgovarao za koncerte Crvene Jabuke 8 i 9.marta u Areni ili raspalog tranvestita Boza Vreca u daleko tezoj situaciji nego sto je danas?

Cenim da ce epilog o krivici biti isti.

A zašto to mene pitaš? Pa daj jebote što se zajebavamo i poštujemo bilo koji zakon, kada je očigledno da je nebitno šta tamo piše. Samo da se nabavi prava knjizica i sva vrata se otvaraju.

Znaš kad ćemo da se vratimo u normalu sa ovakim ponašanjem? Nikad.

Edit. Kurac smo od države ako neko krivično ne odgovara zbog ovoga, a neće. Dakle.....

Edited by Don Juan
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, drakon1 said:

Izvini, ali nisu. Ejim preuzima loptu, zaustavlja se i krece u dribling tako sto potpuno jasno ispusta loptu iz ruke i tek onda dize nogu za dribgling. Not even a close call. Poklon.

 

Da ne bih objasnjavao zasto jesu, a zasto nisu, pogledaj od 3:15 kada nisu, a odmah zatim i slucaj kao sto je uradio Edzim.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

A zašto to mene pitaš? Pa daj jebote što se zajebavamo i poštujemo bilo koji zakon, kada je očigledno da je nebitno šta tamo piše. Samo da se nabavi prava knjizica i sva vrata se otvaraju.

Znaš kad ćemo da se vratimo u normalu sa ovakim ponašanjem? Nikad.

Edit. Kurac smo od države ako neko krivično ne odgovara zbog ovoga, a neće. Dakle.....

Zakon nazalost,Nije,niti je ikad bio ,niti ce ikad biti isti za sve.

Sve ostalo sto ti kazu je cista palamudjevina .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...