Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Odlican bi bio Ilic. Mlad igrac zeljann dokazivanja, njega i Lazarevica bi odmah racunao za sledecu sezonu ako ima imalo sanse da se dovede Ilic. Lazicu zahvalnica, Dobric i Lazarevic na 3. Wolden i neki startni bek na 2. Prva cetvorka i Davidovac na 4, na 5 Ilic Nnoko i Kuzmic. Sve pare na pleja, na ovu osnovu dobar plej i eto Hall koji ima ugovor, mislim da bi mnogo bolji bili nego ovw sezone. Radonja bi mogao da uspostavlja neki svoj sistem nesto nalik na onu sezonu. Vreme je da malo osvezimo domacu osnovu novim snagama.

Veceras ce biti bas zajebano, nesto nemam dobar osecaj, a i kladionice koliko vidim razmisljaju slicnu, obaraju kvotu na Buducnost.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Predragdjape said:

Ne, Covic je od njega napravio madjionicara, genija i jednog od najboljih trenera u nasoj istoriji tako sto ga nije oterao kada je imao jake pritiske. No nebitno. Idemo danas na 2:0, sto da ne.

 

Glupost, kao da kazemo na primer tadasnji gazda/predsednik Mancester Junajteda je napravio madjionicara od Aleksa Fergusona jer ga nije otpustio posle nekoliko sezona bez trofeja i zavrsene sezone na 11 mestu. 

P.S: Molim samo bez hvatanja za argument Smesno je porediti Fergusona, jednog od najboljih fudbalskih trenera svih vremena, i Radonjica. Naravno da je smesno i da to nije cilj ovog posta vec je samo banalizovanje stvari, bas kao sto je banalizovanje tvrditi da je neko drugi odredjenu osobu nacinio dobrim/odlicnim/vrhunskim trenerom. Coviceva zasluga, a po Zvezdu i nas navijace sreca, je sto u toj situaciji nije bio klasican Covic. 

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Ridji said:

 

Glupost, kao da kazemo na primer tadasnji gazda/predsednik Mancester Junajteda je napravio madjionicara od Aleksa Fergusona jer ga nije otpustio posle nekoliko sezona bez trofeja i zavrsene sezone na 11 mestu. 

P.S: Molim samo bez hvatanja za argument Smesno je porediti Fergusona, jednog od najboljih fudbalskih trenera svih vremena, i Radonjica. Naravno da je smesno i da to nije cilj ovog posta vec je samo banalizovanje stvari, bas kao sto je banalizovanje tvrditi da je neko drugi odredjenu osobu nacinio dobrim/odlicnim/vrhunskim trenerom. Coviceva zasluga, a po Zvezdu i nas navijace sreca, je sto u toj situaciji nije bio klasican Covic. 

 

Pa sada se sve svodi sta bi bilo da je Covic smenio Radonjica i doveo Maljkovica. Da li bi prekinuli dominaciju Partizana. Da li bi imali ovoliki broj trofeja. Da li bi Radonjic bio to sto jeste sada, da li bi Covic bio u klubu itd. On je bas bio klasican Covic jer je tvrdoglavo ostavio Radonjica na klupi i eto, isplatilo mu se. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:

 

Glupost, kao da kazemo na primer tadasnji gazda/predsednik Mancester Junajteda je napravio madjionicara od Aleksa Fergusona jer ga nije otpustio posle nekoliko sezona bez trofeja i zavrsene sezone na 11 mestu. 

P.S: Molim samo bez hvatanja za argument Smesno je porediti Fergusona, jednog od najboljih fudbalskih trenera svih vremena, i Radonjica. Naravno da je smesno i da to nije cilj ovog posta vec je samo banalizovanje stvari, bas kao sto je banalizovanje tvrditi da je neko drugi odredjenu osobu nacinio dobrim/odlicnim/vrhunskim trenerom. Coviceva zasluga, a po Zvezdu i nas navijace sreca, je sto u toj situaciji nije bio klasican Covic. 

 

 

Da Teslu kao "slobodnog agenta" nije pokupio Vestinghaus...

Kao ni u ratu, gde ne postoji nikad isključiva krivica jedne strane, tako ni u pozitivnom poduhvatu koji ukjučuje više od jednog čoveka, nije sva zasluga samo jednog...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Predragdjape said:

Ne, Covic je od njega napravio madjionicara, genija i jednog od najboljih trenera u nasoj istoriji tako sto ga nije oterao kada je imao jake pritiske. No nebitno. Idemo danas na 2:0, sto da ne.

Pritiske od koga tacno? Sina Dragana? Jel imao Covic pritiske sto nista nije uzeo sem kupa do tada......sto ga je metlao Dulo..pa se nasao neki manitu da otera Dula i spremi porciju pecenja za Zagreb...ah da..to je Cova madjija xD

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Pritiske od koga tacno? Sina Dragana? Jel imao Covic pritiske sto nista nije uzeo sem kupa do tada......sto ga je metlao Dulo..pa se nasao neki manitu da otera Dula i spremi porciju pecenja za Zagreb...ah da..to je Cova madjija xD

Od upravnog odbora pre svega, da umesto Radonjica bude doveden Maljkovic. A rezultat toga je odlazak tog dela uprave nakon ostanka Radonjica. A i samim tim, dosta navijaca nije bilo za ostanak Radonjica, no da ne duzim. Na kraju je njegov ostanak bio pun pogodak i to je jedino bitno nakon svega zar ne? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Od upravnog odbora pre svega, da umesto Radonjica bude doveden Maljkovic. A rezultat toga je odlazak tog dela uprave nakon ostanka Radonjica. A i samim tim, dosta navijaca nije bilo za ostanak Radonjica, no da ne duzim. Na kraju je njegov ostanak bio pun pogodak i to je jedino bitno nakon svega zar ne? 

