Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

On 5/18/2023 at 10:45 AM, McLeod said:

Isto tako kad je bio u top formi gubio lagano na RGu. Da je u pitanju W analiza bi imala smisla, pred RG nema. Pogotovo sto je tu prezivljavao u prvoj nedelji nebrojeno puta ni on ne zna kako. Nije nemoguce da osvoji, ali to bi bilo vece iznenadjenje nego da rano ispadne.

 

Da ne prodje nezapazeno, hvala najzasluznijem za ovaj trofej!

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Pangea said:

IMO Stefan je više povukao na strikine gene...

 

Meni je bio isti Srki dok nisam videla ovu fotku. Baš liči na malog Novaka.

3 minutes ago, McLeod said:

Nema na cemu, nije tesko kad nemas s kim da igras.

 

A mlada nada, Rafa 2.0, Alkaraz?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posle proslogodisnjeg W sam napisao da je glavni cilj do kraja karijere decima na AO i jos 2 W i da zacemntira svoje mesto u istoriji.

 

Decima na AO je zavrsena, ovj RG je uleteo neplanirano ali RG uvek ima veliki znacaj jer kad ga uzme to vredi 2 slema jer ga Nadal nije osvojio.

 

Nemojte jos o kalendarskom slemu dok ne uzme W, ima vremena za to. I ako dodje na USO sa 3 komada bice mnogo tesko jer je u Njujorku najveca konkurencija.

 

Da moze da se bira sta da osvoji do kraja karijere da uzme naredna 2GS ili 3W ja bi pre izabrao da osvoji jos 3W.

 

Mnogo me nervira taj narativ o kalendarskom slemu.

 

Nadam se da ce Nadal sto kasnije da objavi da ide u penziju jer mislim da ce i Novak vrlo brzo za njim jer ce da izgubi motivaciju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Želim da osećaju pritisak kada igraju protiv mene u pet setova. Tako nešto je dobro. Kada se sve završi, onda je osećaj sjajan, posebno sa trofejom. Osećam se ponosno, što sam delio ovo sa porodicom, decom, roditeljima, svima koji su me podržali na ovom putu. Ovaj put nije gotov. Zašto da razmišljam o penziji ako osvajam Grend slemove. Gledam ka Vimbldonu".

Победа над Алкаразом му је дала ветар у леђа и продужила каријеру за бар 1-2 године.

 

Не бих се изненадио да игра до 40-те, ако му Бог да здравља.

Edited by Stari Wook
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stari Wook said:

Победа над Алкаразом му је дала ветар у леђа и продужила каријеру за бар 1-2 године.

 

Не бих се изненадио да игра до 40-те, ако му Бог да здравља.

Ja sam ubedjen da će Nole preskoćiti 30 GS. On ima 36 godina ali igraće sigurno do 40-te...ako ga povreda neka ne otera ranije.

Link to comment
Share on other sites

Мора пронаћи мотивацију. За почетак тај Федереров рекорд на Вимблдону. Да није било оне године паузе, већ би био на 8. Узео је 4 у низу, а и ове године је огроман фаворит. Стварно не видим ко би могао да му направи проблеме на трави? 

Edited by Stari Wook
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Keira said:

A vreme prosto leti..

Bio malopre na ES1 intervju s Novakom iz 2008. Kako je samo mlad bio tu, pa ona frizura... :classic_biggrin:

 

Uživajte malo ljudi u današnjoj pobedi, što mora odmah da se gleda u budućnost i licitira brojem slemova... Novak bi vam rekao da ostanete u trenutku :classic_cool:

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...