Da, a koji je to deo uprave...nemam pojma ko je tu tacno bio ..cuo sam za Maljkovica...nego ne znam ko je bio protiv toga pa napustio klub..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Da, a koji je to deo uprave...nemam pojma ko je tu tacno bio ..cuo sam za Maljkovica...nego ne znam ko je bio protiv toga pa napustio klub..

U principu finansijeri... Oni su bili za Maljkovica, Covic odbio i oni otisli. Da je dosao Maljkovic bilo bi vise para ali pitanje da li bi isti rezultati bili.. Ja laik pa ispratio to, neko upuceniji moze bolje da ti objasni..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Losmi17 said:

Kakva botina od lika.

 

Bas tesko podnosis realisticnu, podjednaku i fer kalibraciju trenera u istim periodima ugovora, na osnovu ostvarenih rezultata u odnosu na kvalitet, budzet, konkurenciju, i ocekivanja? Na sav taj realizam, imas iz ocaja samo taj one-liner koji se iz nekog razloga bavi mnome, a ne sustinom... 

Link to comment
Share on other sites

U nekoj buducnosti (vremenskoj ne kk) ne vidim kako Dalibor Ilic moze ostati na poziciji 3. Sut mu je uzasan a njegova visina, i fizikalije viseodgovaraju poziciji 4. E sad jeste da nema sut, al zato nema ni igru ledjima pa bi sve ove segmente trebalo da unapredi. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Losmi17 said:

Ilic i Lazarevic su previse. Jedan je ok, mislim da nema potrebe da razmatramo Ilica kad vec slicnog igraca imamo u pogonu.

Lazarevic puni 25 ove god, njega jebe sto je prirodna zamena Lazica koji ocigledno nece sjahati jos, uz to je i podigao igru kod Radonjica. Moze Ilic.

Ne znam otkud prica da treba pustiti Dobrica i Davidovca da se 'obezbede', uzece oni od nas minimum po dve milke ukoliko ostanu do kraja karijera, sasvim dovoljno da obezbede i unuke, a i Zvezda im je prava mera po kvalitetu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Od upravnog odbora pre svega, da umesto Radonjica bude doveden Maljkovic. A rezultat toga je odlazak tog dela uprave nakon ostanka Radonjica. A i samim tim, dosta navijaca nije bilo za ostanak Radonjica, no da ne duzim. Na kraju je njegov ostanak bio pun pogodak i to je jedino bitno nakon svega zar ne? 


Da za Zvezdu je pitanje sta bi bilo kad bi bilo, takodje Radonjic verovatno ne bi imao tako brz uspon i ostvarenu slavu ali bi negde drugde pravio dobre rezultate i osvajao trofeje, kao sto je radio pre Zvezde kao sto je radio i posle Zvezde. 
Covic je svakako imao uticaj da Radonjic postane za Zvezdu to sto je postao ali uticaj da ga je nacinio dobrim trenerom je mizeran ili nikakav. 
Ako je neko dobar i sposoban u svom poslu on ce to pre ili kasnije da pokaze, ako ne na jednom mestu/funkciji onda vrlo brzo na nekoj iducoj. 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, mmajstor said:

 

Bas tesko podnosis realisticnu, podjednaku i fer kalibraciju trenera u istim periodima ugovora, na osnovu ostvarenih rezultata u odnosu na kvalitet, budzet, konkurenciju, i ocekivanja? Na sav taj realizam, imas iz ocaja samo taj one-liner koji se iz nekog razloga bavi mnome, a ne sustinom... 

To mozda u tvoj realnosti gde Beron koracima donosi 2 EL.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja sam za Ilica i Lazarevica. Koliko god da su drveni, imaju muda, hustluju, peglaju difens vrhunski i top bi legli na ovu ekipu. 
Ja ssm uvek za te borbene igrace koji se ne plase, napad dodje, ali posvecenost timu i odbrani je bas retka i takvi igraci su po meni ta zdrava osnova svakog tima. Dovoljno je da nabace sut, tj da u napadu imajubbar jednu stvar koju mogu da rade kvalitetno, a da u odbrani budu odlicni.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, mmajstor said:

U nekoj buducnosti (vremenskoj ne kk) ne vidim kako Dalibor Ilic moze ostati na poziciji 3. Sut mu je uzasan a njegova visina, i fizikalije viseodgovaraju poziciji 4. E sad jeste da nema sut, al zato nema ni igru ledjima pa bi sve ove segmente trebalo da unapredi. 

 

Ilic i igra cetvorku, u nekim utakmicama je bio cak i na petici. Protiv nas je odigrao sve minute na cetvorci, tako da ne znam odakle ti pozicija 3?

 

 

 

 

Sut jeste problematican, ali moze se to dovesti na jedan korektan nivo. Svi ostali segmenti su mu iznadprosjecni za godine. Ipak je veoma mlad igrac u pitanju, sa ogromnim prostorom za napredak. Mislim i da smo mu mi bolja opcija, nego Mega za dalji iskorak u karijeri.

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...